Хотели, в които допускат домашни любимци

  • 99 615
  • 252
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3
Точно в Пампорово се обадих и попитах... Всъщност, затова се реших да пиша, да искам съвет къде другаде може да се отиде с четирикракия член на семейството  Peace

# 211
  • Мнения: 701
Ето например за Хисаря
http://www.booking.com/searchresults.bg.html?aid=357023&labe … elfacility%3D4%3B

В booking има опция да се избира хотели, които приемат домашни любимци. Много е полезно. Дори и да не резервирате от там, просто погледнете хотелите/квартирите, които приемат

# 212
  • Мнения: 61
Ако правилно съм разбрала - хотела приема дом.любимци , но при влизане в сайта на самия хотел и условия е написано ,че не се допускат дом. любимци.

# 213
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Вила Венета-Синеморец.

Там съм била преди 7 години, и тогава приемаха. Беше много удобно, защото отпред имаше големи поляни, вилите гледат към морето и красивия лиман при устието на Велека. И сега ли е така, или вече застроиха поляните?

# 214
  • Мнения: 8 949
Има ли места край Елена, където приемат домашни любимци? Кучето ни е Голдън ретривър на година и половина.

# 215
  • Мнения: 799
Има ли места край Елена, където приемат домашни любимци? Кучето ни е Голдън ретривър на година и половина.

Утро, ние бяхме ходили 2014 в Елена с Тими и имаше доста къщи в които пускат с домашни любимци  Peace

# 216
  • Мнения: 3 271
Малко да повдигна темата че вече имаме домашен любимец.Някой с отзиви около язовир Кърджали или Сърница.

# 217
  • Мнения: 730
На Сърница ваканционно селище  Ива, и ние сме запазили там и съм питала за куче. За Кърджали не зная, ползвай Боокинг ,или ако някой знае да пише.

# 218
  • Мнения: 3 271
На Сърница ваканционно селище  Ива, и ние сме запазили там и съм питала за куче. За Кърджали не зная, ползвай Боокинг ,или ако някой знае да пише.
Благодаря.Сега ще погледна.

# 219
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Малко да повдигна темата че вече имаме домашен любимец.Някой с отзиви около язовир Кърджали или Сърница.

https://viliperpereshka.alle.bg/

Плюсове: Много тихо и зелено, реката ромоли до теб, нощем ти пеят щурчета. Много мили собственици. Има ресторантче, кухнята е ок, евтино. Наблизо са Перперикон и Кърджали, малко по- отдалечени са още няколко интересни обекта (има ги в страницата).
Минуси: Не е луксозно, обзавеждането е базово, няма хладилник. Наблизо няма нищо друго, придвижването е с кола.

# 220
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Миналата година бяхме на бунгала Родопи-Ива, с две кучета-малко и голямо. Никакъв проблем, а и мястото е страхотно!

# 221
  • Мнения: 3 271
Миналата година бяхме на бунгала Родопи-Ива, с две кучета-малко и голямо. Никакъв проблем, а и мястото е страхотно!
Благодаря.И ние се ориентирахме към тях а и цената е съвсем прилична.Но децата се отказаха и кучето ще остане с тях.Избрахме хотел в Кържали/и там допускат кучета/тъкмо ще видим за следващ път

# 222
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Темата е замряла, но проблема не е.

Искам да отбележа още един хотел, където ни приеха без проблем с кучето и се отнасяха отлично към нас (ние сме с лабрадор) - Ваканционен Клуб "Реденка". Имаше и други домашни любимци, не бяхме единствени. За първи път ни приемат в хотел, където и ние да се почувстваме на почивка. Около комплекса има поляни, където да се правят разходки с кучето.
Аз лично останах много доволна.

# 223
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://artehotel.bg/en/ Тук приемат. Споделям от личен опит.

# 224
  • Мнения: 173
Здравейте, търся самостоятелна къща / вила за почивка в планината / по възможност в Родопи / . С куче сме, от по-големите породи, но живее в апартамент и има хигиенни навици. Иска ми се да има басейн, защото освен с куче сме и с деца Laughing В повечето обяви уж пише, че приемат кучета, но като им кажеш по телефона започват да мрънкат Angry

Общи условия

Активация на акаунт