София,кв.Стрелбище,Иван Вазов,Гоце Делчев

  • 111 862
  • 601
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 1 609
Да добавя и аз - има един на Дедеагач до плод и зеленчука, който е срещу супермаркет Хъни. На Златни врата има още един, срещу офиса на Онлайн директ. И има един на Роженски проход, пада се по диагонал срещу читалището, той е отскоро. И трите са магазини на мандри, някои неща ми допадат, други не.

# 511
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
На пазар "Иван Вазов" има магазин на "Вършец", от външната страна откъм "Петко Тодоров".  Самият магазин има два входа - от булеварда и отзад към подлеза.  От там години наред купувахме сирене.

# 512
  • Мнения: 272
Здравейте на всички!

Някой може ли да ми каже дали в Стрелбище има някъде йога за бременни по-близичко до мен...? Живея в началото на ул. Костенски водопад (началото е от към ул. Нишава)  Heart Eyes
Не е в Стрелбище, но тук намерих най-близо: http://www.mettasense.com/. Пада се в сградата на някакво заведение Таван на бул.България.

# 513
  • София
  • Мнения: 1 936
Здравейте, моля да ми препоръчате педиатър в Гоце Делчев, по възможност в 29 ДКЦ.
Благодаря  bouquet

# 514
  • Мнения: 24
Здравейте, моля да ми препоръчате педиатър в Гоце Делчев, по възможност в 29 ДКЦ.
Благодаря  bouquet
Здравейте, ние сме при Д-р Дамянова в 29 п-ка, но честно казано не съм супер доволна. Имам познати, които са при д-р Ковачева и казват, че била прекрасна Simple Smile Може да пробвате при нея.

# 515
  • София
  • Мнения: 1 936
За Дамянова и аз така чух Simple Smile
Ще видя и Ковачева, на мен ми препоръчаха и Бъчварова (освен Гочева, естествено).
Благодаря за отговора  bouquet

# 516
  • София
  • Мнения: 1 609
Ние сме при Ковачева и аз съм много доволна; питайте я.

# 517
  • София
  • Мнения: 1 936
Благодаря! Още утре отивам!

# 518
  • Мнения: 272
Здравейте момичета!  Да побутна малко темата..Simple Smile
 Чакаме живот и здраве през Октомври бебе и съм в болничен.
 Имаме и кака на 4г.и 8м.и сме отворени за разходки ако някоя мама иска да се включи.
По принцип сме в Гоце Делчев, но често и в парка..

# 519
  • Мнения: 287
Здравейте, момичета, дали знаете някъде в нашите квартали място, от което да си закупя от тези бурканчета за държавната детска кухня? Благодаря!

# 520
  • София
  • Мнения: 1 609
В нашите квартали не знам, но със сигурност има в ХИТ в Младост - миналата седмица гледах.

# 521
  • Мнения: 475
Уви не, ние ги купихме от Женския пазар. 30 бурканчета по около 40 стотинки и 60 капачки сумарно за около 20 лева.

# 522
  • София
  • Мнения: 1 936
На пазарът Иван Вазов продават бурканчета за детска кухня също.

# 523
  • Мнения: 287
:Много благодаря на всички. Още утре ще проверя на пазара Иван Вазов.

# 524
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Аз съм купувала за ДК бурканчета и капачки от пазара на Красно село от магазинчетата на самия пазар за домашни потреби.

Общи условия

Активация на акаунт