Какво правят жените в менопауза когато....

  • 651 404
  • 1 118
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 208
Може да прозвучи неграмотно , но не ми е ясно какво е в.РР newsm78

# 556
  • Мнения: 54 626
Може да прозвучи неграмотно , но не ми е ясно какво е в.РР newsm78

Ето !  bouquet

http://www.ekozoni.com/science/113-vitamin-b3.html

# 557
  • Мнения: 4
Скоро срещнах позната, която ми спомена колко зле се е чувствала след първите симптоми на менопауза. Горещи вълни, проблеми със съня, тревожност, нарушения в апетита, главоболие и какво ли още не. Каза че са и препоръчали едно лекарство, което се оказала хранителна добавка и след около прием за период от един месец, почувствала значително подобрение. Каза ми наименованието на добавката и след като я потърсих в интернет я намерих. Ето я:

# 558
  • Мнения: 2 208
happy mama , много благодаря беше ми полезно и най- интересно ми стана с изброените храни , които съдържат витамина , те са ми любими Heart Eyes . Абе знам си аз да си ям хляб даже съм си купила хлебопекарна Joy. Ей за това ми намаляха вълните-шегувам се разбира се Hug

# 559
  • Мнения: 7 109
А някой ще обясни ли в какво се изразяват тези вълни? Че напоследък много топло ми става през нощта...  През деня всичко е О.К. за сега.

# 560
  • Бургас
  • Мнения: 57
Вълните са придружени с обилно изпотяване, най-често започват от затопляне на лицето и продължават към тялото, предимно до гърдите, също и корените на косата се изпотяват. Само затопляне без изпотяване, поне на мене не ми се е случвало. А по време на сън, направо си ме събуждат, общо взето ми беше омръзнало да се отвивам и завивам по сто пъти на вечер. Не знам мъжът ми, как ме изтърпява понякога, че и него завивам и отвивам.

# 561
  • Мнения: 7 109
На мен за сега ми става топло на лицето, по-точно главата, надолу не слиза топлината.
А иначе, съм и аз така - цяла нощ се отвивам, моя мъж също страда горкият, но не мога да му помогна  Laughing и на мен ми е зле.
Ох, гадна работа, да минава по-бързо!

# 562
  • София
  • Мнения: 618
След месец прием на Ремифемин вълните ми изчезнаха. Пия го сутрин и вечер. От седмица вече не се събуждам нощем или най-много веднъж, а това не ми се е случвало от много отдавна.

# 563
  • Бургас
  • Мнения: 57
На мене ми помогна Мирифемин, след по-малко от месец всичко приключи, но смятам да продължа да го пия до 3 тия месец по 2 пъти на ден, след това по 1 на ден. И честно казано, забравих за вълни и нощно събуждане. Направо се чувствам перфектно.

# 564
  • Мнения: 2 208
Много съм наблюдавала какво точно се случва с вълните и съм категорична не ме събужда вълната , а веднага след събуждане започва вълната. Говорих и с гинеколожката си , просто в момента на събуждане мозъка праща сигнал, иска си хормоните човека и като работниците тоест яйчниците не подават обратна връзка нещата се объркват и следва гореща вълна. Иначе за всички хормони на билкова и не основа съм категорична нищо няма да пия може би само чай от билки  Peace. Щом гинеколозите, които познавам не пият значи и аз няма да пия , предпочитам малко вълни вместо ужасяващи странични ефекти, между другото на мене са ми съвсем лекички вече или аз свикнах , знам ли newsm78. Аз рядко се изпотявам, само ми е топло, но не се вижда външно, защото имам колежки на които им личи кога им е вълната Sad

# 565
  • София
  • Мнения: 778
Pipi_, на колко години си (може и на лични)?
И аз май скоро ще вляза в отбора.

# 566
  • Мнения: 7 109
На 47 съм. Преди няколко години ми правиха операция за отстраняване на киста и ми махнаха десният яйчник, предполагам и затова по-отраничко ми почват проблемите с критическата. Майка ми казва, че след 50-те са започнали нейните истории, но пък, много леко е минало всичко. Надявам се и аз така.  Peace За сега пия Ремифемин и се надявам да има ефект след време...

# 567
  • София
  • Мнения: 778
Дано Ремифина да ти помогне. Пиши след време (например 2 седмици, ако разбира се имаш възможност) дали има ефект.

# 568
  • Мнения: 7 109
За него казват, че трябва по-продължително време да се взема, за да се усети ефектът. Ще пиша!  Peace

# 569
  • Мнения: 727
Може да прозвучи неграмотно , но не ми е ясно какво е в.РР newsm78

в. е витамин  иначе намерих това много е интересно
http://sr.healthmarket-bg.com/%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0% … 1%86%D0%B8%D0%BD/
ВИТАМИН РР (НИАЦИН)

Общи условия

Активация на акаунт