Болки в коленете при дете!

  • 28 569
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 736
Ако децата имат леко зачервени сливици, прегледайте ги по-подробно. Някой спомена в поста си за сливици, та се подсетих за моите болки в подбедриците като бях тинейджър(15-16 год може би). Напълно бях забравила, че някога и аз съм страдала. Краката ме боляха по всяко време на деня, и при влага и при сухо. Не можаха да разберат от какво ми е, кръвните резултати показваха съвсем леко възпаление. Прегледа ме ревматолог, гинеколог и стоматолог за да открият от къде е възпалението, но нищо. заключиха, че е болки на растежа. Едва когато станах на 22 год. майка ми ме заведе при УНГ ( при неин съученик, когото срещнала наскоро). Той само по описанието повика майка ми да гледа каво ще и покаже. Бръкна отзад зад сливиците и и показа скрити гнойни торбички. Оперирах се  и тогава и аз ги видях. Коварно се били скрили и са работили през всичките години, а сливиците са били съвсем леко зачервени.

# 31
  • Мнения: 36
Здравейте, двете ми дъщери страдат от болки в краката около коленете. Личният им лекар казва, че това са болки на растежа ( и двете са по-високи за възрастта си и много слаби).  Притеснена съм затова, че при голямата болките са по нарядко, докато при малката болките са ежедневни. Най силни са сутрин и вечер. А от днес вече я боли и ръката в лакътя. И аз давах хомеопатичното calcarea phosphorica, което и помагаше когато болките не бяха силни. Но напоследък са все по-силни и то спря да и помага. Вече започнах да си мисля, че може да е някакво друго заболяване. Бихте ли ми дали координатите на д-р Михайлова или да ми препоръчате някой друг детски ревматолог.

# 32
# 33
  • Мнения: 348
Pili Lili,за Варна ти прелоръчвам доц.Върбанова.На нас тя ни постави диагнозата,добра е ,но не ни осведоми за много важни подробности,съпътстващи заболяването,които можеха да са фатални.А също и беше му изписала ненужно висока доза от лекарството.Но за нашия град мисля,че тя е най-добрата.Преглежда без направления в центъра за детски болести на ул.Ген.Гурко 49,тел.611116.Прегледа беше 25лв.Да кажа,че това беше преди 1 година.Имам и мобилен,ако не я откриеш-0898602154.Успех!                                                                                                                                                                                                                     ceci-krasi,много съм доволна от доц.Михайлова-и като човек и като специалист.Миналата година преглеждаше с направления в Мед. център по детски болести на ул. Найден Геров 2,тел.9521814, 8154239.Провери там.Давам ти и мобилния и-0898204859.Успех!
galiu[/b],ето ти координати.
Аз знам,че когато ги болят коленете не може да е от растежа,но повечето лекари(които не са специалисти) казват това.Доколкото знам болките от растежа са по самите кости,а не в ставите.

# 34
  • Мнения: 1 984
Pili Lili,за Варна ти прелоръчвам доц.Върбанова.На нас тя ни постави диагнозата,добра е ,но не ни осведоми за много важни подробности,съпътстващи заболяването,които можеха да са фатални.А също и беше му изписала ненужно висока доза от лекарството.Но за нашия град мисля,че тя е най-добрата.Преглежда без направления в центъра за детски болести на ул.Ген.Гурко 49,тел.611116.Прегледа беше 25лв.Да кажа,че това беше преди 1 година.Имам и мобилен,ако не я откриеш-0898602154.Успех!                                                                                                                                                                                                                     ceci-krasi,много съм доволна от доц.Михайлова-и като човек и като специалист.Миналата година преглеждаше с направления в Мед. център по детски болести на ул. Найден Геров 2,тел.9521814, 8154239.Провери там.Давам ти и мобилния и-0898204859.Успех!

galiu[/b],ето ти координати.
Аз знам,че когато ги болят коленете не може да е от растежа,но повечето лекари(които не са специалисти) казват това.Доколкото знам болките от растежа са по самите кости,а не в ставите.

изобщо не трябва да има болки при растеж. изобщо не трябва да има болки. болката е информация че нещо не е както трябва. особенно при деца които имат огромни репаративни възможности.

Общи условия

Активация на акаунт