Отговори
# 690
  • Plovdiv
  • Мнения: 562
Дано не се сметне за реклама  Embarassed
Joy Ей, ся та излових. Laughing
Джул, началното у-ще до градината на Тео, в нашия квартал е добро. Митко беше там 4 години. С добри впечатления съм от всички учители, с които сме били в контакт. За съжаление класната на Митко се махна веднага след като завършиха. А, аз се бях нагласила и Лазар да е при нея. Sad Повечето деца от градината се прехвърлят в училището. Плюсове - всички се познават и преходът е много лесен. Децата са добри. Рядко има някое чепато.Grinning Това от мен. Laughing Hug
Аз все още ще му мисля, имам две години все пак. Laughing Вариантите са ми два - бившето у-ще на Митко и едно, което ми е близо до градината на Лазар.
Съни, някъде мернах, че питаш дали Митко не е бил с очила. Не, мила, моите за сега нямат проблеми. В семейството само свекърва ми е с очила. Единият ми племенник сложи очила на 3 годинки - астигматизъм и още нещо, не помня какво.

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 4 454
Тук в София е много смотана работата и с разстоянията Sad Аз съм от малък град и училището ми беше на 2 мин. (вижда се от прозореца на апартамента ни). В Сф трябва да ги караме и да ги взимаме, освен ако не е някое много близко квартално. Предполагам, че след време ще се научат да ползват градски транспорт, но това е в далечно бъдеще. При всички положения трябва да е целодневно (със занималня) и стол. Аз много мразех храненето в стола едно време, но до 7-ми клас нямаше мърдане. Сега оценявам колко по-лесно е било за майка да ни е подсигурена храната, каквато и да е тя  Laughing
Абе голямо оглеждане и мислене ще падне  Confused

# 692
  • Мнения: 529
За София любимото ми училище е 74-то в Надежда и в Изток бившето Гагарин. Водила съм образователната ни програма в доста училища и тези двете са ми останали на сърце, но и двете са ми неудобни. 

Нийка, не е като да не си приличат двамата юнаци  Heart Eyes

АниК, едно време стола беше по желание, сами ходехме, ако имаме купони и тн. А сега учителките ги хващат за ръчичка и целия клас в стола под строй  Mr. Green Много са сладки. Има и по-голям контрол на храната (поне по мои наблюдения). Едно време чак обидно беше да ходиш на занималня, само по-изостаналите ходеха  Confused а сега си е направо необходимост. За ходенето до у-ще и обратно май поне първите три години ще си ги возим, та ако ще и на една пряка да са  Confused Доста тъжно прозвуча май  Crazy

Дани, а Анди какво прави, как се справя с градината  Heart Eyes

Аз ще го пускам ДАрко на детска и започвам да си мисля, че съм абсолюютен мазохист. Ако пак изкараме една седмица, това ще е последният ми опит до пролетта  Sad

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 2 526
...... Simple Smile Дано не се сметне за реклама  Embarassed

Тц, тц, тц.... докъде я докарахме, реклами на училища да се публикуват  hahaha
Ми да ти го пращам Тео тогаз, бабата-мераклийка е в Кършака. Ще вземем и Стелла и ще заформим отбор  Grinning

N i y a, мерси за отзива. Наистина преходът е по-лесен така. А и е готино съучениците ти да са в квартала (както бяхме едно време), а не пръснати из целия град  Peace

Не знам, има 2 години време. До тогава може и на друго място да живеем, и куп неща да се променят.... Лошото е обаче, че както и с градините, никой не те чака да решиш къде ти е удобно, като стане вече време. В някои училища запазват ред отсега  Rolling Eyes

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Мен днес съседа отгоре окончателно ме побърка. Преди няколко дни разбиваше замазка и ни падна корниза от гипс на тавана (за малко върху Рали) , сега пък са пробили дупка в тавана и едно парче като камък от плочата се е пръснало върху новия диван (добре че не е върху главата на някой от нас  ooooh! ) Карах се 100 пъти и все едно си говоря със стената и не знам какво да направя вече  ooooh! Някой има ли идея къде мога да се оплача или де да знам и аз...

# 695
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
тайги - ако прави вътершни промени в жилището можеш да го закопаеш жестоко..питай в общината ,трябва да имат отдел с архитекти  newsm78

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
...... Simple Smile Дано не се сметне за реклама  Embarassed

Тц, тц, тц.... докъде я докарахме, реклами на училища да се публикуват  hahaha
Ми да ти го пращам Тео тогаз, бабата-мераклийка е в Кършака. Ще вземем и Стелла и ще заформим отбор  Grinning


И Емо ще е при нас - гаранция. Ама ще са в различни класове с Приси Simple Smile

# 697
  • Мнения: 919
Аз продължавам да чета ( Embarassed с риск да ме вземете за луда ) и от много четене се оказа, че едно от най-хвалените ЧОУ е на съседната улица, делят ни 600 м. Аз съм го виждала още като се нанесохме , но бях забравила, а и нямах идея кое е и колко е популярно. Ще отидем да проверим как стоят нещата. Таксата, ако е вярно в нета това, което чета е колкото в градината, поне до 4 клас. Ще разказвам след срещата с директорката  Peace

Тайги, отиди му на вратата с шкембето и му кажи, че имаш контракции от това блъскане  #2gunfire

# 698
  • Мнения: 3 595
Аз продължавам да чета ( Embarassed с риск да ме вземете за луда ) и от много четене се оказа, че едно от най-хвалените ЧОУ е на съседната улица, делят ни 600 м. Аз съм го виждала още като се нанесохме , но бях забравила, а и нямах идея кое е и колко е популярно. Ще отидем да проверим как стоят нещата. Таксата, ако е вярно в нета това, което чета е колкото в градината, поне до 4 клас. Ще разказвам след срещата с директорката  Peace

Тайги, отиди му на вратата с шкембето и му кажи, че имаш контракции от това блъскане  #2gunfire

Поли супер вариант  Hug

Уви на такива съседи рядко им дреме, че има бременни и малки деца. С новите промени би трябвало на общо събрание да можеш да се жалваш, а ако тормоза не спира и жалба в полицията пусни, и както Деси е казала, ако променят нещо в Общината трябва да могат да те насочат също  Peace

# 699
  • Мнения: 1 599
добро утро  Hug




Дани, много се радвам, че се включваш - значи сте добре  Hug А това, което пишеш си е направо ужасно и много жалко, че е истина. Тук няма такова поведение, но пък има други проблеми за по-големи деца. А това, че Тони пази Цвети е супер сладко!
Поли, кое е това училище, за което казваш? Моето беше 73СОУ, води се доста добро и мисля, че все още са с такова реноме.
Нийка, големи сладури твоите  Hug
Вещи, ти като подхванахме темата за образованието често ни навестяваш Simple Smile След това почваме диетите, че да поостанеш още  Joy

Съни, къде зачезна!?

Момичета, какъв е този студ в София! Моля ви се!!!! Как да си дойда на -18! Ще замръзна на летището още  Joy А Ади само ми мрънка кога ще ходим, кога ще ходим....

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Maris, вие докато дойдете то ще се постопли. На студа по-малко болести има  Peace
Дани, браво на баткото, че я защитава  Hug
Аз също имам някакви предубеждения към частните училища. За начално ок, но за гимназия съм много против...
Рали днес пак е на ски, вчера отиде с голям мерак, днес вече не искаше и да чуе..  Confused
Аз се опитвам да не се ядосвам със съседа-тъпанар, ще видим дали ще се справя. Поли, той ме видя с тумбака вече няколко пъти като ходя да му се карам на него и на дебилните му майстори, общо взето тоя не се съобразява с никой. Вече има 3 гаража долу върху градинката... Радвам се само, че никой не удари този корниз дето падна и парчето от плочата вчера  ooooh! Той е опасно тъп човек, дори за самия себе си   ooooh!, прекарва си тръби за парно из целия апартамент по пода, защото някой ден щяло да се наложи всеки да е с топломер, представяте ли си как целия народ си прекарва такива тръби, това е просто небъдинка, ама ходи му го обясни на тъп човек... на нас обаче здрав таван не ни остана, всичко се напука, а точно сега не ми е до ремонти...

# 701
  • Мнения: 529
Оле, ТАйгиии, това е тормоз, защото ситуацията е патова  ooooh! Ако му направиш нещо, той ще върне и така до безобразие  Crazy Ако не ти се разправя с обвинения и тн. просто си мисли как скоро ще отидете в хубавата ваша си къща и няма да има съседи отгоре  Wink Ето това им е хубаво на къщите  Naughty

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 4 454
Maris, вие докато дойдете то ще се постопли. На студа по-малко болести има  Peace
И аз на това разчитам  Praynig Praynig Praynig За сухия въздух май ме беше питала - у нас е напротив - влага  Rolling Eyes Не знам дали от това пък може да кашля Габриел  Confused
За съседа можеш да опиташ да се оплачеш на домоуправителя (ако има такъв) и после май в общината. Имаш ли застраховка на апартамента?
pipiole, чудесни новини  Hug Дано ти хареса училището, че е супер удобно  Peace Наистина, след началното май е по-добре да се избере някое елитно държавно, отколкото частно  Rolling Eyes
Дани, да пишеш след прегледа  Hug

# 703
  • Мнения: 358
Тайги, това е сериозен тормоз. Пращай мъжът ти да се разправя, този ми звучи опасно луд  Confused
Поли, видя ли как всичко се подрежда  Hug
Да ви покажа с каква купа се върна моето момченце миналата седмица - най-добър от всички две паралелки с по 30 деца  Hug И малката, и майката се подредихме до трофея  Heart Eyes http://www.facebook.com/photo.php?pid=31164868&id=1530177511

# 704
  • Мнения: 3 595
Светлили честито  Hug

Общи условия

Активация на акаунт