Магребски мечти и надежди - 22 тема

  • 35 399
  • 713
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 24
Асатра честита годишнина   bouquet Да сте щастливи още много години заедно.После отчет със снимков материал с подаръка  Simple Smile
Лина честита нова работа. Бързо да ставаш шеф и да командориш ти.
Далка сладкия салам става вкусен. Аз едно време често го правех на мойте че лесно ставаше и не оставаше  Mr. Green
Минче стискам палци за изпитите. Ама нямам съмнения за тебе - ти ще го вземеш.
Белбейче да нацелуваш бебчо.
Тес какво стана избрали оферта. Казвай да стягаме куфарите  Simple Smile
Файма 25 градуса - супееер идвам  Grinning Това първата ви самостоятелна разходка из Кайро ли е?
Марси и при нас учението все с подканяне става  #Cussing out ама да върви да изкласяват  Laughing
Делтичка хубаво ли става кавето с туй чудо? Отдавна го гледам и му се чудя.
На всички и на тези които не съм споменала  Hug

# 646
  • Varna
  • Мнения: 2 596
НИКИ Hug
Кафето става наистина страОтно и точно така както по телевизора го показват. Не съм очаквала и много се съмнявах.
МИНЧЕ Hug
Много късмет на изпитите Душата thumbsup
ЛИНЧЕ Hug
Честита работа, гледам, че със голям кеф пишеш за нея, дано да е това което харесваш и да си я бачкаш със удоволствие. Ако е така, по щастлива от тебе няма да има smile3521

# 647
  • Мнения: 610
Благодаря на всички за поздравите и пожеланията за Йоанка.  Hug


Астарта- Честита Годишнина !   bouquet изненадал те е любимия... Party
Мина- успех на изпитите.  Flowers Four Leaf Clover
Дала- дано нещата ви се наредят както желаете .  fingerscrossed
Марси-  Hug поздрави и ти Дидонка.  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 09 яну 2010, 23:19 от bliznacite2004

# 648
  • Мнения: 560
Честит Имен Ден на Йоанка!
Да ви е жива и здрава,близначе!
Гледах снимките.......Просто нямам думи!   bouquet
Много са сладки и двамата!Господ да ви ги пази и закриля! Praynig
Дядо Хаджи,   bouquet !
Минче,късмет и от мен!  Praynig
Фаима,браво!Много интересни неща пишеш в блога! Peace
Марси,мерси мила! Hug
Имам чувството,че Линда и Алекс са близнаци. Joy
Делтичка,верно на мравката прилича! hahaha
Белбейка,още ли сте в Бг?
Като ходихме в северен Тунис,беше пълно с алжирци.
Даже в хотела имаше и алжирското знаме. Grinning
Далка, Praynig дано да се оправиш бързо!
Ако се налага,действай,не отлагай!
Линче,честито!
На всички останали ,които не съм споменала  Hug

# 649
  • Мнения: 126
Близначетааааааааа- Hug Hug Hug  bouquet Напълнхте ми Душиката
Благодаря  bouquet

Марси-ето ти Снежко за Линдичка-от на Близначетата-супер Снежко  bouquet
http://berova.snimka.bg/other/berova.345364.16832357

Момичета...благодар ви за добрите пожелания...

Аз...малко нещо попострадах-Файма.... твоята история Мила ooooh!
Значи Раян си е точно с бългорското си  име-Траян!!!седи си-трае си...кротко,споконо-да ти приспи вниманието.И после-по терлици...направи невъможна щуротия!!!
Абе-кръстих го вече  с индански прякор-Тихата Стъпка...
Бяхме заедно  във всекидневната...следя винаги да са затворени вратите-пуснах го само пред мен,докъто загася компа и телевизора...и кога е отишл в кухнята и е врътнал газта-при нас е много ниско-то вообще не е добре направено,ама като все се приготвяме да се местим-не се и трогваме да направим нещо като подобрение...както и да е!
та-само за минути и слабо е изтичало...просто ми бухна пред лицето- подхвана косата,миглите и обгори леко лицето Sick
Ама ми изкара ангелите....сама си подстригах косата-на много късичък бретон.
Вечерта,когато Другаря си дойде ...нищо не кзва.Аз чаках,чаках...па не се стърпях-така ли нищо не забелязва нещо ново по мен!!!!!!
А той...моля ви се какво ми отоваря!!-  ми,и предишната прическа Tired ми била хубава...ама  с тоя бронзант по лицето
много червена съм станала.!!!
е значи-в първия момент се чудех да се смея ли,да плача ли...
накрая такъв смях ме напуши,че....
Така че-аз съм с нова пическа и ...опити Joy Joy Joyза Свеж Зимен Тен Mr. Green Heart Eyes
Ей това е- кажи две и две...Жената 22 ще разбере-а Мъжа-4
няма средно положение в картинката....нова прическа и бронзана за лице!Ха-ха-хаааа

# 650
  • Мнения: 560
Леле,Далка! Confused
Много опасно,бе мила!
Внимавай,не го изпускай и за секунда ТРАЯНЧО-КАЛПАЗАНЧО Grinning!
Добре,че само с толкова си минала! Praynig
Ако изгарянето е леко,се мажи с по-мазен крем,
с витамин А и Е,или си вземи Пантенол.
Пък за прическата,честито! Flutter
Миналата година,като бяхме в България,точно на Ивановден,
Алекс си подпали косата и миглите с един кибрит.
Бяхме в един ресторант и празнувахме имения ден на брат ми.
Та той,си играеше с клечките,пък те от тези дългите за камина.
Беше седнал на масата до майка ми и в момента,в който взе кутийката,до като му кажа да я
остави,вече беше пламнал.Изгори си лицето и ръката,а косата и миглите,пламнаха веднага.
Държеше около 20 клечки. Rolling Eyes
Майка ми си изкара акъла,но добре,че реагира бързо и му изгаси косата.
Даже и тя пострада. Grinning
Сега кибрит или запалка,не пипа.Още му държи. Joy
Днес голям студ при нас.Има си слънце,но е 10°С.
Сутринта беше 8°С.
Мислех днес да ги изведа малко,но се страхувам за София.
Дано утре да е по-топличко,че да излезем.
Хайде да ви сложа по едно следобедно кафе и да ставам,
че правя сокчета от морковче и ябълка. Grinning
Хубав ден!  bouquet

# 651
  • Мнения: 169
Боже боже, какви преживелици Дала  Hug
То май всички алжирци са тихи стъпки, при нас най- модерно е да те гледа Тамир в очите пък с едната ръчичка да докопа това което си е харесал  JoyMr. Green
Дидонка  Hug, още сме си по българско.нашто тати се уплаши от грипа и вика ще си стоите чак март месец ще дойда да си ви прибера  Crossing Arms
Делтичка, ама вие сте ми набори  Party такаде по семеен живот имам в предвид  Laughing
Далче, къде се изгуби Невена? Надявам се да е добре  Praynig
 хайде хубав ден от мен

# 652
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дидонке, не  можеш ни мина по студ! ураганен леден вятър ,4увставало се като -1 и е верно като простирах на терасата  ще ме отнесе, замръзнах като шушулка! ина4е беше 3 гр в  8 .00! аз днес  уж си обещах да спя, ама пак под строй ме вдигнаха, та  сега си по4ивам! Peace
далка , умната с газта! пазете се, 4е аз онзи ден не съм видяла ,4е не се е затворила докрай и добре,4е свисти ! шях да имам твоята одисея! сега ще покажа на линда снежкото и близнаците, 4е досега лежа само и само да не  юрна да  у4им! Mr. Green
смях се за бронзанта и подстрижката и твоят алжирец! 4е то  4овекът свикнал на всеки 3 дни жените да са на  при4еска и козметик!  Mr. Green

# 653
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДАЛЧЕВААААА Hug
Какви екшъни стават със тебе бе Душатааааа Shocked Не си изгоряля нали??? Добре, че е Дидончето да ни дава акъл какво да правим като стане някой такъв сакатлък. Изтръпнах докато те четох #Crazy
Ама и тоя твоя Другар, толкова ли не вижда и различава newsm09. Вие защо ще се местите, нали сравнително наскоро влязохте във този дом. Да помня, че не ти хареса, обаче. Пожелавам ти другота място да е добро newsm10 А Тихата Стъпка видя ли това което стана със тебе?
БЛИЗНАЧКОВЧЕ Hug
Сега видях снимката на дучурлигите. Ама какви хитри муцучки имаааат, какви са тарикатииииииииииииииии. За УбУст няма да кажа нищо, че да не ги урочасам- само, пу,пу,пу да не им е на уроки и ще им сложа едно синьо оченце
ДИДОНЧЕ- Hug
При нас във Варната също е 10 градуса. Сега е 3.52  и туко щи Слънчицето грейна. Няма да могат да ми изсъхнат чаршафите. Мъгла тука при нас до морето ама то пълно щастние знаЙш няма Wink
МАРСЕЛИНКОВА Hug
Там при вас пък направо Северния полюс Shocked

# 654
  • София
  • Мнения: 7 970
тук разказвам какво правих днес.

Та значи отчетох се.

# 655
  • Egypt
  • Мнения: 132
Мале, Далка, точно тия дни в главата ми все газ и балкони, защото в новата къща има газ централно и е с един много нисък парапет на балкона, и се притеснявам Софка да не направи някоя беля. Тя въпреки, че е много инатеста, никога не е бутала като другите деца, ама знаеш ли...
Лицето ти колко изгоря, само се опърли ли? На мене много ми помогна тоя крем, дето се мазах, буквално за няколко седмици ми мина, и белези няма, а там, където не се мазах си имам белези. Така че се мажи по 3-4 пъти на ден, да няма белези и да се възстанови кожата, че тя има памет.
Ех, тоя Траян като не трае, какво ли те чака после  Crazy

# 656
  • Мнения: 24
Добро утро магребинките и магребко!!!
По едно кафе за събуждане
После като се събудите повече
На всички лек ден  Hug

# 657
  • Мнения: 278
Добро утро и от мен!

Ники, мерси за кафенцето! Добре действа за разбуждане.

Далка, аз го знам като кселофон, но май и металофон се казва. Този специално го намерих ето тук.... http://www.revilotoys.co.uk/acatalog/info_169.html
Ти как си днес? НАдявам се по-добре?  Hug

Близнаците, леле какви сладурковци, и аз видях снимките. Малката принцеса знае как да позира за снимки ей Simple Smile сладурана.

Лек ден на всички аз отивам пак да...  smile3529

# 658
  • Мнения: 24
Хайде пак по едно кафенце за събуждане днеска!!! Да не си пия моето самичка

МАРСИ ДАЛА ДЕЛТА ДЯДКО МИНА ФАЙМА БЕЛБЕЙ ДИДОНА БЛИЗНАЦИТЕ ЛИНА и извинявам се ако съм пропусна някого. Призовани сте поименно да кажете къде се губите и какво сте сътворили докато ви нямаше  Mr. Green
Лек ден на всички  Hug

# 659
  • Varna
  • Мнения: 2 596
НИКИТО Hug
У дома съм Душе, ама имам болен мъж и не ми се пише нещо. Той не е от тия лигавите мъже, които като се разболеят и да се лигавят още повече. Но е пипнал някакъв наистина много гаден вирус, а у дома като има някой така болен аз ставам още по болна от него и не ми се пише.
Та това е при мене. Хайде една голяма и слънчева усмивка и скоро всичко ще се оправи Wink

Общи условия

Активация на акаунт