подсъзнанието може всичко 19

  • 83 869
  • 712
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 652
Добро утро, милички!  Grinning
Четох ви през тези дни, но нямах време за писане, а и нещо ме спря.Много се радвам за развитието на темата , за възраждането й така да се каже. Благодарности на тези, които отделят от времето си за да пишат и постват толкова полезни неща тук. Мисля, че ние останалите, дължим уважение към труда им. Hug

Включвам се към общата молитва.
Ето малко молитви  подходящи за случая.

http://www.sirius-bg.iskri.net/molitvi/index.htm

# 646
  • Мнения: 34
Момичета,искам да ви благодаря.Благодаря ви!Всички Вие,много ми помогнахте.Благодарение на вас ,аз успях и днес съм щастлива.Вярвам в мечтите си и всичко добро.Тази тема беше моето спасение през много трудни моменти ,само тук усещах топлота и добри хора. Hug Hug Hug
Много съм щастлива.Благодаря ви ,че ви има.

# 647
  • Мнения: 515
МОМИЧЕТА ДНЕС Е НОВОЛУНИЕ, ДА НЕ ЗАБРАВИТЕ   Hug Лек ден на всички и много сбъднати желания   bouquet

# 648
  • Мнения: 89
Момичета страхотни сте  Hug Дано нещата се развият добре, т.е. както и да се развият, все ще е за добре  Peace

Нали няма значение къде съм, нали може мислено да се моля?
"Молитвата може да бъде изречена на глас или на ум. И в двата случая определящи са вътрешното чувство, искреността и пламъкът на сърцето, а не думите, които я съставят. В някои случаи се препоръчва изговарянето на молитвата, за да може създадената мисъл-форма да получи допълнителна сила от вибрациите на човешкия глас. При всички положения, обаче, е съвършено задължителна пълната концентрация на молещия се, за да бъде съградена невидима пътека, по която копнежът на душата му да премине в онази област на духовната вселена, където той да бъде чут и да намери отклик от страна на Разумните Същества. Молитвата достига до тях и те преценяват как да реагират в зависимост от заряда и съдържанието ў. Така именно възниква явлението, което наричаме „отговор на молитвата“." Това са думите на Учителя по този въпрос  Peace
Относно съня ти, според мен, искат да те успокоят, че се чувстват добре, да не тъгуваш за тях и да ти вдъхнат чувство на любов, може би да не се чувстваш самотна и изоставена (ако е така), при всички случаи е на добро  Hug

Пожелавам на всички да си намислите много разумни желания днес Hug

# 649
  • Мнения: 1 039
Аз започнах вече да пиша списъка с желания, дай Боже да се сбъднат Praynig
А междудругото преди няколко седмици си заредих портмонето със зарядното и незнам дали беше някакво съвпадение, но на следващия ден съвсем случайно си имах вече повечко парички Simple SmileДнес пак мисля да го заредя Wink
А откъде мога да изтегля филма "Тайната"? newsm78 Hug

# 650
  • Мнения: 730
В Колибка , Арена или Замунда   Simple Smile

http://kolibka.com/2.html

# 651
  • Мнения: 1 039
Златна си, Дани Hug Благодаря много! Усмихнат ден!  bouquet

# 652
  • България
  • Мнения: 3 633
УТРЕ Е НОВОЛУНИЕ 14:3.19ч.
извинете , аз ли нещо не разбирам, колко часа трябва да значи това  Embarassed

# 653
  • Перник
  • Мнения: 396
УТРЕ Е НОВОЛУНИЕ 14:3.19ч.
извинете , аз ли нещо не разбирам, колко часа трябва да значи това  Embarassed

Четиринадесето новолуние в 3,19 ч.

# 654
  • Мнения: 89
УТРЕ Е НОВОЛУНИЕ 14:3.19ч.
извинете , аз ли нещо не разбирам, колко часа трябва да значи това  Embarassed

Четиринадесето новолуние в 3,19 ч.
На няколко места срещнах тази информация - 16 Декември 2009 - 14:03 - новолуние и мислех, че това означава, че луната започва да расте тогава в 14 часа и 3 минути .. Thinking

# 655
  • Мнения: 2 724
Ahim_sa,  благодаря за разяснението, ще ми трябват тренировки, като че ли ми е нужно време да се концентрирам .
Разсейват ме шумове, присъствие на други хора..., но сигурно с времето ще се науча .
Започвам с желанията .
Успех на всички Hug.

# 656
  • България
  • Мнения: 3 633
Благодаря ви  [/color]   bouquet
 Само че и аз така разбрах , че започва около 14 часа днес т.е преди малко и затова питах
Така че честито новолуние и успех на всички в новите и стари начинания  Hug Hug Hug
Аз напоследък нямам много време да чета , но практикувам усилено  Wink

# 657
  • Перник
  • Мнения: 396

Четиринадесето новолуние в 3,19 ч.
На няколко места срещнах тази информация - 16 Декември 2009 - 14:03 - новолуние и мислех, че това означава, че луната започва да расте тогава в 14 часа и 3 минути .. Thinking
[/quote]

Може и да греша, не знам с точност кога е новолунието, но така го разчетох аз. Може би бъркам, сори

# 658
  • Мнения: 89

Може и аз да не съм разбрала, но в 3 или 14 часа няма значение, вече е почнало  Hug 
Момичета атаааакаа smile3540 Laughing

# 659
  • у дома
  • Мнения: 708
 Днес Луната e "без курс" от 14:01 до 24:00

Внимание! В момента Луната е "без курс". http://www.astrohoroscope.info/kurs.htm

Общи условия

Активация на акаунт