Отговори
# 705
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Тук съм  Wink

Svetlili Жив и здрав да е, и още повече и все по-големи купи да Ви носи!  bouquet

Нямам никакво време. По цял ден, ама буквално по цял ден съм в университета, после бързам да се оправя с малкия/карате, плуване, обикаляне по училища и сие ooooh!/, да сготвя, да изгладя и то ноща превалила и денят започнал с пълна сила. Confused

danisport Радвам се да те видя! Hug
Taigi От опит знам - нищо не става, ама нищо, докато не си реши сам. И аз имам едни такива съседи, колко почукване, колко звънения на вратата, колко приказки, колко скандали, но....мен ме изкараха нервак, че даже си е позволявал и куку да ме нарича...
Лошото е само, че дори и да се преместите, разрухата ще си продължи ако не спре този, и като ви няма още по-зле. Sad

Оставям Ви. До скоро!

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 4 405
Svetlili, браво на детето  Hug Все награди и трофеи да носи   bouquet

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Светли, браво на юнака  Hug
Sunny, вие сте сериозни с извънкласните дейности  Hug Кажи къде плувате, може и на лични? Рали е скиор тази седмица от детската, сутрин е тегаво, но после е доволна и се връща мноого изморена, направо не мога да я позная.. лифт не ползват, а се качват пеша настрани със ските и хубавичко ги изморяват  Mr. Green
Ани, сега навън е сухо и ако проветряваш по-често (когато не вали) със сигурност смъкваш влажноста. Имам хигрометър и по него съдя... Едва ли това е причината де, просто си има вирусчета в детската и трябва да позаякнат дечицата...
Съни, знам че нищо не става и точно за това беснея, че съм безсилна срещу такива тъпаци, ама найсе... В една нормална държава едва ли би си позволил подобни волности, ама тук никога няма да станем нормална... май е рай точно за такива нагли тъпанари... Мъжа ми се кара и той постоянно с него, освен да го набие някой път не виждам какво...

# 708
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Svetlili, браво на момчето. Hug Все така да продължава. Heart Eyes
Тайги, няма спасение, това от личен опит. Laughing На реплики от сорта - ти не си този, който ще ми каже какво да правя, глей си работата, абе, днес няма да спи детето ти и т. н съм се наслушала. ooooh! Искахме само тишина от 14-16 ч.Митко дълго време викаше - лошият чичко. Grinning И таванът е падал и плочките в банята.....то, беше едно къртене. Laughing Стискам палци да приключва бързо.
Дани, чакаме те. Hug
Поли, хубаво се е получило, дано успеете.

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
swetli, лошия чичко - това ми хареса  Mr. Green днес се опитвам да работя в нас, ама с това бръмчене... Tired утре ще ходя до офиса май... хем и малко разнообразие... ще ги проверя довечера още колко ще събарят  ooooh! сутринта ги проверих... поне по пода няма да разбиват вече, да не ме е страх да ходя из къщи... гледам да мисля положително - поне са си сменили течащата тръба и се надявам повече да не тече  ooooh!
Днес ще ни завършат кухнята на къщата, ще гледам да я снимам... заформи ни се едно преобладаващо оранжево в хола и кухнята, при нас е весело  Mr. Green

# 710
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Svetlili - поздравления и от мен   bouquet
Дани ,ще чакаме новините от прегледа  Hug
Поли- като имаш новини от у-щето сподели  Heart Eyes
тайги- оо ще чакам снимките..много обичам да се занимавам с обзавеждане  Laughing
съни - какво направихте с очилата ?

На мен ми монтираха новата спалня вчера и съм във вихъра на танца  Laughing,но все още никой не я е снимал..като имам какво да покажа ще ви уведомя. Сега сглобяват лампата и подреждат малко от джунджуриите ми   Flutter

# 711
  • Мнения: 1 599
Стягам багажи, багажи  Tired край няма  Joy

Деска, искам снимки  Hug
Тайги и от теб!

Хайде раздадох задачки и се оттеглям   bowuu

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Снимките от мен малко по-нататък, защото не са монтирани котлоните заради тоците.
Аз вчера работих от офиса, че в къщи и мислите не мога да си чуя  ooooh! Рали днес е последен ден на ски, сутрин голяма мъка, но се учудих как издържа... 5 дена ски си е уморително и за голям човек, а за тия бръмбари... Като гледам беше най-ситния скиор там, но пък говори за 5тима от големите  Mr. Green директорката каза, че всички се заливали от смях с нея горе какви ги ръси  hahaha

# 713
  • Мнения: 529
Леле, Дари милият е толкова нескопосан, че не знам дали бих го пуснала на ски  Embarassed Rolling Eyes Дали не трябва да вярвам малко повече, че е пораснал  Rolling Eyes

Аз съм изпаднала в една летаргия тези дни. Стоим си с дребен вкъщи, Дарко е цяла седмица на градина  #Crazy Успявам да гледам филмчета - един за няколко дни по малко, на серии  Mr. Green С кърменето вървим към края и усещам невероятно желание да пуша  Embarassed

Мариско, айде идвай си, че много ми домъчняло за теб вече  Hug

# 714
  • Мнения: 1 031
Здравейте от нас!

Минавам набързо, че тези дни съм много заета и не мога да се добера до форума.
При нас положението е горе-долу нормално - децата мога да ги пиша здрави и във вихъра си Mr. Green

# 715
  • Мнения: 398
Момичеееета радвам се да ви видя Heart Eyes Hug
Не мога да се изразя в рими като Рукси колко ми липсвате, но да знаете че има още някой който ви мисли и сте му присърце Simple Smile
Първо да честитя макар и на голяма патерица новата година - да сте ми живи и здрави и вие и семействата и неродените все още бебоци  Hug Hug Hug
Много по добра година да бъде от миналата и с много хубави емоции да измине! А това няма как да не стане, щом чакаме толкова ново попълнение  Simple Smile
Не съм влизала от доста време, за съжаление след няколкогодишно боледуване загубихме майка ми и тепърва започнахме да се съвземаме, защото въпреки всичко бе неочаквано, защото нали знаете че надеждата умира последна....
Радвайте се на семействата си и оценявайте всеки миг с тях!

По повод на така интересната тема за училищата - понеже Калина сега е в 1-ви клас и доста бяхме истерясали по темата, ние взехме следното решение за държавно училище на база следните приоритети: 1. Учителка, 2. Да е основно, а не средно, 3. Реноме и местонахождение. И така след като бяхме подали документи сигурно в 5 ( не всички отговаряха на тези критерии де, а на някои от тях) се спряхме на сегашното ни - 6-то. Не че си няма кусури - например базата (има нужда да се сменят дограмите и др.), но на фона на другите неща сме доволни. Не ходим на занималня - свекърва ми я поема и й помага да учат уроците за сега, като се надяваме така да й помогне за по добра основа като й обръща внимание, но да видим. Допълнително сме я записали на англ.език в алианс Мери Попинз, който провежда часовете в училището след часовете и много ни улеснява - доволна съм на този етап от знанията, които им дават с малки забележки.
Светлили - браво на детето за купата -голяма радост е това bouquet

Тайги не знам дали не ти звучи "хард", но аз бих (и съм) постъпила по следния начин - след като не разбира от дума след толкова разговори - ще повикам полиция, защото застрашава с действията си здравето и живота на вас и детето. Така би трябвало да вземе под внимание молбите ви. Аз лично бях извикала полиция, защото многократно бях молила съседите ни относно тормоз и всички във входа страдаха, но никой не знаеше какво да направи. След посещението на униформените, нещата се поуспокоиха.

Хубав уикенд ви желая и бъдете здрави!

П.С. На себе си желая да намирам повече време за вас Simple Smile

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 12:10 от evica

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Айде малко снимки на ситния скиор Simple Smile http://www.facebook.com/album.php?aid=2049956&id=1422366967&l=bdb2123188

# 717
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Eвче, радвам се, че писа  Hug и съжалявам за майчицата ти  Cry
Калина и Пепи толкова са порастнали  Heart Eyes Включвай се по-честичко   bouquet
тайги - Рали изглежда ентусиазирана и безупречно оборудвана Flutter , но ми прави впечатление ,храната която им дават.  Crazy

# 718
  • Мнения: 358
Eхаа, честита диплома и на Раличка! Hug

# 719
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Привет! Hug
Явно всички сме заети тези дни. Laughing
Еви, радвам се да ви видя. Hug Съжалявам за майчето. Sad
Тайги, хубава и сладка. И браво на нея и вас.
Галче, ако ще пушиш по една цигара на седмица - може. Wink Ти си знаеш най-добре, хубаво е да не се пуши, ообаче.... fiuuuuuu

Общи условия

Активация на акаунт