ЯНУАРСКИ размисли и страсти-предпразнично- 26

  • 23 925
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 229
МТV, има, има и аз искам паяците и разните там глупаци да ги УТРЕПЯ.... bambam
мама89, аз имам такива преживявания от бургаските "лекари", че направо не е за разправяне, а болницата си е направо за закриване....
Моля, дайте идея за име за момче с М, но задължително да има имен ден. Щях да го кръстя Димитър, на мъжа ми, но днес свекърва ми беше една такава тъжна и като взе да реве по телефона, че не била добре, аз се разчуствах и реших да е на нея /не че го заслужава особено, ама някак ми стана тъжно за нея/.

# 721
  • Мнения: 623
още веднъж ви благодаря за подкрепата!
Дани 77, сещам се за Михаил,има имен ден на Архангел Михаил
а ние ако имаме 2-ро дете,ще го кръстя на свекъра.амо е момче-Микаел,а ако е момиче Микаела.
май няма имен ден обаче

# 722
  • София
  • Мнения: 2 245
Здравейте!  Hug

Мама89, много кофти преживяване!  Confused Важното е, че всичко е минало и сега можеш да си спокойна!
Ето тук могат да се видят мерките и теглилките по седмици:

http://babymed.com/Tools/Ultrasound/third_trimester/Default.aspx

Танчелина, честит ви семеен празник!   bouquetДа се радвате на любов и разбирателсвто още 100 години!

Виола, то съвсем не останало! Аз се надявам да изкарам още 20ина дни. Мисля, че ако всичко е ОК ще ме "колят" малко преди Коледа на 21.12. Както съм се освинила порядъчно ще е точно навреме.  Joy Joy Joy

МТВ, паркирането ни е много болна тема....  ooooh!

Мануела, лошо изживяване! Дано да нямаш повече такива!

Дани, и аз съм за Михаил. Wink

Хубава вечер на всички!  Hug

# 723
  • Мнения: 10
Здравйте момичета,
да попитам нещо спешно - случвало ли ви се е да прокървите?  EmbarassedАма съвсем мъничко - бистра чиста кръв, все едно от малка раничка. Без усезаеми или по-различни от друг път болки?
Току-що ходих до 00 - поредното ходене за деня, n-то по ред и гледам на бикините една много малка капчица кръв. Като се избърсах първо нямаше нищо, после при всяко бръсване по съвсем мъничко, и сега като че вече няма нищо.....
Ох, извинете ме за детайлното описание  Embarassed, ама се изплаших и реших да питам и вас - дали ви се е случвало и от какво е това, спред вас?
За сега не мисля да звъня на лекаря си- как да му го обясня това. Ще изчакам малко, ако има нещо отново -  ще звъня. Но дано да няма, че моя лекар е в Пловдив и надали само по телефона може нещо да каже...... Shocked
Ще съм благодарна на всеки който ми каже нещо повече по въпроса, че за беба е  още много рано Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 560
Катинче , шашнах се като писа 6-ти,но този наистина след като термина ти е на 15-ти.Нормално е като се замислиш,но аз все сравнявам със себе си ,пък все забравям че вие сте по-напред.

Мама89 не се притеснявай.Моето бебе в 29 седмица беше 1700  и нещо ,което по калкулаторите излиза максимума за тази седмица.И доктора каза ,че е малко едро,но до края не се знае,пък може да поизостане и да се роди с нормални килограми.Така както и твоето може да си навакса.

# 725
  • Мнения: 0
Olemale обиколниците ги правим неимоверно високи – 70 см. Принципно тези които съм виждала по магазините ги правят на височикна не повече от 60 см. Което до колкото мога да твърдя е достатъчно и за двете височини на стандартните креватчета.
mama89 това направо не е за вярване. 5 седмици са много, да кажеш 2-3 седмици, но 5. Този доктор е бил направо безумец. Радвам се, че си потърсима 2 ро мнение и в крайна сметка всичко си е наред.
Pyari добре дошла при нас! Надявам се да пишеш по-честичко!
Mannuella това отношение на докторите е безочие, това е престъпно нехайство от тяхна страна. Няма ли друга болница и други доктори към които да се насочиш?
MTV евала за ентусиазма ти да пишеш жалби! Аз лично съм доста отчаяна на жалбите не се обръща внимание поне по мое мнение.

# 726
  • Мнения: 36
mama89, браво на д-р Драгнева! Направо си ходи при нея ако можеш... Защото този "лекар", дето те е разстроил и ти е наговорил тези глупости, определено има нещо гнило и нередно в него... Та нали ехографите не може точно да определят тежестта на бебетата и винаги има вариации с около 500 грама!  Wink

pyari, добре дошла при нас!  Hug

Катинче, твоя малък мъж добре си расте!  

Мануела, подкрепям казаното от Свраки, не можеш ли да се насочиш към някоя друга болница?  

 Hug

# 727
  • Варна
  • Мнения: 407
leta5, по същия начин като теб прокървих миналата седмица. Ходих на лекар и ми казаха, че имам гъбички и може да е от тях. Или от пикочния мехур, предния ден при ходене по малка нужда чувствах парене, та може и да е имало връзка с това. Но ти за всеки случай най-добре отиди да те види лекар, за да си спокойна. Сигурна съм, че няма да е нищо сериозно  Hug
Мануелка, някои хора са си объркали професията  ooooh! Ти отиваш притеснена там, а тази "лекарка" се е държала просто невероятно, нямам думи. Важното е, че всичко е наред и бебчето още не е решило да излиза. Дано повече нямаш преживявания с такива лекари.
мама89, за бургаските лекари съм чувала само лоши работи, за болницата също. Мъжът ми е от Бургас и много ме беше страх като ходим там, ако ми се наложи да отида на гинеколог. То пък нали имам малко проблемна бременност и за цялата бременност пътувах само веднъж до Бургас и слава Богу, не ми се наложи да посещавам някой лекар. Добре, че вече имате алтернатива къде да ходите, защото е вярно, че като си плащаш, някои хора си гледат по-съвестно работата.
Виолка, не остана  Simple Smile. На мен все ми се струва далечно времето, когато ще раждаме, но вече хич не е далечно.
Дани_77, и на мен ми харесва Михаил, а също и Максим, но не знам дали има имен ден.
Мъжът ми хареса името Магдалена, та може и това да е името на бебка, макар че не ми е фаворита за име. Поне за име на момче не протестира, ако случайно родя момче-Самуил ще е. Че като гледам как на доста мами объркват пола, трябва да сме подготвени поне с име  Grinning
MTV, много ме кефиш каква си надъхана и бойна  Simple Smile Започвай със жалбите, те тия си заслужават.
Pyari, добре дошла при нас!

# 728
  • Мнения: 647
mannuella много съжалявам за преживяното от теб, знам какво е, защото и на мен с първата ми бременност ми се наложи в 4-я месец да ходя в 2 ч . през нощта във ВМИ с адски болки в кръста и контракции, понеже те бяха дежурни и се държаха по абсолютно същия начин. Първо ми се разкрещяха, че съм ги събудила, какво съм правила цял ден, бла-бла, няма какво да разказвам - точно същата картинка, която описваш, но отпреди 4 години. Впоследстие абсолютно неадекватни мерки за бъбречната ми криза и накрая добре че беше д-р Петров да ми изпише магнезия, защото там освен с инжекции но-шпа с друго не ме лекуваха...  Sick  Затова за пореден път казвам, че във ВМИ повече не стъпвам, преди 4г. ми беше за пръв и надявам се за последен път.  Peace
Отношението им е под всякаква критика, за безхаберието и грубостта да не говорим. Аз понеже не можех да ги търпя, пък болничният ми трябваше, цяла седмица, докато уж бях в болница, си спях у нас и въобще не забелязаха липсата ми, направи си изводите за персонала.  Peace


Танчелина, честит празник, много семейно щастие и обич ви желая!  bouquet


Дани 77 на мен ми харесват Михаел или Максим.  Peace

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 20:10 от little rabit

# 729
  • Мнения: 338
Здравейте тумбачета, да се запиша и аз днес, голяма активност в темата Simple Smile.

Днес както сладко, сладко си карах и един чичо не спря на един стоп и хоп върху мойта кола, разпавии, обаждания до КАТ, простотии, думи нямам,  и най- пародийното в случая е, че никой от КАТ не дойде, да сме отишли при застрахователите за протоколи, а това че тоя мухльо утре може да отрепе някой щото е много отворен няма явно значение.
За пореден път се издразних на системата и на работещите в нея, както и да е, писах жалби, ще се разправям доката не си постигна своето. Голямо безхаберие, за без колан ще ти смъкнат сумати точки, а за не спиране на стоп няма кой да напише един акт, та поне да ти е като обеца.
Извинете ме,че ви занимавам с негативизми, но просто имах нужда да споделя.

Да ви питам кога се смъкват тумбаците надолу, моя ми се струва че е доста ниско вече и ми е едно притеснено, тия контракции+ смъкнат корем ме навяват на нещо, но ще стискам кълки, пък да видим.

Мануелка, къде ходи да те прегледат?

Някой да знае от къде можем да си купим кошарка на Глюк в Пловдив, в Касида казаха че нямат и няма да имат?

Аз да ви кажа още не съм се разубедила за Селена и Минев, ако всичко е наред и не родя преждевременно съм там.

Поздрави и на всички и само хубави мисли и емоции!

# 730
  • Мнения: 647
Mischievous, кошмарен ден, но само не се ядосвай, така контракциите стават по-силни, така че не си го слагай на сърце, простаци колкото искаш! И аз не съм се разубедила за Селена и Минев, но ще си подсигуря и вариант за преди 37-ма седмица, че като се сетя първият път как набързо се наложи да ме режат преди плановата дата, по добре е да съм подготвена, отколкото да се чудя какво да правя в последния момент. Моят корем от самото начало си е нисък, така беше и с първата ми бременност, така че по този въпрос не знам какво да ти кажа. Мануелка вероятно е била във ВМИ, помня,  че на срещата разказваше за престоя си там, ама не е успяла да ги види в пълната им светлина, явно предния път е имала късмет с персонала.  Peace

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Ами мисля и аз да не стъпя пове1е във ВМИ-дане се заричам ама ще пробвам в окръжна болница-дано се държат по-добре.И сега като се сетя-за персонала на ВМИ най-важно е да не им се прекъсва нощният сън..затова са много груби..ама ан тая докторка много съм и набрала
Корема вече мие злезнал надолу и определено се чуствам по-"окислородена"
Mischievous много гадно преживяване,дано поне ти си спокойна.Мен така в 4 месец ме блъсна 1 изрод и избяга..намерих го после ама вече не ми се занимаваше.Само попитах неговата шефка като имправят КАСКО дали включва и обезщетение при отнет живот,..а за полицията думи нямам.Ония ден на мъжа акт защото е чакал някакъв камион с боклик и през това време се е обадил по гсм-а.Чак в районото са го закарали-много са дейно,но когато те решат

# 732
  • Мнения: 647
И сега като се сетя-за персонала на ВМИ най-важно е да не им се прекъсва нощният сън..затова са много груби..

Да, нарушиш ли им съня и спокойното безхаберие, все едно си разровила кошера с осите, точно такива са!  Peace  #Cussing out

# 733
  • Мнения: 36
Mischievous, MTV, току що видях в китайския календар, че днес е бил лош ден за пътуване... Има опозиция (стълкновение) на знаците между месеца (на прасето) и деня (на змията). Особено неподходящо е било преди обед, между 9 и 11 ч.
Здраве да е...

MTV, действай с жалбите, по-добре да има активност, отколкото бездействие. Както пише Rosi79, те си го заслужават!  Peace

 Hug

# 734
  • Madrid
  • Мнения: 514
Моля да се почерпите за здравето на нашеето семейство, днес имаме годишнина, 8 години брак Simple Smile Simple Smile  Simple Smile

И ние  Simple SmileНавършваме 4 години!Честито и наздраве! Simple Smile



После ще ви прочета момичета,сега отивам на вечеря с любимото си семейство. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт