Пишкането и .... момченцата?!?!?!?!

  • 2 892
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
Шани, извинявай, че ти ползвам темата, но да кажа за моя убостник
Не иска ни да пишка, нито по голяма нужда при мен на гърнето, а при баба си без проблеми сяда като пич и си върши работата. Това го установих с потрес днес. До днес си мислех, че е отказал гърнето окончателно.
Как става тази, не знам? Shocked
Иначе прав в банята докато го къпя си чишка... Но е далече още от правилната поза.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз в началото на това лято махнах дневния памперс и в началото му поднасях през 10 минути една кутия (от маските за коса на миосотис  Laughing)и след това му поднасях гърнето ..и после започна самичък да си отива пред гърнето и да ме чака да го изпишкам.Това е май  ThinkingА иначе още акаме в гащите или памперса щото никога не е сядал на гърне  Embarassed а в тоалетната като го сложа забравя за какво аджеба е там и само пуска водата  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 244
Поле, според мен ви е рано още да пробвате. Зарежи опитите сега, остави го няколко седмици. После пробвай пак.
Не се притеснявай от неуспехите. Той момента сам ще дойде!

Ей го на моя разбойник преживява някаква криза покрай зъбите (слава Богу последните) - от няколко дена пълни гащите и ме гледа нагло и се хили. Ама аз се правя че не съм забелязала, преобличам го и толкова. Няма нужда да се стресират - така само им вредим

# 18
  • Мнения: 6 243
По темата: Започнахме да го учим да пиша прав като стана на годинка. Първите уроци му ги преподаде дядо му, защото баща му беше войник. Тъй или иначе, само доби идеята. Следващото лято, като стана на 2 години, вече пишкаше прав с огромно удоволствие, защото баща му го караше да опикава на паркираните коли гумите. Той е голям авто-маниак от съвсем малък и щом е за коли е готов на всичко. Чак сме излизали пред блока, за да се изпикае, ама трябва да се внимава да не те видят стопаните на колата Mr. Green

Поля, на мама златото мина през тоя етап - с гърнето го подхванах откъм 7 - 8 месец, горе-долу се получаваха нещата, но като стана на година и нещо и каза - йок! Почнаха се едни страхотии с реване, блъскане на гърнето, размазване на аки по килима и пр., да не ти разправям. Почна да си ходи на гърнето нормално чак като тръгна на ясла - на 2 години. Дотогава го бях оставила да си пика и ака в гащите, защото не можах да изляза на глава с него.

Общи условия

Активация на акаунт