От UK да напазарим, под елхата дарове да наредим ! - тема 22

  • 59 302
  • 761
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 959
да, вече ги раздават пристигналите поръчки от Гъбко, аз преди малко си я взех, ето и снимки от тук нататък http://bochko.snimka.bg/other/novi-drehi.439352.16156354  Peace
Извинявам се, но би ли ми казала от кой сайт са тези прекрасни формички за сладки? Благодаря предварително Simple Smile

да, ето от тук http://www.lakeland.co.uk/F/C/cooking-baking - даже са ми пратили и ваучер за 5 лири  Peace Flutter

# 226
  • Мнения: 264
Много благодаря   bouquet

# 227
  • Sofia
  • Мнения: 7 040
Момичета някой има ли това. Дали е от естествена кожа  newsm78 много ефтинко
http://www.clothingattesco.com/coats-and-jackets/F+F-Faux-leathe … ket/invt/jb922352
не е естествена,пише полиетилен и полиестер

# 228
  • Мнения: 959
в момента гледам темата на нова телевизия - за интернет пазаруването е  Peace

# 229
  • Мнения: 2 122
Айс, да те питам с българска карта ли плати от този сайт за готварски принаджлежности
 ooooh! Crossing Arms бива ли такива неща да показваш, сега довечера пак няма да се спи да го разгледам целия

# 230
  • Мнения: 137
Момичета, да ви питам The Win Company нали вземат само 5 лева на килограм и нищо друго, като това включва и доставка до офис на Еконт? Искам да пусна поръчка, но се притеснявам да не ми вземат нещо допълнително в офиса на Еконт. Преди имаше подробно обяснение в сайта на The Win Company как се изчислява всичко, но вече го няма ( а и те постоянно си променят условията, та затова се чудя).

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 23:54 от kristalka

# 231
  • Мнения: 959
Айс, да те питам с българска карта ли плати от този сайт за готварски принаджлежности
 ooooh! Crossing Arms бива ли такива неща да показваш, сега довечера пак няма да се спи да го разгледам целия


не, поръчах ги с Гъбко  Peace
а питаш ли ме мен, като го открих, 4 часа бях ето така  Shocked  Joy

# 232
  • Мнения: 368
Десита, виж тук http://www.thorntons.co.uk/ThorntonsSite/pages/home/default.asp ( нещата на вид и на вкус са невероятни)
Тук нещата са страхотни много благодаря за сайта.
уговорих се с Габко ще ми доставят от този сайт само да не са чупливи ако има желаещи за обща поръчка да пишат Peace

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 21:55 от desita1234

# 233
  • Мнения: 14
Извинявам се но имам нужда от помощ! PraynigМоже ли някой да ми каже кое от тези двете бебета http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Toys/Dolls/Baby-Dolls-and-Acc … Doll%280071593%29    http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Toys/Dolls/Baby-Dolls-and-Acc … oll-%280071591%29 е същото като ето това http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.ca02.12.05/1872859? Rolling EyesБлагодаря ви! Heart Eyes

# 234
  • Плевен
  • Мнения: 1 733
asichka_82 ,Първото, второто е негърски вариант на показаното от теб.

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Здравейте Simple Smile
за ужас на мъжа ми май и аз взех да се зарибявам и да се включа във вашите редици.
И естествено с молба за съвет и помощ.Търся ботушки на малчо.Тук носим 26 номер,ориентирах се май към 9 (дали бъркам  newsm78)
Моля и някой ако има тези http://www.next.co.uk/shopping/shoes/boysshoes/11/8?extra=sch&am … %3bYounger%20Boys да ми каже отговарят ли си на номера и хубви топли ботушки ли са или да ми препоръчате други  Praynig
По лошото е че от 2-3 дена чета и разглеждам сайтове и вече се ошашавих къде и какво гледах и мисля че точно тези някое момиче ги беше получило ,но не мога да открия поста сега (така е като не си записвам,а явно умствения ми капацитет е на минимум вече )

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Sis7 аз ги получих ботушките. Много ми харесват, този пух, който стърчи е само отгоре, не е подплатен целия ботуш с него. Не знам, но май си отговарят на номера. Аз поръчах 5-ца и за съжаление са му доста големи на дребния, иначе му мерих крачето по shoe guide-а. Явно не е точен.

# 237
  • Мнения: X
Здравейте.Можете ли да ми кажете някой сайт в който се предлагат коледни костюмчета за дечица на възраст 2- 3 години.Моя приятелка търси но за съжаление не може да открие  Sad

# 238
  • Мнения: 368
Здравейте.Можете ли да ми кажете някой сайт в който се предлагат коледни костюмчета за дечица на възраст 2- 3 години.Моя приятелка търси но за съжаление не може да открие  Sad
Погледни в Маталан и МС имаше

# 239
  • Мнения: X
В Маталан няма такъв размер.Сега ще погледна в МС.Да кажа , че става въпрос за момченце

Общи условия

Активация на акаунт