tatkoto - edno porasnalo dete

  • 4 842
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 127
Аз лично съм вадила такава заповед за бившо гадже. Повярвай ми, обърнаха ми внимание

Обръщат разбира се !
Но е по лесно да кажеш "няма смисъл" и да си заравяш главата в пясъка !

Каквото имах да кажа го казах на Алабала ! Спирам по темата, всеки си има глава на раменете, да си решава какво да прави !
Успех  Hug

# 46
  • Мнения: 1 735
Имах предвид обажданията при скандал.
За прокурорска забрана естествено ,че ще ти обърнат  внимание!

# 47
  • Мнения: 265
не съм се сещала за прокурорска забрана. Благодаря ви ще взема някакви мерки и после пак ще ви пиша какво е станало. Ама за такава заповед към полицията ли трябва да се обърна?

# 48
  • Мнения: 1 215
не съм се сещала за прокурорска забрана. Благодаря ви ще взема някакви мерки и после пак ще ви пиша какво е станало. Ама за такава заповед към полицията ли трябва да се обърна?

Първо- да. Те трябва да заведат дело и да го изпратят на прокурор след това. Само че трябва да посочиш ясно какво искаш. И ако извадиш такава заповед няма връщане назад- той не може да те доближава ама и ти него

# 49
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Алабала! Опъчай си акъла!!! Понеже се познаваме лично си позволявам толкова рязък тон! Едно дете можеш да го гледаш и сама, но станат ли две, какво ще стане? На издръжка ли ще разчиташ, на какво ли? А и сега ти е достатъчно трудно да насмогваш, а като тръгнеш на работа и трябва вечер да чистиш, переш, готвиш за 2 деца?!?!?! Shocked Shocked Shocked

Виждам, че си пуснала тема колко трябва да се изчака след първото секцио за 2-ра бременост!!!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Е, значи си взела окончателно решение!  Shocked

Не го казвам в никакъв случай с лоши чувства!!!

Последна редакция: пн, 03 окт 2005, 15:41 от Just a Girl

# 50
  • Мнения: 41
Здравей,много ти съчувствам за ситуацията!Но не позволявай да те мачка.Подкрепям напълно мненията на Картинка и лейди Мармалад.Изхвърли го на всяка цена от жилището,особено щом е твое!Ако трябва си издействай прокурорска заповед!Не знам ,но със сигурност има начин.
Жалко за наранените ти чувства,но ако той не се промени няма смисъл да си с него ( а за да разбереш дали иска да се промени,трябва да се разделите и то за доста повече време от месец-два).
Не се отчайвай,потърси помощ и подкрепа от приятели,близки.Желая ти да се справиш с трудното положение и
да срещнеш мъж,който да те обожава!Не е невъзможно,повярвай ми.

Сещям се и за още нещо.Ако прокурорската заповед по някакви причини не успее,обърни се към организация за защита на жените от насилие.Защото психическия тормоз и отказа да се изнесе са си насилие.Ако мога да помогна с каквото и да е,пиши ми на лични.

# 51
  • Мнения: 331
Алабала! Опъчай си акъла!!! Понеже се познаваме лично си позволявам толкова рязък тон! Едно дете можеш да го гледаш и сама, но станат ли две, какво ще стане? На издръжка ли ще разчиташ, на какво ли? А и сега ти е достатъчно трудно да насмогваш, а като тръгнеш на работа и трябва вечер да чистиш, переш, готвиш за 2 деца?!?!?! Shocked Shocked Shocked

Виждам, че си пуснала тема колко трябва да се изчака след първото секцио за 2-ра бременост!!!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Е, значи си взела окончателно решение!  Shocked

Не го казвам в никакъв случай с лоши чувства!!!

 newsm26

изхвърляй го.

# 52
  • Мнения: 1 343
Сега незнам какво е станало но ако друго не помогне ето един съвет и от мен Simple Smile
Сменяш ника слагаш снимка в нета и търсиш приятели от там. Не оставяй без приятели каквото и да ти струва защото докъто си сама си уязвима и той го знае .. Има хиляди примери за намерена истинска любов в интернет а намериш ли я лесно ще се отървеш от насекомото /паразита/.
Обърни се и към агенции които се занимават с домашно насилие...
И трябва да освободиш детето от вредното му влияние дано ме разбираш. Не трябва да допускаш да стане като него.
Пиши какво е станало стискам палци и не му позволявай да ти направи още едно дете.. Съжалявам че го казвам но ако стане помисли и за аборт в краен случай .
Даже и да станат две дечицата е по добре сама отколкото с такъв селски бек.
Стискам палци  Hug дано се справиш !

# 53
  • София
  • Мнения: 38 861
Ако искаш пиши ми на лични да ти дам координатите на моита адвокатка. И си купи ПОСТИНОР!

# 54
  • Мнения: 265
Такааааа! Най-накрая ми остана време да пиша по темата. Благодаря на всички ви за съветите и желанието да ми помогнете.
 Аз поисках помош от българските адвокати за правата на човека, но от та културно ми отказаха понеже не съм от София - както и да е. Обърнах се към полицията, за да ми издадат прокурорска заповед да се махне, но ми казаха че без предупреждение не може. Сега явно са го предупредили, защото страшно много се е променил. Дори е станал по-внимателен.
 И както се казва всяко добро води след себе си и по едно зло - така е. Бременна съм във втория месец. Не мога а и не искам да махам детето. Той е много щастлив от факта, че ще имаме дете (още едно) и се радва от това. Не знам дали заради детето или за свое собствено успокоение - за това само мога да гадая.
 Ами това е за сега ако има нещо ново ще ви информирам пак.
 

# 55
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Crazy тая тема не бях я чела, разгледах оттук-оттам. Работата е алабала. Нямам думи всъщност, удивявам се.  Crazy
Пожелавам ти здраве и дано отношенията ви се оправят със съпруга, лека бременност и живо, здраво бебче!

# 56
  • Мнения: 265
Благодаря ти за пожеланията кукумбер  и аз се надявам всичко да е наред! newsm78 Thinking

# 57
  • Мнения: 2 978
Алабала,
дано наистина се е стреснал от предупреждението.
Дано и се усети какво има до себе си.

Стискам палци всичко да е наред и да се радвате на щастието заедно.


Успех!!!  bouquet

# 58
  • Мнения: 265
здравейте отново.
Има развитие на нещата около въпросния татко. Преди две седмици ( в събота вечерта) се прибра пиян и изпочупи доста неща в къщи вкл. и компютъра, и входната врата, и прозорците в кухнята. Изхвърли телехона.Скъса всички кабели.И за капак аз бях подложена на физически тормоз. Удари ме няколко пъти с юмрук по тика (с все сила), а след това се опита и да ме удуши и всичко това пред очите на детето.
Аз го изгоних вече, сега няма право да исва в къщи без служебно лице.
В следствие на всичко направих и аборт. Не ме питайте за подробности. Още ми е болна тази тема и не ми се говори за това.
 Сега сме сами с малкия.
 Таткото се опита вчера да се извинява и разкайва, но аз съм твърда за сега и така мисля да е и за напред.
 Спирам да пиша, че постингът стана много дълъг. Това е!

# 59
  • Мнения: 2 332
Мила Алабала, съжалявам, че е трябвало да стане така, за да го изгониш... Пожелавам ти бързо възстановяване - физически и психически, и никога повече да не допускаш този БОКЛУК в живота си!

Общи условия

Активация на акаунт