tatkoto - edno porasnalo dete

  • 4 844
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 735
Ох и аз не знам какво още намирам в него. Когато поиска може да е мил и внимателен. Дори след поредния алкохолно-развратен инцидент ми обеща да не пие повече никакъв алкохол (това беше преди 3-4 дни) и за сега го спазва. Започнали сме да правим ремонт у дома и казва че е вложил много пари и не мисли да се изнася. За сега се държи добре, но това е само временно , вече не му вярвам, че може да се промени. Отдавна чувствата са ми изстинали към него, но е внимателен с детето и наистина го обича.
Хитър е твоят човек-застрахова се с ремонт,за да може да ревне ,ако го изгониш пак.Добра вратичка за изнудване си е оставил.А с дете почти всеки човек е внимателен.Това дете ще порастне,ще започне да мисли,да чувства,да има собствено мнение,тогава или ще стане като баща си (ще мачка),или като теб(ще бъде мачкано).Има и 3-ти вариант,да се бори,ама тогава ще го спукват от бой,щото ще е на различно мнение...(примерно)
Имам една такава приятелка(твоето положение).Тя отдавна се прекърши и заживя "щастливо" с изрода на живота си. Ситуацията беше същата:апартамента нейн,колата нейна,тя работеше,а той не.Стигна се дотам ,че изрода й си докара любовница У ТЯХ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хиляди други любовници+ревност до дупка(от него към нея).Забрани да се вижда с приятели ,най-вече с мен,щото съм й давала кофти съвети  Mr. Green Та... девойката  не реагира навреме.Той й направи дечица(2 броя) и тя реши,че животът й е свършил.Сменяла е ключалки ,гонила го е ,но винаги го е прибирала обратно. И благодарение на това живее като затворник.Въобще не я виждам вече-все едно е умряла(не дай Боже),а беше мнооого свястно парче.Само дето изпусна момента и хитрецът успа да я СЧУПИ

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 574
И аз имам една такава приятелка, но тя е серт и понякога минава всички, е, почти всички гарници...
Та гаджето и, не са се женили, имат две деца...три пъти го е гонила от дома си и три пъти го е прибирала след няколко месеца раздяла. Сега пича пак е вън и от няколко месеца реве, заплашва, виси и под балкона, спи по комшиите, пиянства, иска да се самоубива и да убива, спира и тока, рита по вратата, ченгета идват, сложил лепило в ключалката...ужас  Crazy Обаче тя този път твърдо е казала не!

И въпросният ми се струва като ангелче в сравнение с твоя хубостник- поне няма любовници...

Бъди твърда, един живот живееш сама ти, а помисли за детето- какво ще научи то от вас?

# 32
  • София
  • Мнения: 1 057
Алабала, много е лошо това твое положение.
 Има една арабска поговорка: "нещо, което се е случило веднъж, със сигурност няма да се повтори, но нещо случило се два пъти със сигурност ще се случи и трети път". Колкото по-бързо вземеш мерки да предотвратиш подобно поведение от негова старана, толкова по-добре за вас с детенцето. Ако наистина няма кой да ти помогне, потърси организации, които предлагат помощ на жени подложени на домашно насилие -  http://www.novinar.org/main.php?act=news&act1=det&sql=MT … 3610ddc4b750bc8bd
 Сещам се за "Анимус" http://www.animusassociation.org/bg/projects.html
 Според мен този тип мъже никога не се променят и ти не трябва да се унижаваш  и да търпиш. Бъди силна и упорита, прекрати този тормоз. Не спирай да търсиш варианти.
Пожелавам ти много късмет и много щастие без това жалко създание:)))

# 33
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
теб те е страх да останеш сама, нали? и това как ще се оправиш сама? и какво ще обясниш на дететоа нали?

# 34
  • Мнения: 1 735
И аз имам една такава приятелка, но тя е серт и понякога минава всички, е, почти всички гарници...
Та гаджето и, не са се женили, имат две деца...три пъти го е гонила от дома си и три пъти го е прибирала след няколко месеца раздяла. Сега пича пак е вън и от няколко месеца реве, заплашва, виси и под балкона, спи по комшиите, пиянства, иска да се самоубива и да убива, спира и тока, рита по вратата, ченгета идват, сложил лепило в ключалката...ужас  Crazy Обаче тя този път твърдо е казала не!

И въпросният ми се струва като ангелче в сравнение с твоя хубостник- поне няма любовници...

Бъди твърда, един живот живееш сама ти, а помисли за детето- какво ще научи то от вас?
А! Същата история със самоубийствата и заплахите!Те явно  тоя тип мъже си приличат кат братя.
Дано устиска и не го прибере пак,щото моята приятелка и тя беше много серт,ама вече не е  Sick

# 35
  • Мнения: 1 753
Няма да чета другите мнения.
Ако бях на твое място - НА СЕКУНДАТА ЩЯХ ДА ПОДАМ МОЛБА ЗА РАЗВОД! Нещастник!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 36
  • Мнения: X
Ама вие женени ли сте въобще. Ако не сте, просто е въпрос на воля от твоя страна, при положение че и сега сама си гледаш детето не виждам от какво те е страх. И мен ме беше страх от самотата, много, много ме беше страх, ама сега като нямам друг избор и за 2-3 седмици се поокопитих... знаеш ли колко е хубаво, отрезвяш се някак си... и започваш да преценяваш истински важните нещата. Да живееш сам не е толкова страшно... се оказва. Обаждаш се на приятелки вечер, зяпаш Биг Брадър /ето тука няколко месеца ще го има/ - то си е голяма занимавка - по час, час и половина вечер - ти имаш ли толкова свободно време въобще. Оказва се, че аз не... така че всъщност нямам време да се сетя, че съм самотна... без още да е родено детето... Щом и кинти не носи...
Ако сте женени малко по-кофти... моичкия се оказа страхлив и няколко счупени чаши успяха да го изгонят, ама в твоя случай - с тази негова агресия - няма да свърши работа... не се сещам друго да те посъветвам. Ако е ревнив - па доведи ти някой вкъщи/ама то пък дали имаш време за това  newsm78/... Викаш детегледачка и си чукваш среща и после дома... Той пък да не вземе да го набие... ти си знаеш човека де, само давам идеи.   bouquet

# 37
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
За мен той не е едно порастнало дете, а едно голямо ГОВЕДО!!! На такъв му прерязвам гърлото докато спи без окото да ми мигне!
   Дано намериш изход от ситуацията, но се зареди с много търпение /което очевидно имаш де/!!!

# 38
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Мила, спасявай се докато е време....покрай мен има доста познати в подобно(не казвам същото) положение Shocked......и бъди сигурна, че те разбирам - в малкия град нещата са много по-трудни...знаеш какво имам в предвид....Успех!!!

# 39
  • София
  • Мнения: 11 127
Няма да чета другите мнения.
Ако бях на твое място - НА СЕКУНДАТА ЩЯХ ДА ПОДАМ МОЛБА ЗА РАЗВОД! Нещастник!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ами те не са женени !
А и мисля че цялата работа е една лъжа и провокация ! Stop

# 40
  • Мнения: 265
vgmyc da wqrnoe nqmame brak, no ot tri godini viweem zaedno. Той не знае, че съм пуснала тази тема защото ако знае ще ме пребие. Той си мисли, че вие със Зу си правите майтап и случайно се заяждате с него в чата. Понякога влиза с моя ник за да види с кого си пиша. Съжалявам ако не си ме разбрала или има някакви недоразумения, но всичко което съм написала е самата истина

# 41
  • София
  • Мнения: 11 127
vgmyc da wqrnoe nqmame brak, no ot tri godini viweem zaedno. Той не знае, че съм пуснала тази тема защото ако знае ще ме пребие. Той си мисли, че вие със Зу си правите майтап и случайно се заяждате с него в чата. Понякога влиза с моя ник за да види с кого си пиша. Съжалявам ако не си ме разбрала или има някакви недоразумения, но всичко което съм написала е самата истина

Вече се чудя кое е истина и кое не . newsm78
Ако е истина вземи мерки някакви ...

Давам ти идея какво да направиш, ти ми казваш че вече бил послушен  #Crazy

Много заплетено стана ! Thinking

# 42
  • Мнения: 1 215
Наистина ако ситуацията е такава, каквото я описваш, събираш му багажа и през прозореца, сменяш ключалките, слагаш желязна врата и се  обаждаш на полицията. Те може и да с абезполезни в повечето случай, но за такив анеща вършат работа.
Плюс това не е толкова трудно ако те тормози да му изкараш и прокурорска забрана да не те доближава.
Дарлинг, ако си решила да си го търпиш никой, ама никой не може да ти помогне. И да се оплачеш, всички ще ти кажат: "Напусни го!". Не мисля, че това ще ти е особена утеха....

# 43
  • Мнения: 1 735
Наистина ако ситуацията е такава, каквото я описваш, събираш му багажа и през прозореца, сменяш ключалките, слагаш желязна врата и се  обаждаш на полицията. Те може и да с абезполезни в повечето случай, но за такив анеща вършат работа.
Плюс това не е толкова трудно ако те тормози да му изкараш и прокурорска забрана да не те доближава.
Дарлинг, ако си решила да си го търпиш никой, ама никой не може да ти помогне. И да се оплачеш, всички ще ти кажат: "Напусни го!". Не мисля, че това ще ти е особена утеха....
В полицията не обръщат никакво внимание на такива случаи.Едва ли ще се навият да дойдат,но дори и да го направят,с нищо няма да бъдат полезни!

# 44
  • Мнения: 1 215
Аз лично съм вадила такава заповед за бившо гадже. Повярвай ми, обърнаха ми внимание

Общи условия

Активация на акаунт