Отговори
# 60
  • Мнения: 213
Момичета, аз си мислех, че само на мене хормоналната терапия ми е любима тема newsm61
Току що говорих с една жена, претърпяла гинекологична операция и тя ми каза, че операцията е доста тежка.
margi4 смятам да удрям золадекса, колкото ми кажат, но все си мисля какво ще стане след това. Химиотерапевтът ми рече, че се цели химическа кастрация, но при по-млади жени това не винаги се постигало. А може би пък и не трябва от сега да го мисля Rolling Eyes
След три години... един Господ знае какво ще е Whistling

Лелеее, ама тая новата тема много е сериозна LaughingВ предишната само секс, купони и пиене ви беше в главите newsm53
Нещо май всичките сме малко СДУХ !
Хайде някой по желание да разкаже един виц smile3521

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 09:45 от Trixyy

# 61
  • София
  • Мнения: 5 074
А на мене химиотерапията ми е любима тема  smile3511
Хормоналната кво - пиеш си хапченцата, не помисляш ни за секс, ни за кекс. Чат-пат някоя горещо-студена вълна да те тресне   Joy Joy Joy
Виж, в мойта любима има екшън  newsm62

# 62
  • Мнения: 213
Хули,  ти пък ако си въобразяваш, че само пък на тебе ти е любима newsm62
Сега от понеделник започвам втората серия химии. Ще съм благодарна на всички, които, ако се сетят за мене ми стиснат по някой и друг палец , че предишния път щях да умирГам Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 5 074
Естествено, че ще стискаме палците. Кой друг, освен ние, знаем къв зор е Sick
Ама никой не е умрял още от това. Издържа се според мен. Скоро пак си помислих, ами ако ме се наложи отново, дали бих издържала? То дано не ми се налага, ама ако... пак ще издържа  Peace Друг е въпроса, че всички варианти на химиите съм минала вече, дали ще има с какво да ме наливат?

# 64
# 65
  • Мнения: 1 410
Цитат
"Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си." Марк Твен
Хули ,ще ми разрешиш ли да ги копна ?

# 66
  • Мнения: 430
Пясъче, а от къде взимаш тамоксифена ? И като ходиш за него кой ти дава рецептата ?
Е, точно този, който ти дава рецептата би трябвало да те наблюдава, да ти дава направления за изследвания и пр.

   Хули , химиотерапевтите в Русе ми го изписват , но контролите / след мой въпрос/ не са тяхна работа - "Отиваш там ,в 5 кабинет", демек хирургия  SickА в хирургия не са и чували за мен  Tired,тоооо тея пък като са чувалииииииии  ooooh!

# 67
  • София
  • Мнения: 5 074
Това как да го разбираме  newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 5 074
Пясъче, тогава трябва да напъваш личния лекар да ти дава направления за контроли. Няма право да ти откаже. Ти знаеш вече какви и на колко време да ги правиш. Но съм озадачена, защо ще те пращат на хирург? Тук, в диспансера всеки месец ходиш при един и същ доктор, който ти изписва лекарствата и следи за общото  състояние, контролните прегледи и изследвания, които трабва да правиш. Поне с мен е така - и преди и сега.
Татянка, копни си го душко  bowuu

# 69
  • Мнения: 1 567

Ми, Кана, не е могла да намери иконка със стискане на палци.... hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy  Mr. Green Mr. Green

Прибрах се от работа, батко и малката бяха сами. Пуснал й нашия да гледа Дисни, а той учи. Да, ама като влизам и какво да видя,  ooooh! Елпида си спи сладко.... сладкооооо baby_neutral baby_neutral baby_neutral Та,  Embarassed реших да не я будя...И без това всеки ден става горкото в 6.30 (заедно с мен)...

Пясъче и аз така , като Хули. Онкологът ме следи и преглежда...

# 70
  • Мнения: 708
Пясъче, и мен ме следят постоянно.  Ида ли за хапчетата, все ме питат, кога последно съм правила контроли /макар че в досието го пише, но ги мързи да четат/. Още с първата доза хапчета ми казаха през три месеца - кръвна картина, биохимия и ТМ, ехограф на коремни органи. И аз си спазвам графика  Mr. Green

# 71
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 017
Трикси, ти защо започваш втора серия химиотерапии? Твоята операция не беше ли скоро и въобще какво ти се е случило до сега?
Скоро се надявам пак да се настроим купонджийски, че верно почва треска да ме тресе от това което предстои Shocked

# 72
  • Мнения: 972
иСкоро се надявам пак да се настроим купонджийски, че верно почва треска да ме тресе от това което предстои Shocked

Миленкеееее,давай тон за песен и да се събираме.. И аз искам една вечер като онзи път,че каквато съм се сдухала,само това ще ми помогне! Wink
Искам купоооооооооон... newsm47

# 73
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 017
Сиско, скъпа, малко търпение...Ще подновя темата за купона към края на месеца и началото на следващия. Ще изберем ден и час и хайде на черешата newsm44 newsm53 smile3508 cheers Wine Glass lalalala cook

# 74
  • Мнения: 59
Имам нужда от помощ.
Не знам дали това е правилното място да задам въпросите който имамам.
Днес излезнаха хистологичните резултати на татко.
Рак на белият дроб с метастази.
Насочват ни към Исул за Химио и лъче терапия.
Имам нужда от съвет и леко да ми кажете как точмо се случват нещата?
И евентуално да ме подготвите за проблемите който ме чакат.
Ако може и да ме насочите към добър химиотерапевт там.
Ще ви бъда благодарна и задължена за помоща която, се моля да ми дадете.

Общи условия

Активация на акаунт