И ето първата седмичка с дъх на есен 19.09 - 25.09.05

  • 12 852
  • 194
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 402
Отдавна не съм ходила в твоя град, но като се сетя и ми става едно хууууубавооо!Имам прекрасни спомени от Стара Загора  bouquet

Нещо съм се размечтала, кво ли ми става newsm78

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Отдавна не съм ходила в твоя град, но като се сетя и ми става едно хууууубавооо!Имам прекрасни спомени от Стара Загора  bouquet

Нещо съм се размечтала, кво ли ми става newsm78
Ами заповядай на гости Hug То не че от миткане аз успявам да стоя тука ама това е друг въпрос Mr. Green

# 122
  • Мнения: 402
Отдавна не съм ходила в твоя град, но като се сетя и ми става едно хууууубавооо!Имам прекрасни спомени от Стара Загора  bouquet

Нещо съм се размечтала, кво ли ми става newsm78
Ами заповядай на гости Hug То не че от миткане аз успявам да стоя тука ама това е друг въпрос Mr. Green





Верно, може ли? Само да ми остане време, ша зема да дода! Laughing

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Привет девойки !

Надявам се , че знаете , че съм с вас ( да ви кажа да не би да забравите ) ,  макар да не се обаждам често , .... но си ви наглеждам разбира се  !

Добре дошли на всички нови попълнения и късмет !

Ванина , графика трепач имаш ..... пу , пу , ......!

# 124
  • Мнения: 3 376
Привет девойчета (образно казано Laughing)!

Днес още от сутринта съм се размислила за нашата булка Ео - дали вече е минала под венчилото? Ха да ни е жива и здрава и винаги щастливо влюбена в Ицето!

Ванина82, добре дошла при нас!  bouquet

Моренка, радвам се, че надникна пак в седмичната Hug

Ети, сладкарница "Захарно петле" имаше едно време и в родния ми град - Сливен. Това ми беше любимата сладкарница, освен това по Нова година там организираха тържества и дядо Мраз там ни връчваше подаръците santa2 Вътре имаше една много готина скулпторка на едно захарно петле. Сигурно беше от червено стъкло, но аз си представях, че е огромно петле от захар и си мечтаех да го изям tooth

Хера, вие да не се местите у Филибето? Да ни станеш и ти Пловдивчанка?

# 125
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
...
Хера, вие да не се местите у Филибето? Да ни станеш и ти Пловдивчанка?
Кво Филибе...кви пет лева...от тук не мърдам Crossing Arms На мъжО бабата има жилище там....имаха квартирант който от март не е плащал наем и сметки от една година...аз има казах да го гонят и да го хванат да си оправи сметките...ама тя бабата невдява Crossing Arms Сега си е тръгнал и е оставил наследство...750лв. топла вода, 230лв. студена...изключен ток и телефон Twisted Evil И бабата сега се обажда и реве на мъжа ми щото само той ще и угоди и сега ще ходим да подлезуркваме в Пловдив. Той сега правим метална врата в нашия цех с двама от работниците ни и утре ще ходи да я монтира. Отделно на майка си ходи да купува плочки и тоалетни чинии и душове щото тя неможе да си избере и тях ще кара до Чирпан пък...и кога ще си почине незнам Thinking Crossing Arms а той нали ми е мека мара...разбирам го и се опитвам да му помагам но понякога злоопотребяват с него направо. Аз му казах...нещо което не ми носи дивидети го разкарвам...то този апартамент само е на загуба...и познайте дали баба плаща с една пенсия...да е жив и здрав внука и/мъжа ми/ и аз. И защо е този апартамент там..аз там няма да ида нито мъжа ми...тя неможе да се грижи за него /живее в село до Чирпан/ и за всяко нещо юрка мъжа ми на 100км. да ходи до Пловдив.
Отделно я питах дали има нещо договор туй онуй...ама познайте..подписали договор ама тя няма Shocked щото ония го бил взела...абе разправии колкото искаш Twisted Evil
Сори ама го излях сега поне пред вас Crazy

# 126
  • Мнения: 402

Ети, сладкарница "Захарно петле" имаше едно време и в родния ми град - Сливен. Това ми беше любимата сладкарница, освен това по Нова година там организираха тържества и дядо Мраз там ни връчваше подаръците santa2 Вътре имаше една много готина скулпторка на едно захарно петле. Сигурно беше от червено стъкло, но аз си представях, че е огромно петле от захар и си мечтаех да го изям tooth

.......хи-хи-хи, така съм се замечтала, че не можете да си представите, нещо се връщам в детството и ми става едно топло, топло, а сега ми се е прияло захарто петле, довечера ще взема да си направя в къщи, айде ще ви почерпя и вас от мен да мине! Joy

А аз Дядо Мраз винаги го разконспирирах .....Петров от 2 ет. Joy Joy Joy

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Моренка, радвам се, че надникна пак в седмичната ....

Какво ти надникване бе Гриз , аз нищо не изпускам ! 
Само не пиша.... ама съм с вас мълчаливо Hug Heart Eyes  !

# 128
  • Мнения: 3 376
Хера, съжалявам да чуя, че си имате такива разправии Sad На мен пък, нали ми е развинтена фантазията, веднага ми хрумна, че се местите в Пловдив.

.......хи-хи-хи, така съм се замечтала, че не можете да си представите, нещо се връщам в детството и ми става едно топло, топло, а сега ми се е прияло захарто петле, довечера ще взема да си направя в къщи, айде ще ви почерпя и вас от мен да мине! Joy

Хихи, браво на теб, човек трябва да угажда да детинските си желания Crazy А дядо Мраз, за щастие, никога не можех да го позная кой е, може би защото винаги е бил непознат човек. Това ме караше доста дълго време да вярвам в разказите за него.
Какво ти надникване бе Гриз , аз нищо не изпускам ! 
Само не пиша.... ама съм с вас мълчаливо Hug Heart Eyes  !
Супер  Kiss

# 129
  • Мнения: 217
Благодаря за гостоприемството момичета.
Моренка харесва ти значи графиката ми а?
Ако знаеш само колко приятно ми стана като го прочетох-това надеждата е невероятно чувство. Grinning

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
..Моренка харесва ти значи графиката ми а?..
АПсолУтно  Grinning ! Перфектна е !
А дъщеричката ти е мноооого сладка  Heart Eyes !

# 131
  • Мнения: 402
Ванина - привет и от мен и дано скоро се похвалиш с  baby_neutral

# 132
  • Мнения: 217
Още веднъж-сърдечно ви благодаря за гостоприемството и хубавите думи!


СТРАХОТНИ СТЕ!

# 133
  • Мнения: 2 015
 smile3512Ало къде се губите бе хора.Аз от кога ви чакам.Да не би да бебеправите при тия почивни дни и аз да ви прекъсвам.Извинявайте ако е така и то много.Аз сега съм почивка ама мъжо се ходи насам натам иначе из бих бебеправила с голяма удоволствие,но ще го оставим за по късно.Айде гледайте да не преуморите мъжлетата.... newsm03

# 134
искам да попитам от 10 дена ме болят гърдите и яйчниците чувствах всяка6 ме пробожда6е някой от вътре с игла бе6е ми до6ло на 8 и ми свър6и на 11 ,и сега пак ги имам тея болки това дали значи че съм бремена,имам 1 въпрос към вас когато жената забременее кога започватрт да я болят гърдите ,примерно може ли да забременее да кажем примерно на 10 септември и 12 или 13 септември да започнат да я болят гърдите яйчниците кръста моля да ми отговорите

Общи условия

Активация на акаунт