Почитатели на Майкъл Джексън 16 - SAY, SAY, SAY....

  • 28 959
  • 762
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
момичета благодаря ви че споделихме тази емоция заедно беше вълшебно Heart Eyesа миличкия колко е срамежлив при япончетата направо като един сладък бонбон Crazy

# 616
# 617
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
kiara, как им завидях......   smile3516

Сега отивам и на сайта на Денсинг Старс да им благодаря за тази вечер.

Да знаят, че ни хареса и да повторят   Crazy Whistling

# 618
  • Мнения: 1 533
Аз хванах само последния танц, тюх. Много ми хареса. Само Вера Маринова ме втрещи с превод - "Бий го, бий го, без значение дали е прав или крив" Е как бий го  ooooh! Нали точно обратното е заложено в посланието - махай се, изчезвай като видиш уличен бой, не се прави на мъж. Утре ще търся останалите във vbox.

За Куинси, и аз съм разочарована, но аз отдавна съм забелязала, че се държи като зарязан любовник и леко ревнува от това, че Майкъл е работил и с други хора. Иначе е похвално, че отказва да коментиракаквото и да било след смъртта му, но да беше си затворил устата и когато го питаха дали според него Майкъл е виновен за онези обвинения. Той каза, че няма представа или нещо подобно (Дано бъркам, но не мисля. Чух го в някакво негово интервю. Ще го потърся някой път).

# 619
  • Мнения: 0


Aaaa, това не съм го гледала никога! Много ти благодаря!   bouquet

Guy: "Мichael Jackson?!?#)(&%#&^"
MJ: "Yes, happy to be here!"

Невероятна емоция са изживели тези музиканти!

Точно това щях да кажа и аз. Същото. Как се вцепениха,доста смешно, но чак и аз се развълнувах много. Какво ли си мисли Майкъл, докато ги слуша... толкова срамежливо, както винаги... Simple Smile И аз никога не съм го гледала. Съжалявам за честите ми постове, просто се вълнувам като видя нещо подобно с Майкъл и трябва да го споделя с хора като вас. Wink Края много ми харесва... като детенце: "Woow, this is greatl!" и отива да го разгледа!
Ех, Майкъл... дано знаеш всичко колко много те обичаме и ни радваш!

Момичета, беше ми много забавно с вас тази вечер. Денсинг Старс много ми хареса. Както винаги Майкъл ни донесе емоции и усмивки.
Лека вечер и от утре... успешна и приятна седмица на всички.  Hug

# 620
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Невероятна емоция са изживели тези музиканти!
Да... като гледам реакцията им имам чувството, че и аз съм там.

# 621
  • Норвегия
  • Мнения: 119
Благодаря на всички, с които споделихме емоциите тази вечер!
Извинете ме, че днес писах повечко, но имах нужда да споделя всичко това с вас.

Успешна нова седмица!

Лека нощ!

 Kissing Heart more

# 622
  • Мнения: 1
Ето женският танц на Били Джийн за тези, които не са го гледали или искат пак да го гледат
http://vbox7.com/play:9410d7cb Засега други танци от този вечер не виждам да има.
Айде този път наистина лека нощ, олях се от писане тая вечер  Rolling EyesEmbarassed

# 623
  • София
  • Мнения: 399
Цитат на: kiara в Неделя, 29 Ноември 2009, 21:49

ТОВА! исках да видите


ето го и с англ. субтитри:
http://www.youtube.com/watch?v=8L7ehks52fI&NR=1

# 624
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Утре сигурно вече ще е качен записът от тази вечер - тук

# 625
  • Мнения: 668
Много драго ми стана тази вечер.Благодаря на всички за емоцийте и чувствата които изпитах.Страхотно беше Hug

# 626
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540

Това разби сърцето ми !  Weary Two Hearts smile3544

# 627
  • София
  • Мнения: 399
Vote Now: Best of the 2000s
Sorry, the poll has closed


???????????????
какво пък беше това

Последна редакция: нд, 29 ное 2009, 23:22 от valq61

# 628
  • Мнения: 4 457
Цитат на: kiara в Неделя, 29 Ноември 2009, 21:49

ТОВА! исках да видите


ето го и с англ. субтитри:
http://www.youtube.com/watch?v=8L7ehks52fI&NR=1


 Hug

То и без превода се знае какво горе-долу се говори, но друго си е да разбираш  Grinning

# 629
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Толкова е тежко да го гледаш усмихнат, чаровен, кипящ от енергия и пълен с живот... и да знаеш, че това са само записи, че вече ги няма тази усмивка, този глас, магията, която излъчва... Cry
Лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт