Хотели, в които допускат домашни любимци

  • 99 671
  • 252
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 20
Благодаря ви за бързия отговор!!ХУБАВО ЛЯТО ОТ МЕН!

# 181
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Благодаря ви за бързия отговор!!ХУБАВО ЛЯТО ОТ МЕН!

Хубаво и на вас!  Simple Smile

Ако намерите местенце за почивка с косматката, после сподели лично мнение за условията, обслужването и пр.

# 182
  • Мнения: 20
Ок.Вече се ориентирахме към някакво Пловдивско селце -с.Дедево    от офертите с намаления .Като се върна ще споделя ..Малко не останаха доволни като споменах голямото куче ,но все пак и за нея ще давам 10лв на ден..Надявам се да не стане проблем заради нея ..Чао и до скоро!

# 183
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Добавям един хотел в Парга:
http://www.lichnosbeach.gr/?gclid=CIyX58uL4L8CFWX3wgodL3sAHw
Другата седмица ще сме там.

# 184
  • Мнения: 20
Тия дни ходихме до едно селце в Родопска община ,близо до Пловдив.Бяхме с кучо,и си изкарахме страхотно..Страхотна храна,хора,чист въздух и др.Намерихме офертата от сайта Всички оферти.Горещо го препоръчвам за хора с малки деца ,кучета и желаещи да се откъснат от големия град..За повече инфо на Лс

# 185
  • Мнения: 555
Е, защо на ЛС? Нали за това е темата да си споделяме такива места, та ако някое ни допадне да го посетим? newsm78

# 186
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
В Албена в почти всички хотели допускат кучета, таксата е 10 лв. на нощ, конкретно за х-л Магнолия.

# 187
  • Мнения: 20
https://bg-bg.facebook.com/FabrikaZaHranaITanci 


Последна редакция: нд, 03 авг 2014, 14:41 от nikita88888

# 188
  • sofia
  • Мнения: 1 426
В петък се върнахме от тук -

http://www.visitrhodopes.com/?page_id=2   

Горещо препоръчвам, пари за кучето не са ми искали.
Ще отидем пак със сигурност, защото много ни хареса не само къщата, но и самото място  Peace

# 189
  • Мнения: 13 191
Дано се усетят хотелиерите, че все повече хора отглеждат домашни любимци.
От години искам да почивам в луксозен хотел с кучето си (дребна порода), цяла година работим, искам да ме глезят пет дена някъде, но не искам да си оставям животинчето на хотел за кучета.
Е, няма, все къщи и бунгала.
Говорих с една госпожа, която ми каза, че досега не е имала проблеми с кучетата, по-скоро с децата на гостите, но пак не приема  кучета, освен ако не сме голяма компания и всички са съгласни да има животно с нас.

# 190
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Дано се усетят хотелиерите, че все повече хора отглеждат домашни любимци.
От години искам да почивам в луксозен хотел с кучето си (дребна порода), цяла година работим, искам да ме глезят пет дена някъде, но не искам да си оставям животинчето на хотел за кучета.
Е, няма, все къщи и бунгала.
Говорих с една госпожа, която ми каза, че досега не е имала проблеми с кучетата, по-скоро с децата на гостите, но пак не приема  кучета, освен ако не сме голяма компания и всички са съгласни да има животно с нас.

В Кемпински-Зографски винаги са приемали дом. любимци.

# 191
  • Мнения: 5 873
Незнам дали е споменаван -  хотел Банско Роял Тауърс. Хубав комплекс, без доплащане за домашен любимец.

# 192
  • Мнения: 8 952
Здравейте!
От скоро имаме куче - голдън ретривър. Принципно много обичаме да пътуваме и възнамеряваме да взимаме и кучето с нас. Разгледах темата и ми харесаха някои места.

Имам въпрос - като има басейн, как спирате кучето да не влиза??? Знам, че кучетата от породата на нашето много обичат водата и май ще е доста изнервящо постоянно да му се караме да стои мирно.  newsm78

# 193
  • Мнения: 775
Искам още веднъж да потвърдя, че на повечето места в Камчия се допуска присъствието на домашни любимци. Вече няколко пъти със семейството ми посещаваме бунгалата на вилно селище "Нимфа". Те са ремонтирани, доста е уютно, а цените са приемливи. Единственият проблем за това селище са си комарите, но забелязах, че дразнят предимно вечер. През деня нямахме проблеми. Вечер се мазахме с Репелент, за да не ни притесняват.
Кучето беше много доволно, нямаше много хора, а това е важно за нас, защото пуделът ни е доста шумен - лае постоянно и ако сме на място с много хора, ще има проблеми.

# 194
  • Мнения: 259
Искам още веднъж да потвърдя, че на повечето места в Камчия се допуска присъствието на домашни любимци. Вече няколко пъти със семейството ми посещаваме бунгалата на вилно селище "Нимфа". Те са ремонтирани, доста е уютно, а цените са приемливи. Единственият проблем за това селище са си комарите, но забелязах, че дразнят предимно вечер. През деня нямахме проблеми. Вечер се мазахме с Репелент, за да не ни притесняват.
Кучето беше много доволно, нямаше много хора, а това е важно за нас, защото пуделът ни е доста шумен - лае постоянно и ако сме на място с много хора, ще има проблеми.
Само да ви кажа : Внимавайте на места с комари ,те пренасят т.нар. сърдечен червей,който е много опасен и в последните години се забелязва бум на това заболяване сред кучетата в България . Посъветвайте се с вашия ветеринар преди да ходите на места с комари за съответната защита,мисля ,че стандартните средства срещу бълхи и кърлежи не помагаха и за комари или поне не всички .

Общи условия

Активация на акаунт