В Кипър Коледа тъкмим, в БГ суджуците редим..,тук всички заедно се веселим ~ 30

  • 26 479
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8
Линче и с тебе писателстваме заедно Hug
За пръв път чувам за троянска тема - сега ще ида да я потърся. Мерси за инфото  bouquet А и да я видя аджеба таз въпросна персона newsm29

# 721
  • Мнения: 213
Имай милост, Весич Wink Тя простотията й е достатъчно наказание  Laughing Изобразила се е като бяла лястовица, навярно защото и тя претърпя премеждия след като навред изтипосваше план-графика си за бебе и го натриваше на носовете на мои приятелки с проблеми в това отношение... Съчувствам й, но не мисля, че е станала по-добър човек, за съжаление  Confused... Пак ти казвам, изтръпвам като се сетя за такива жестоки и груби хора  Sunglasses

# 722
  • Мнения: 8
Линче, намерих я въпросната темичка. Както изглежда "преименуваната" личност ми е адашка - срам и позор за името (което между другото е доста популярно в нашия край). Компанията им е скучна и направо са го обърнали на чат. Мисля че няма да ги припаря втори път. Тук ми е весело, уютничко, бистрим всевъзможни малки и големи въпроси и всички ви много ви обичам Hug Hug Hug Hug Hug
Брех, да ми се неначуди човек колко любвеобвилна съм станала тези дни Laughing Joy

Наистина се извинявам че напоследък картинките ми са с коментари на английски. Ако някой се затруднява с превода моля да ми каже, за да си взема бележка Thinking

# 723
  • Мнения: 903
Така-а-а да изясним въпроса с пощите Rolling Eyes........ Връзки никакви не съм пускала, ама може да съм станала симпатична на пощенската служителка............ може би поради овчото ми невежество Mr. Green и след първото облизване на пощенските марки направих дълбокомислената забележка "А не е ли възможно тУЙ гадно лепило да се произвежда с вкус на ягода?!" и тя горката заласвайки се от смях ме оборудва с намокрен тампон да не ми се хаби езичето hahaha
Туй е то Весчеййй - тва овните сме си едни неотразими чаровници  animal085 от върха на витите рогца та чак
до копитата  angel008 reverance ----- Ааааа, ама убийствени ги изнамираш тия картинки с коментари бе, душко Hug

Зиче, пак мъжко внуче ли си има Жабчето? ех, да са живи и здрави....и още по-много да я напоздравиш,
ако се чуете по празниците Heart Eyes Hug Hug Hug

Линче, дали простотия, или злоба, или хибрид от двете, но такива хора има за съжаление..., но има и Кой
да гледа отгоре Peace А да ти кажа нещо смешно - като си я описала тая персона, че се подвизава като бяла лястовица
на мен ми се превидя че пише бясна лястовица Crazy hahaha Joy Joy та се поококорих докат видя правилно Mr. Green....
но отпосле ми стана много странно как една такава зрителна грешка се пръква /явно на подсъзнателно ниво/,
но в пълно съответствие с това, което си казала за въпросната личност fiuuuuuu smile3560 -----
Мерси за уточненията на предпочитаните предишни заглавия - ще ги редактирам лекинко и ще ги включа в анкетата  Hands Thumbsup

Катееее, нЕма ли да се веснеш с някое пресничко проекто-заглавие? Grinning
Айде, щото нЕма време clock и след малко пускам анкетата с наличното до момента...

# 724
  • Мнения: 28
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Брей, другарки, много се активизирахте днес smile3501
Така-а-а да изясним въпроса с пощите Rolling Eyes аз мойте писма ги пуснах в петък 18 дек в 11:05 часа bowuu Връзки никакви не съм пускала, ама може да съм станала симпатична на пощенската служителка, защото тя лично ми взе писмата и ги занесе някъде, а останалите хора ги пращаше да ги пускат в нЕкаква кутия newsm78 А защо и станах симпатична не знам newsm78 може би поради овчото ми невежество Mr. Green и след първото облизване на пощенските марки направих дълбокомислената забележка "А не е ли възможно тУЙ гадно лепило да се произвежда с вкус на ягода?!" и тя горката заласвайки се от смях ме оборудва с намокрен тампон да не ми се хаби езичето hahaha

[
абе весиииии........голям смях...аз моите картички ги пртих  на 15.12 в 11.30... Peace

блонди и ти с твоите бесни лястовици..... Joy Joy Joy

# 725
  • Мнения: 289
Здравейте мили мои  Hug  Hug  Hug
Днес беше един много емоушънски ден.....
Много съм уморена вече.
Йоана снощи беше с температура,а тя рядко вдига.Все пак успя да се види с дядо Коледа,който по нейни думи изглежда така "С голяяяма брада,страааашееен и много хубав " Joy Joy Joy

 Но ме извикаха да си я прибера,че е с 39.5 температура.И понеже имах аз едни подозрения,оставихме болното внуче(демек болното бебе-кукла от дядо Коледа) и право при лекарката.Съответно се видя "малиновото гърло" и обрива и стана ясно,че е скарлатина  Tired

 Утре отиваме за гърлен секрет и за  двете и почва антибиотик. Peace
Само дано на мен да ми се размине,макар че и да съм заразена не е опасно.Все пак е неприятно,ако трябва да пия антибиотици.

Ех оплаках ви се и отивам да гушвам заразоносителката. Mr. Green
Поне има застраховка,която покрива и шарките и после ще пируваме с мангизите  Joy Joy Joy

# 726
  • Мнения: 8
Анче, Блонди не знам душици златни поради Що ваш'те картички се бавят newsm78 Аз утре ще прескоча до бакалина, който съвместява и функцията на пощальон У наше село Mr. Green и ако още не са пристигнали веднага ще ви уведомя, за да можете да пратите по някоя бясна лястовица нови Joy Joy

Сега ви напускам - зове ме пухената ми завивка, че ако остана още малко ще прекарам нощта като тоз приятел
Спокойни сънища!!!
[/size]

П.П. Цвете, за малко да те пропусна Hug Това със скарлатината е много неприятно Sick точно преди празниците. Дано мине бързо! И наистина дано не се заразиш, което не знам как ще стане като гушкаш "заразоносителката". Аз ви гушкам и двете, щото през монитора малко трудно ще ме хване Hug Hug Утре непременно да кажеш какво е заключението на лекарката след изследването!

# 727
  • Мнения: 903
Девойки, пуснах анкетата че ей-го-е, утре ще обърнем 50-та страница Whistling
Весич, ама вие с Анчето мЪ`зехтИ за мезе с тая бясна лястовица, дет`ми я роди недоскивайското въображение  smile3560 Joy Joy

Цветюхче, ейй ама не можа да ви подмине тая гадина-скарлатина Sick А ти не си ли я карала като дете? Виж утре питай доФтУрката ако трябва маска да носиш да се предпазваш Rolling Eyes... ще те мисля, да знаеш Hug Hug Hug

Линче, ха честит победител в Сървайвър! Mr. Green Аз поне не съм изненадана, ама хич...

Милички и аз отивам да се хоризонтирам, че утре пак едно препускане ме чакааа #Crazy
Затова ви казвам...

# 728
  • Мнения: 28
като съвестна форумка гласувах 1-ва Peace Mr. Green bowuu...кефалито ми не можа да даде идея за заглавие,защото дава на червено вече ...и аз като блонди отивам да се хоризонтирам Joy Joy Joy Joy Joy Joy
цвете...дано всичко мине благополучно Hug Praynig

п.п блондей  ще направя аз речник да знаеш с твойте фрази Joy Joy Joy''недоскивайското ''

# 729
  • Мнения: 28
оффффф не мога вече....весиииии о'де го извади тоя котарак  

# 730
  • Мнения: 0
Айде пак и аз на хоризонта

ОХ Whistling Не мога да си намеря място от бяс вече 6 часа ме държи Twisted Evil...само ако знаете какво ми се случи...значи заведох синчето на тренировки football както обикновено и понеже щяхме да имаме гости,реших да не преспивам Андриани и да я водя с нас да се разтъпче,и умори за да си легне по-рано...е хубаво...детенцето си играеше пред мен весела и спокойна с камъчета..и както си беше седнала я гледам Shockedзабочила нос на земята и плаче сериозно smile3514...а като я прегърнах видях кръв #Crazy..поизбърсах я и видях,че си е спукала веждата smile3511...и всичко това пред очите ми и до мен #Cussing out..направо не мога да си обесня как се случи,като беше седнала и раничката доста дълбочка Whistling..добрече имах аптечка в колата да и спра кръвта Peace....а колко плака миличката Embarassed за първи път се оплаших така Mr. Green по принцип се държа по мъжки,но този път ако нямаше толкова хора наоколо щях да заплача с нея Cry..направо си изкарах акълите Twisted Evil...добрече не се наложи да се шие Praynig а и лошото беше като иска да заспива в колата на връщане Shocked..та си правихме разходки и по пътищата само и само да не заспи Peace...Слава богу Praynig всичко уж поотмина и заспа Naughty,но доста се пробужда и поплаква newsm78..дано не е нещо сериозно Praynig Peace...Ох пак се оплаках,но поне малко да ми олекне Whistling,че направо сън не ме хваща Sick
Веси страшен котарак hahaha
Блонди..ти ми пооправих си  настроението с твоето посче Peaceтака ми е драго да те чета Hug Hug
Цвети...и вас едни такива ви спохождат като мен Whistling...и то баш сега по празниците newsm78...стицкам палци fingerscrossed fingerscrossed утре всичко да е ок Hug Hug
Анче... Hugднес роднинките newsm78
Зиче поздрави Жабка Hug Hugда и е жив и здрав внука Hug Hug

Хайде и от мен

# 731
  • Мнения: 213
Добрутроооооо, мацоранките  Grinning:

# 732
  • Мнения: 8
Еххх, Линче, отново си ни приготвила чудесна закусчица Hug Мерсаж, за което!

Малиииий, Пепитке, к'ви кървища, к'ви шевове Sick Добре че си успяла хладнокръвно да реагираш навреме. Ако аз съм била там, като видя шуртяща кръв и  Confounded smile3544 Миличката Андриани spoko дано зарастне бързо веждичката и не остане белег Hug

Ще намина по-късно че и мен ме чакат задачки-закачки ooooh!

# 733
  • Мнения: 213
От днес денят нараства и има повече светлинка  sun

Момичета, голям екшън е имало вчера  Confused Цвети и Пепитке, бързо да се оправят дечицата  Hug Hug Hug Хем говорихме за нея да я изкъшкаме предварително, хем пак се намърдала  Crossing Arms Блонде, Цвети ми каза, че и да си я карал, пак може да те повтори, не изграждаш имунитет  Thinking

Пепи... милата Андриани Hug Hug HugДобре, че не се е стигнало до шевове  Hug Пиши днес как е детенце Confused

Блонде, честит ти и на теб  Mr. Green Абе каквото Любо каза, на това мнение съм и язе  Laughing Wink - харесва ми приказката за момчето от Добринище Peace То ако е имало някакви съмнения Ива ги разсея с пасивно-агресивните си контра-въпроси към журито bowuu

Пък за бясната ластовичка казваш  Joy Joy Joy Да знаеш колко си права само... пък и за комбинацията от двете също Peace Като се представяхме в темата, която беше пуснала, на моето кратко резюме коментарът беше: "Къртиш мивки"  #Crazy hahaha и аз й обясних най-подорбно, че и мивки съм къртила, и керемиди със задник съм редила и други Joy

Весич, приликите са само привидни и се свеждат единствено до тия ми ти факти  Mr. Green Обаче въпросната личност много държеше да ме прекръсти и да ми казва по вашему, не ми отивало другото обръщение Laughing Та и аз в отбора  Peace За чата - а, баш  Party Един път й направих забележка, че форумът не е спам-чат  smile3554в който да занимава всички със собствената си ентелегентна персона, обачиии   Stuck Out Tongue Winking Eye

Мацоранки  Kissing Heart

# 734
  • София
  • Мнения: 1 456
Ехооо....Брях навалица тук брей.... hahaha


Зиче, поздарви на баба Жабка и на дедко Жабко от всички нас!
Тя, дали ще се сети кои сме.... Joy Mr. Green

Линче, за кой говорите, че аз пак не разбрала..... newsm78 Да
помагаме...Първи сме за тез мероприятия. Heart Eyes
Чудна закуска!

Пепитке, голямо притеснение е било сигурно!
Нали сега е добре дребосъчка?

Веси, тоз котарак като прани гащи се е метнал.... hahaha

Цвети, дано се оправи Йоанка бързичко и не е нещо серизно!

Аз пък да ви кажа, вчера нали при нас беше поне -18 градуса, та ми бяха замръзнали всичките врати на колата...Бях ги намазала уж със специално нещо, ама цъ. Sick Та както и да е. Тръгвам да влизам отпред, от страни ..не става newsm78 И като една гъвкава гимнастичка се мушнах през багажника...респективно и детето от там мушнах. Обаче се замислих..Добре де ми ако не се отвори докато стигнем до градината от къде ще излезем.... Crazy Rolling Eyes И само за момент се замисилх как всичкото народонаселение пред градината гледа как мама и детенце се измъкваме през багажника.... Mr. Green hahahaНе се наложи тоз цирк рано сутринта, но щеше да е забавно с оглед на това, че докат си вкарам токчетата и краката голямо гънене падна.....А, Алекс гледа и се смее милата ми!
Реши, че съвсем съм изперкала.... Heart Eyes


На всички ви желая много успешен ден и до след малко!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт