В Кипър Коледа тъкмим, в БГ суджуците редим..,тук всички заедно се веселим ~ 30

  • 26 552
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 903
Ей, Juuuu, кво напрай мъри дУшо Mr. Green - те на тва му викам егаси лаконичния пост - една точка се мъдри само hahaha Joy Joy Joy

Мацоранки, пожелавам ви... ...и успешна нова седмица!

# 692
  • Мнения: 8
Жууу, какъв е тоя празен лист дето си ни го пуснала newsm78 Hug

Блондич, радвай се на снега и заради нас  animal085 Екстра късмет ти се е паднал от предновогодишната баница на Линчето. Пък на шастието не му умувай много, много - то рядко, гъсто - все щастие е  Mr. Green Heart Eyes

Пепитке Hug
Само не разбрах, защо тоя покер ще го играете до 07.01. newsm78 Тогава ще е финала на турнира ли????? Joy

Цвете, покрай тебе и ние се вълнуваме и за какви подаръци ще донесе Белобрадия старец и с кое рогце ружка малкия овньо. А за кипърските хазяи просто нямам думи - всичките са една стока Confounded А Андрей няма ли да си дойде за празниците?

Линче тия бонфиленца страхотно ще ги приготвиш, ама аз споменах че за мойте гости трябва по-традиционна, българска храна. Спряла съм се на "Капама по Бански" ама да видим дали ще я догодя класическа или ще ядем "Капама по Инатски"(демек ще съм и направила туннинг а ла модернистичен сюрреализъм Mr. Green

Муци и на мен ми потекоха лигите от твойта рецепта

# 693
  • Мнения: 8
Блондей, аз нЪл' съм си кьорчо, даже и точката не съм видяла Joy Ама ти си ЦРУ - нищо не опУщЯШ Joy

# 694
  • Мнения: 8


Най- обичам закуска в леглото и рекох да я споделя с вас Heart Eyes

Дано денят ви да е весел

# 695
  • Мнения: 577
Мани-мани Блонди  Embarassed
Отварям темата  Joy-и сега се смея.........
И от къде на къде видях,че има нова тема.Иииии се и записах ,и те поздравих  Embarassed ooooh!
После публикувам  Shocked Rolling Eyes гледам аз още съм си в старата.
Та изтрих ,турих една точка  Laughingи викам айде днес ще се обясня за какво иде реч  Blush


П.П.Веси ,тия са уникални  Joy Joy Joy Същите,като тези:  newsm19

# 696
  • Мнения: 213
Кафенце към закуската от Весича:

# 697
  • Мнения: 213
Добрутро, мадамки  Grinning Тук е сковал истински февруарски студ, тази сутрин в София е "приятно хладно"  Laughing, или -14, но при Цветето е до -19  Crazy Утре вече жега, ще се покачи до -12  Laughing

Веси, да де, ама аз да дам някоя и друга идея за традиционното приготвяне... като за гърци правя едно Гръцко руло, много вкусно става и е пак такова с а ла микс от мръвки  Wink, обаче го правя за Великден  Grinning

И аз да кажа за Овньто на Цвети - ръчкаше я с рогцата докато не се облегна на пейката в заведението, в което се събрахме  Grinning Цвете, радвам се, че ти и Йоана сте получили Hug

Пепиткин, ти нещо получи ли  Thinking А за връзките - добре, че съм досетлива, да скоча да пазарувам седмица преди Коледата... затова са връзките - като се юрне целият народ и всичко свършва  Flutter

Блонде.... на събличанка мен никой не ме е виждал само по гащи и сутиен  Laughing Винаги аз гледам  Mr. Green За Сървайвърот с твоето междинно включване не разбрах за кой наш човек от двамата говориш, май последният финалист още не беше определен... Ама ако беше казала да ти предам пророкуването, за тази финална тройка щях да ти кажа  bowuu Та бях подготвена Crazy Интересно ми е довечера за кого ще гласува журито... и евентуално зрителите  Laughing

Муце, страхотна е рецептата! И на мен ми се намират няколко такива за зимни питиета и настойки... трябва да се разровя да ги намеря  Peace

Мадамки, желая ви страхотна седмица! И по-проходима  Wink

# 698
  • Мнения: 28
добро утро.....

ju...с тая точка ме уби и аз като весича,първо нищо не видях #Crazy,ама после прочетох поста на блонди  hahaha

веси,благодарско за закуската...... Peace от jumbo..купих най-вече неща за децата...дреболийки...там да се радват...не успях да се насладя на шопинг терапията си,понеже беше дошъл апокалипсиса в кипър и всеки беше решил да пазарува за празниците,все едно за пръв път ще е нова година Mr. Green Whistling...на след това се почерпихме на кафенце и се посмяхме,после бяхме на тържество и общо взето денят мина забавлявайки се Party

линче за кафенцето Hug

пепи...ако ще ходиш в jumbo,направи го рано сутринта Naughty Mr. Green
блонди как беше партито на татито?
мадамки направо ви завиждам на снегът #Cussing out...точно за коледните празници......друго си е когато има сняг,ние тук и на малко дъжд ще се зарадваме....ето така да почувстваме зимното настроение....какво е Коледа без сняг?



# 699
  • Мнения: 903
ДобрЮтрУ, мацоранкиии Hug Hug Hug

Весич, закуската е фамозна..., а тия четеримцата балетисти, вероятно от трупата на "Блоьшой театр" newsm19 Joy са простооооо...  coolcool

Линче, то мойто включване беше баш след първата игра снощи дето висяха на тия колове насред морето... Пък последното изпитание за определяне на 3-я финалист вече тотално ме разби smile3544  Та и аз съм в `ПсИлютно недоумение за кого ще гласуват Crazy щото измежду тия трима, човекът притежаващ физическите качества за победител - Ива Пранджева, направи серия от недостойни за адмирация ходове... Изобщо много разочароващ развой Confused ----- И в едно такова душевно състояние на разочарование fiuuuuuu за да се поразсея, снощи реших да поработя върху дизайна на следващата ни темичкаааа Mr. Green........................
И ту,к вече идва смешното smile3560....

Жужондре, `ич не ти се е превидяло, душко, щото както пробно сменях картинки и заглавни надписи и давах "предварителен пеглед" за да видя как съм я докарала...и по едно време вместо опция "предв.преглед" клокнах по неФнимание на "публикувай" smile3560... и веднагически като усетих собствения си гаф, изтрих въпросния пост...., да ама ти междувременно за има-няма минута да е стоял, си го видяла и си го взела за ново-публикувана тема Joy Joy..., па си сварила и да се запишеш в нея Stuck Out Tongue Winking Eye rotfImbo.... Та излиза че за това смешно недоразумение съм виновна Язе smile3537 ppp Нооо, както и да е,просто да те успокоя, че нямаш зрителни халюцинации #Silly newsm65 и това което си сапикясала вократце и ненадейно е изчезнало Mr. Green шЪ го видиш пак тиа дни като наистина я пусна....
И като е станало на въпрос, моля давайте идеи за заглавие на следващата тема!!!

Анче, пишем заедно Hug...

Сега офейквам че изоставам вече с плана за деня...
На всички прекрасна предколедна седмица!

# 700
  • Мнения: 0
[color=teal]Ехоооо...добро утро и от мен....

Пожелавам Ви страхотна седмица и много радости Hug

Ето оЩе неЩо zа допълнителен Коледен стимул...http://www.youtube.com/watch?v=rFpdRWDxkbQ

И при нас много сняг и от повече от 50 години,толкова ниски температури :2cold...В събота при нас в Баzел беШе -16 градуса,а zа тук не е типично да е толкова студено WinkЩе кача малко снимки,че дуШичките от Острова май са zажеднели zа сняг Hug

..И да чакате поЩа и от мен newsm53

Хайде многооооо хубав ден и ви гуШкам всички Hug

П.С.Блонди,татенцето да е жив и zдрав  bouquet
Муцка,тоzи топъл грог  и топло вино многоооо помагат в студеното време Party

Блонди пиШем zаедно май Laughing[/color]

# 701
  • Мнения: 28
веси...кате  Hug Peace

# 702
  • Мнения: 8
Мадамки, аз днес съм отделила деня за основно предпразнично почистване.  clean След проливните дъждове сега пекна слънце  Nature Sunny и съм се развихрила да мия прозорци, clean да пускам перални, prostor да намеря дядомразовските чинии Mr. Green абе изобщо - веселба Mr. Green Но от време на време ви хвърлям по едно оЧо - да си намирам извинение да поприседна малко Mr. Green

Жу с обяснението на снощния си лаконичен пост ме подсети че май е време да започнем да умуваме по заглавие на нова тема - имаме още две страници за  blahblah Този път и аз ще се напъна с предложение newsm78 ама още нямам вдъхновение Embarassed

# 703
  • Мнения: 8
Блондей, ний с теб имаме телепатична врЪзка - едновременно публикуваме еднакви идеи #Crazy

Анче Hug

Десита, айде давай снимки, че сме зажадняли за пасторални, снежни пейзажи smile3508

# 704
  • Мнения: 0
Добро утро Hug Hug
Лина мерсаш за кафенцето...за сега не съм получила нищо newsm78...добре си направила,че поне си откарала Коледното пазаруване Peace...а да ти кажа ли,че и аз пазарувах така,1 седм.преди Коледа,но забелязах,че повечето хора са на този принцип #Crazy и реших мин.година да напазарувам точно на празниците Peace и останах доволна...нямаше хора ,имаше от всичко,което търсех,даже продуктите бяха по-пресни,понеже всичко се беше ,,олапало,,предните дни hahaha и бяха заредили с пресничко smile3521..тази година пак ще направя така newsm10
Веси страхотна закуска Peace...добре ми дойде в легълцето Peace..нещо съм с главоболие.. и ме мързи да се мръдна Twisted Evil....тез барелинки newsm78 много финни бре newsm62 tooth.....на 07.01 свършва уч.ваканция hahaha и нали и ние като децата Joy
 и коледните празници почти....започват пиянските Joy и се играят друг вид карти Peace
Анче Hugче кой да се натутка рано  за Джамбо newsm78,аз не съм от тези.. Embarassedкой ще пие кафетата hahaha
Блонди чак сега загрях doh toothза събличанката smile3508,охооооооо не сме се сетили,голям купон ще падне hahaha...ще предложа в сряда newsm78...малеееееее още от сега си представям физиОмутрИте на кипърки #Crazy Shocked smile3512....а аз оззад да се подхихиквЪм hahaha smile3533...
Жу Hug Hug
Десита Hug Hug страхотно настроение ми предаде Peace

Милички много бахър при вас newsm78..но пък снежец си имате smile3516...радвайте му се и заради нас Peace

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 10:33 от pepita-1977

Общи условия

Активация на акаунт