Мебели ХОП?

  • 26 770
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 346
Имаме ъглов диван, холна маса и закачалка с шкаф за обувки - не са кой знае какво , но за парите си заслужават.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 458
ние преди две години си купихме тази спалня http://www.hop-mebeli.com/index.php?cid=3&sub=5&product=335  ,само че цвета е "тик меконг" нямам оплаквания засега Peace

# 17
  • Мнения: 377
Брат ми си взе ъглова гарнитура преди две години, вече трябва да я сменя. И нашите си взеха от там, очаквам да се случи същото, но тяхната е още на половин година. Разбира се зависи от производителя, а не от самия магазин, който е само дистрибутор. Предполагам newsm78

Иначе има едни кухни Софт, модулни (отново мама и брат ми си ги купиха), възможно най-евтините, но пък ми изглеждат добре обкантени и се надявам да си ги ползват безпроблемно

# 18
  • Мнения: 33
Изрових тази стара тема, защото и мен ме интересуват отзиви за тези мебели.
Някой да е купувал нещо наскоро?

# 19
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
В крайна сметка си купихме мебелите ХОП и засега нямам забележки. Секция, холна масичка, трапезарна маса с шест стола, холна гарнитура и диванче за в детската. За тези пари мисля, че не са никак лоши.

# 20
  • Мнения: 5
Извинявам се че пиша в тази стара тема, обаче тя излиза първа за мнения за мебели хоп в гугъла и да знаят хората какво се случва.

ТЛДР: не реагират изобщо на поръчки през нета, заплащаната допълнително услуга 'доставка и монтаж' включва аз да нося мебелите.

По-дълго:
Поровихме се ние из нета, средни отзиви, ниски цени, предлагат доставка и монтаж. Накликахме шест стола и два шкафа, получихме веднага автоматичното потвърждение и започнахме да чакаме. След няколко дни взехме да се чудим какво става, звъннах по телефона и реакцията им беше 'а, да, знаем за поръчката, но колегата го няма, като дойде ще се обади'. След няколко часа колегата звъни:
- Ще струва 50 лева доставката и монтажа, можем да докараме мебелите в четвъртък в 10 сутринта.
Аз:
- Ако може в неработно време, не искам да бягам от работа.
- Може в петък (б.р. Wink това е днес 29 април 2016, празничен ден) да ги докараме, а след празниците да ги монтираме.
След известно време се разбира, че докарващите и сглобяващите са различни хора и независимо какво се случва ще трябва някой да си утрепе един ден да ги чака. Преглъщам аз идеята и казвам:
- Окей, ще осигуря човек в четвъртък да е на адреса, действаме.
- Добре, но човекът трябва да е мъж.
- Защо?
- Защото ние ще докараме мебелите на улицата пред входа, вие трябва да си ги качите горе в апартамента, след което ще ни се обадите ние да дойдем да ги монтираме.
Тук аз започнах да се смея на глас:
- Вие се шегувате с мен, нали?
- Не, съвсем сериозно говоря.
- Тоест услугата 'доставка и монтаж' включва аз да нося мебели по улицата и по стълбите да?
Служителят явно се сконфузи, но не можеше или не искаше да свърши работата като хората, поради което отказах поръчката и сега ще си намерим нормална фирма.

Резултат: загубено време, смях и почесване по главата Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3
Направих грешката да поръчам за втори път от Хоп мебели. Изключителен непрофесионализъм! Нещата и уговорките с тях никога не се случват навреме. Услугите, за които заплатих не се извършиха напълно и имаше голямо забавяне. Посредствена фирма и лошо обслужване!

# 22
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Аз съм се спряла на тях за кухненски шкаф.

# 23
  • Мнения: 1
Аз виждам, че са евтини и именно затова пуснах темата, за да разбера толкова ли е лошо качеството... Но все пак се надявам някой да сподели от опит.

Общи условия

Активация на акаунт