А кои са ви любимите места в България?

  • 5 039
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
Любимото ми място е еленския балкан. Красиво, спокойно местенце, чист въздух и малко хора. Имаме си къща там и другия месец мислим да идем за 10-15 дена да си починем малко  newsm47
Също така много ми харесва Ахтопол и Синеморец. Тук до Варна обичам да ходя на паша дере, но малко го поразвалиха последните години. В Рила и Родопите също е много красиво.
Абе като се замисля в България има хиляди хубави места, само да имаш време и пари да обикаляш когато ти писне от града

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Любимият ми БГ град е Велико Търново.Иначе България е толкова красива,че едва ли ще мога да изредя всички прекрасни места!Много се кефя,че възобновиха това със 100те национални туристически обекта!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 958
Черноморието, Банско,Родопите,Еленския Балкан,Жеравна,Витоша

# 18
  • Мнения: 254
Цитат

Я кажете къде се намира тази Рибарица, че всички приказвате за нея? Wink
Цитат
Рибарица се намира в Тетевенския балкан. По магистралата, се завива към Ябланица, след това е Тетевен и след това Рибарица. Райско кътче е наистина smile3521

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Много любими места имам - Варна, Рилския манастир, Орешак, Бачково, Кръстова гора, Велико Търново / арбанаси/ и още много. Обичам да ходя на планина...обичам да се разхождам из природата.

# 20
Триград... Велинград...

# 21
  • ново
  • Мнения: 5 964
Любимото ми място - южното черноморие, Троянския балкан /мястото където живея/, Врачанския балкан /отраснала съм там/, Рибарица /на една ръка разтояние съм и винаги когато имам време я посещавам - райски кът/ Hug

# 22
  • Мнения: 5 228
Старият Несебър е най-най-най любимото ми място; освен това Рибарица, Банско, Троян, Варна. Обичам си и София.

# 23
  • Мнения: 7 430
Естествено Сините ни Камъни Жеравна Ичера, Габрово, Созопол и много други...

АМа как ми се приходи и на мен в Рибарица....поне разгледах, ето да видите и вие , които не сте ходили все още на това райско местенце  Wink

# 24
  • Русе
  • Мнения: 197
Любими са ми всичките ни планини и природа. Морето не ми харесва

# 25
  • Мнения: 191
България е толкова красива, че едва ли някой може да изброи всички кътчета от нея, които са му любими. На мен  любима ми е цяла България. Обичам Родопите, Пампорво, Смолян, Кръстова гора, Казанлък, Шипка, Русе, София, Пирин, Витоша, Рила, и прекрасното ни Черноморие.

# 26
  • Мнения: 149
Имам едно, ама най-любимо място - нарича се Иракли. На морето, може би едно от последните кътчета от Черноморското ни крайбрежие, останало незасегнато от строежи, тълпи и мръсотия...повярвайте ми, това за мен е раят....Може да се каже, че чакам лятото с нетърпение само за да го видя отново....място, където си сам с природата и...любимия човек Sunglasses

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Варна и околните курорти!  Heart Eyes
Врачански балкан
Смолян, Стария Несебър, Ловеч - Вароша, Кайлъка, Благоевград....

# 28
  • Мнения: 2 242
Ние (с мъж ми) сме фенове на борбата за златото от 100 нац. обекта (с две значки засега Laughing), но най-любими са ми закътаните от рояка туристи, малки и самобитни кътчета. Много е трудно да откроя... но ето няколко:

- С.Мийковци (Еленски балкан) – ех Блкана си е БАЛКАН, а какви Балканджий!!!
- С.Рибарица (Етрополската не Тетевенската) – пак много красота, много добрина и много спомени.
- Ковачевица, Лещен– приказки от миналото!
- Дуранкулак – там изживях един незабравим залез с един незабравим Добружанец и само дядо Йовков би могъл да го опише.
- Побитите камъни(Варна) – това е много специално място в семейната ни история – по залез е най-магичното място на Земята и някой ден ще разкажа на моето слънчице къде е била създадена  Heart Eyes
...много са и толкова още има !!! и ме чакат... Laughing

Последна редакция: пт, 23 сеп 2005, 12:16 от Slavi

# 29
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Варна няма да я броим,че си е на първо място,Рилският манастир,Несебър,Боженци,Мадарският конник и още много много, места...където всяко си има своята неповторима красота и притегателна сила!Имаме прекрасна страна с невероятна природа!

Общи условия

Активация на акаунт