Хотели, в които допускат домашни любимци

  • 99 567
  • 252
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 11 977
Искам още веднъж да потвърдя, че на повечето места в Камчия се допуска присъствието на домашни любимци. Вече няколко пъти със семейството ми посещаваме бунгалата на вилно селище "Нимфа". Те са ремонтирани, доста е уютно, а цените са приемливи. Единственият проблем за това селище са си комарите, но забелязах, че дразнят предимно вечер. През деня нямахме проблеми. Вечер се мазахме с Репелент, за да не ни притесняват.
Кучето беше много доволно, нямаше много хора, а това е важно за нас, защото пуделът ни е доста шумен - лае постоянно и ако сме на място с много хора, ще има проблеми.
Само да ви кажа : Внимавайте на места с комари ,те пренасят т.нар. сърдечен червей,който е много опасен и в последните години се забелязва бум на това заболяване сред кучетата в България . Посъветвайте се с вашия ветеринар преди да ходите на места с комари за съответната защита,мисля ,че стандартните средства срещу бълхи и кърлежи не помагаха и за комари или поне не всички .

Добрите ветеринарни лекари отдавна препоръчват ежемесечна профилактика срещу дирофилария. Лекарството е ивермектин, дозира се много точно от лекар според теглото на кучето. Струва 3 лева месечно.

# 196
  • Мнения: 775
Прави сте за тази болест. Аз научих, че случаите на болни кучета зачестяват и преди да отидем на море, кучето беше заведено на ветеринар и му дадоха лекарства против тази болест (дирофилария).
Добре е всяко куче да се имунизира срещу тази гадост, защото доколкото разбрах, през последните години все повече случаи има...

# 197
  • Мнения: 108
Здравейте Simple Smile влизам в темата с едно питане,дали знаете хотел в или около Благоевград,където да отседна с кучето си Simple Smile Благодаря предварително Simple Smile

# 198
# 199
  • Венера
  • Мнения: 858
Здравейте, търсим място на морето където да идем с домашните любимци - мопс, голдън и един черен котарак. Ходили сме на Арапя във вилите беше супер, но на плажа имаше много хора и кучетата бяха постоянно вързани. Може пак да идем там, но бихте ли ми препоръчали плаж където кучетата да могат да тичат и да се къпят без да безпокоим никого.

# 200
  • Мнения: 555
На Царево на плаж Нестинарка сме ходили с кучето на свободната зона и никой не ни е правил проблеми. Имаше и други кучета.
В Гърция също кучетата не са проблем, но пак си зависи от плажа.

# 201
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ние сме с 2 кучета, резервирахме тук - https://www.facebook.com/BungalaObzor?fref=ts. Нямало проблем за кучета, котки, зайци и т.н. Laughing. Миналата година даже хора с коне е имало, че и на плажа са ги водили Heart Eyes!

# 202
  • Мнения: 8 937
Neolita , има едно място на Арапя, където може да сте изолирани, но е камънак и не става много за къпане.  Rolling Eyes Вдясно на залива, след горичката има една самотна вила. В дясно на вилата се пада едно малко заливче. Слиза се надолу по една пътека. Обаче може да се срещнат змии.... Там сме ловили скариди.

# 203
  • София
  • Мнения: 577
На Силистар също може да ти е пуснато кучето, стига да не притеснява другите плажуващи. Тази година ще сме там за 5 път и съм много доволна. Мога да ти препоръчам и места за отсядане. тази година ние сме  в Стела Марис апартманети в Синеморец.

# 204
  • Мнения: 254
Хора, някъде на ски с куче!? Джакръсел...  Hug

# 205
  • Мнения: 13 184
Хора, някъде на ски с куче!? Джакръсел...  Hug
Боровец - "Ягода" и "Малина".

# 206
  • Мнения: 3
Здравейте на всички,
вилно селище "Малина" вече не приема домашни любимци, обадих се преди около 15 мин., след като разгледах постовете. В хотел "Аугуста", Хисаря е позволено, срещу 25 лв./ден, а в другите, на които звъннах - искат дом. любимец да не остава сам, или да ни придружава, но в клетка.. Ние сме от Пловдив и търсим в райнона (Хисаря, Велинград, с. Баня, Девин..) за 2-3 дни в началото на декември (преди 8.12) и сме с Джак Ръсел на 2.5 години.  newsm78 newsm78 newsm78

# 207
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
В къщичките на Пампорово приемаха /пак май бяха Ягода или Малина/. А също и в някои апартмант-хотели, звъните и питате.

# 208
  • Мнения: 13 184
И в "Ягода" ли не приемат вече? Много хубаво си изкарвахме там. Да не са направили свръхлуксозен ремонт? Яд ме е, че и последните хотелчета спират да пускат любимците ни, а аз все чакам някой класен хотел да почне да ги приема...

# 209
  • София
  • Мнения: 18 685
Вила Венета-Синеморец.

Общи условия

Активация на акаунт