За секса с дебела жена.

  • 119 656
  • 556
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Добре, тази тук примерно дебела ли е?

Не, тази има стегнато тяло, по-скоро спада към едрите, но на мен ми харесва, има хубав плосък корем, по-едри крака, но не я намирам за дебела...дебела е....

тази -

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Злоб,теб като ,че ли те вълнува тази тема ,иначе защо ти е да я пускаш?
Защо ни питаш нас,пробвай и ще разбереш,после ни освети как  е.... Simple Smile

# 17
  • Мнения: 582
 Моето впечатление е ,че в днешно време най-вървежни са кльощавите моми, ама баш кожа и кости. Мисля, че на този етап по-закръглениете дами са с доооста малки шансове. Thinking

# 18
  • Мнения: 1 762
Когато става въпрос за секс,без значение дали сме слаби или дебели,може да се каже,че се делим на два вида:освободени и срамежливи.
Без значение колко тежим ние или се харесваме,такива каквито сме или има нещо което не си харесваме и задълбаваме в/у него,а това неминуемо дава отражение в секса.

# 19
  • Мнения: 4 668
Менте , в смисъл , че го е накарало да дрънка глупости ли ?
Защото и аз леко се засегнах ... в другата категория съм .

Ха , ти кльощава ли си?То след 4 / 5 питиета, дано  не започне и мъже да харесва Joy
Ами клъощава съм , да  Laughing

# 20
  • Мнения: 35
Злоб,теб като ,че ли те вълнува тази тема ,иначе защо ти е да я пускаш?
Защо ни питаш нас,пробвай и ще разбереш,после ни освети как  е.... Simple Smile

Как да пробвам, като не пия много .Това което  не харесвам и след бутилка пак няма да се промени JoyЧудно ми е ,как един мъж харесва половинката си докато е слаба ,а след като роди или се разболее и напълнее се започва.....Случайно попаднах на темата и реших да я споделя с вас newsm78

# 21
  • Мнения: 44
Всичко е въпрос на вкус.  Peace Много мъже предпочитат по-дебеличките, именно защото "има къде да пипнат и щипнат". А ако девойката е слаба и фина, много от мъжете ги е страх "да не се счупат".  Laughing

# 22
  • Мнения: 6 949
Моето впечатление е ,че в днешно време най-вървежни са кльощавите моми, ама баш кожа и кости. Мисля, че на този етап по-закръглениете дами са с доооста малки шансове. Thinking

Най-вървежни са с нормално телосложение.

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Имат значение килограмите,с тези дами от статията.....,не знам, но ми е трудно да си представя как нормален мъж,ще се чувства комфортно и обратно жена с подобен партньор. Crazy
Дебел човек,но да граничи с границите на нормалното,а 4 стадии затлъстяване си е болестно състояние.

# 24
  • Мнения: 2 448
Не знам за секса с дебела жена, но аз с дебел мъж секс не съм и не бих правила.

# 25
  • Мнения: 388
Имало два вида мъже - едните харесват пълни жени, другите не си го признават.

# 26
  • Мнения: 2 448
Имало два вида мъже - едните харесват пълни жени, другите не си го признават.

Това изречение е същото като това, че размерът нямал значение.  Laughing

# 27
  • Мнения: 4 668
Имало два вида мъже - едните харесват пълни жени, другите не си го признават.
Това не са ли си го измислили дебелите жени , за да се успокояват ?

# 28
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 hahaha Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 35
Имало два вида мъже - едните харесват пълни жени, другите не си го признават.

Крайно време е да си признавт ,че жените се измъчиха с диети и фитнес .Абе криза ееееее Joy

Общи условия

Активация на акаунт