Бяла зима на вратата чука, в ПАЗАРДЖИК снежинки да натрупа

  • 31 290
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
Ето малко информация от моите наблюдения за детско парти в Пазарджик.


За детско парти - детски център Виктория кидс
1. Няма място за възрастни, наемът в същото време не  е малко / от 68 до 88лв/Така беше лятото.
2. Има  какво да се желае от аниматорите

Сладкарница Барбарела. Сладкарницата едва ли ще я затворят за вас. Задължително тортата трябва да е от техните, а те не са никак евтини. Има парти кът - една малка стаичка, ако са от 4 до 5 броя деца е много добър вариант. Имат куверт и наем за залата.

Ако искаш да празнуваш в заведение има една страхотна алтернатива, но зависи дали можеш да си я позволиш финансово. Да наемеш професионални аниматори от Пловдив от детски парти център "Тонбонбон"
Имат и сайт... Страхотни професионалисти са. Идват по две аниматорки, правят тематични партита. Не  е лошо да се обадиш и да попиташ. Заради възрастта на децата определено от сега ти казвам, че клоуна не ги забавлява. Това ми е от личен опит от доста партита с деца, на които съм била и е имало клоун. Даже понякога ги плаши.

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 19:15 от Даскалица Кукундрелова

# 16
  • Мнения: 305
Здравейте,

По повод празнуването на рожден ден! Ресторант Мак Доналдс е в ремонт от около 3 седмици! Разширяват го и ще е готов сигурно поне след 2-3 седмици! Иначе имам приятелка, която беше плащала на клоун 50 лв за около час да забавлява децата в тях в градината! Ако намерите къде да празнувате ще попитам за телефона! Мъжът и съпругата му са актьори в кукления театър!

# 17
  • Мнения: 131
Здравейте от мен. Не съм писала скоро , защото от тримата мъже в къщи нямам никакво време , но сега реших да се запиша в новата тема. Георги ходи на училище и следобяд пишем домашни вкъщи , Евгений и тои е вкъщи , защото беше болен и ме е страх да не повтори грипа. Другия месец ще го пусна на ясла. Гледам ,че объждате празнуването на детски рожден ден , ние презнуваме всяка година в Бабмуча . Там е удобно за рожденни дни , защото децата играят в детската зала и им правят отделна маса за тортата и пици за хапване.Нашите приятели също празнуват там и ни канят на детски партита.
Това е от мен , чао на всички и лек ден.

# 18
  • Мнения: 413
А това Бамбуча работи ли още?
Имам спомен, че беше затворено по едно време.

А ето координати на клоун (и преди съм го давала), визитката взех от детската кухня, нямам по подробна информация.
http://ember.snimka.bg/other/razni.352403.11030913

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА АЛЕКСАНДЪР НА ВЕРЧЕТО!  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 577
Ембер, нямам идея дали работи Бамбуча. Heart Eyes

Ако някой знае,  да каже Hug

# 20
  • Мнения: 3 499
Бамбуча вече не  Бамбуча, ми бил някакъв италиански ресторант

Аз имам телефон на нашата "клоунка". Цената е 50-60 лв, но забавлява децата повече от 2 часа вкъщи. Много е добра.
Носи костюми, обличат костюми на разни герои, голям купон. Рисуваха по кожата и т.н.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 926
Момичета, страхотни сте  bouquet
Много добри идеи!
В Бамбуча празнувахме миналата година.
В детския клуб не ми харесва това, че няма място за възрастни.
Клоня най-много към идеята да наема аниматори и да празнуваме на заведение. Ако може да дадете предложение за такова заведение? Мислех си за Манастира, ходила съм преди време, но сега не знам как е. Thinking Ако имате някакви идеи, давайте, пък ще почерпим по парче торта Simple Smile

Приятна вечер на всички!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 511

Добро утро на всички!
Тази почерпка е за всички вас! Днес е любимият ми ден! Денят на Св.Екатерина,моят имен ден!
На този ден се чувствам особено и естествено ми е празнично!
Дано Св.Екатерина закриля всички!

# 23
  • Мнения: 84
Gwen, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! Желая ти здраве, усмивки и щастливи моменти.   bouquet Благодаря за почерпката.  Wink

Добро утро и от мен момичета. 

# 24
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Gwen Честит Имен Ден!  bouquet
Бъди жива и здрава и много щастлива! Hug

# 25
  • Мнения: 3 499
Gwen, Честит имен ден!
Нека прекрасното ти име ти носи мноооого здраве, семейно щастие, любов и успехи

(Манастирът не е много удачен за деца, защото е малък, пълен с каменна неравна настилка, шадраванче и цветя, които са много удобни за пипане, но са опасни.Ние сме празнували там семейни празници и децата се изпотрошиха, докато се гонеха. Самите маси и столове също са много наблъскани, аквариумът е на ниско и може да го счупят,преди имаше и две птички в клетки, които подлудиха с викове и дим Sad

# 26
  • Мнения: 941
Честит имен ден Gwen  bouquet
Весел празник с обичните ти хора  Hug


# 27
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, Gwen!  bouquet

# 28
  • Мнения: 186
Честит празник, Кате! Честито и на всички, които днес отбелязват деня като специален! Желая ви много радост в душите!
Гледах за народните танци бяхте писали. Тази събота в спортната зала "Васил Левски" има фестивал за любителски състави от цялата страна. Ще ви е интересно, ако сте почитатели на фолклора.Вечерта сигурно ще завърши с общо хоро, на което и публиката ще може да се хване. Joy   
Мен вече ме обхваща коледно настроение и ще започна да си украсявам у дома. Имам си идеи и ще изненадам съкровищата, малкия няма търпение вече за подаръци от Дядо Коледа. Постоянно си поръчва по нещо.
Хубава и здрава седмица!

# 29
  • Мнения: 0
Момичета със сигурност , не съм за тази тема , но можете ли да ме насочите , в кой форум са Юлските мами от Пазарджик , търся по точно. Че съм много объркана.Мерси много , предварително.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт