Къде в Пловдив - 8

  • 90 298
  • 741
  •   1
Отговори
# 405
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...., че с/у бар "Мармалад" са открили фирмен м-н за дървени играчки на "Катина". .....

Това не са ли играчките на фирма "Руди" Пазарджик?

Дали видя да имат легла са за кукли. В сайта ги виждам, но са без цени.

# 406
  • Мнения: 0
да, същите са. Имат м-н и в Пазарджик и в Сф. Сестра ми е омъжена в Пз. и покрай нейните деца и ние се запознахме с дървени играчки и сме им големи фенове... Wink А легла за кукли имаха доста видове, трябва да отидеш да ги разгледаш, защото не обърнах много внимание на леглата, бяха доста видове, а цените им бяха около 30-40 лв.

# 407
  • Мнения: 802
Препоръчайте качествен масаж за гръб. Не питам за козметички, които разтриват хубаво, козметични салони, нито за антистресове  Laughing

 ако искаш наистина качествен масаж иди при рехабилитатор - Паско Райчев - 0888/204413
 намира се точно до клиниката Тримонциум .

# 408
  • Мнения: 351
Виждали ли сте такава триколка някъде? http://mal4o.com/product_info.php/cPath/25_126/products_id/1312
Преди я имаше в Хипо, но сега я няма

# 409
  • Мнения: 1 102
Усмивка, черни ботушки има в Бенеттон, ако те устройва цената са много хубави.

# 410
  • Мнения: 606
Препоръчайте качествен масаж за гръб. Не питам за козметички, които разтриват хубаво, козметични салони, нито за антистресове  Laughing

Вяра- Акваленд- много добър професионалст и рехабилитатор.
Нашите проблемни гърбове с мъжа ми, само тя ги оправя.

# 411
  • Мнения: 1 230
Здравейте, момичета, аз преди малко се прибрах от разходка по Главната, ходих на оглед за коледни подаръци на моите хлапета и бързам да споделя с всички мами, че с/у бар "Мармалад" са открили фирмен м-н за дървени играчки на "Катина". Имат страхотни неща на много добри цени. Ние си имаме от тях голяма къща за Барбита с пълно обзавеждане, но сме я купували от Сф., защото тук нямаха м-н, но вече имат и съм много доволна...Simple Smile)))))
Ти да не се регистрира само за да направиш реклама на магазина  Mr. Green Тук сме много подозителни към нови потребители с 3 публикации, две от които абсолютно еднакви, в различни теми и възхваляващи новия магазин  Mr. Green

# 412
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Виждали ли сте такава триколка някъде? http://mal4o.com/product_info.php/cPath/25_126/products_id/1312
Преди я имаше в Хипо, но сега я няма
във Вис виталиса имаше подобни

# 413
  • Мнения: 6 206
Ако говорим за Роси, която е много добра и страшно бърза, беше точно отстрани на Бодила, но се премести зад Ленинград хотела

Да, бях при нея преди два месеца някъде. за бързото е бърза, но като качество изобщо не съм очарована. Имаше някакви лакове OPI в ужасни крещящи цветове, които никога не бих сложила и си ме лакира с най-обикновени лакове. В ден петък бях, в събота нямаше помен и от маникюра ми. да не говорим какви фасони ми направи като й казах, че искам декорация, ноктите ми са къси, но за други маникюристки това не е било пречка. Това е моето лично мнение за тази маникюристка.

Ами то затова различните хора се очароват от различни неща
За мен Роси си е направо магьосник - и за прически, и за грим и за маникюр
Ето какво направи от мен за сватбата ми - http://community.webshots.com/photo/fullsize/1175015143058262296RpzTAx  Който ме е виждал в ежедневието знае колко далече съм от тази визия   Crazy Особено за прическата
Без да съм й казвала какво искам, дори и пробна прическа нямах, просто й се доверих и резултатът беше чудесен
За маникюрите при нея ми държат между 4 и 7 дни и винаги декорациите са уникални, не че напоследък имам възможност да ходя
Чак не мога да повярвам, че си била на същото място, но от друга страна като чета в темата коментари за други места и услуги, си мисля, че може би аз на друг свят живея... Както казва един мой приятел оператор на сватби, абе, чета, чета в сватбения форум и накрая започвам да се съмнявам тази сватба аз ли я снимах или сънувах.

Аз търся розов фриз за бебешка стая, но да не е на Дисни Принцесите... След изтощително избиране на други цветове, материали и оборудвания, просто нямам сили да обикалям наново за едно пикливо фризче, а ми се иска да е хубаво. Засега се сещам само за тези в Мадъркеър, но ми се иска да има нещо весело - слонче, мече, нещо такова.

# 414
  • Мнения: 6 206
Здравейте,в Джъмбо има ли от пластмасовите топки, където са по 100бр в опаковка
Каспър.... Flutter

Също видях и в новия Вис Виталис до Баумакс - опаковки от 25, 50 и 100
Същия материал като  в Джъмбо

# 415
  • Мнения: 427
Да споделя на търсещите целофанови пликчета-има в магазина/склада за найлонови торбички на кръстовището на П.Д.Петков и Капитан Райчо.Продавачката каза ,че имат различни размери,като по-големите са със залепващо отгоре.Аз си взех целофан на лист,защото смятам да подарявам направо чинии с коледни сладки Laughing
Пантофки на "Бефадо"продават и в едно магазинче до градинката срещу Маркет Център-а.Ако някой го интересува работното време мога да мина да видя Peace
И да попитам някой знае ли къде поправят телефонни апарати,но от старите-с шайба Mr. GreenДядо ми чува само от този апарат,като му звъним от "модерните"крещим та чак съседите ни чуват Laughing

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 685

Здравей! Би ли написала къде точно се намира Аутлета на Колев? Благодаря!

това е магазин мечо пух.тръгваш от бензиностанция Шел/бивша Емко/ към Пере Тошев.магазина ти се пада от дясната страна на булеварда.Момичетата са дали телефони-обади се,за да ти обяснят по-добре

Ето и на картата http://www.bgmaps.com/map.aspx?city=plovdiv&tip=1&lang=bg

# 417
  • Пловдив
  • Мнения: 2 529
Благодаря за отговорите за масажите  Grinning Ще пробвам в Акваленд първо, удобно е за паркиране (някаква ориентировъчна цена и трудно ли се запазва час конкретно за Вяра?).
JeniB, този салон къде точно на Леонардо Да Винчи се намира?
Усмивка, Паско ще пропусна засега, той ми влиза по-скоро в определението чекръкчия  Laughing

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Усмивка, Паско ще пропусна засега, той ми влиза по-скоро в определението чекръкчия  Laughing

двама братя са
другия Пасков е чакръкчия мисля

# 419
  • Мнения: 2 172
Да взема да попитам тук,може би вие ще успеете да ми отговорите  Praynig

Къде в Пловдив има магазин за уреди втора употреба?Конкретно ме интересува сушилня Миеле.И евентуално ако сте запонати какви са цените?

Общи условия

Активация на акаунт