Тръпне майчино сърце, през ДЕКЕМВРИ ще съм с бебче в ръце!

  • 24 953
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 122
Здравейте, че пак се намесвам.
Но ако детето спи и е спокойно няма причини за тревоги, Съгласна съм, че няма смисъл да се буди.
Ако е гладно, то само ще стане.
Първият ми син е пропускал цяло ядене, спа близо 6 часа, а си наддаваше нормално.
Така, че късмет и малко повече смелост, слушай и вътрешният си глас.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честито, Колибри!

# 722
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
EТКА,ЧЕСТИТ ТИ СИН АНДРЕЙ!ЗДРАВ И СИЛЕН МЪЖ ДА ПОРАСТЕ!ДА РАДВА МАМА,ТАТКО И КАКИТЕ МНОГО! КОЛИБРИ,ПОБЕДИТЕЛКО МИЛА,ЧЕСТИТ ТИ СИН ДАМЯН!ГОЛЯМОТО ЮНАЧЕ,ДА Е ГОРДОСТ ЗА МАМА И ТАТЕ,А СЪС КАКА ЕЛИ ДА ИМАТ МЕЧТИ СМЕЛИ! lovekiss lovekiss lovekiss  YOU ARE THE WINERS TOODAY!!!!  remybussi

# 723
  • Мнения: 98
Привет мами!
Да се похваля че и ние най-сетне вече сме си вкъщи!!! Няма такава радост!!!!
Не съм ви чела, само прегледах списъка на бебчовците сега спинкаме и смятам бързо да наваксам. Честито на всички обебили се мами да са ви живи и здрави бебенцата!!!! (няма да изброявам поименно че сте толкова много...)
Като ви изчета ще се включа по адекватно!

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Прави сте за кърменето, никога не съм спазвала и аз режим на хранене, но от друга страна е хубаво да си го имаш и такъв.
Абе най-добре бебето си го показва какво иска. Дано се сработете скоро кърмещи мами  Hug Hug

А иначе за праха, аз съм леко вманиачена на тази тема  Blush
И аз така, мъжа ми ме нарича Монк, а покрай това гнездене пък , чак не мога да се понасям Blush Blush Blush

# 725
  • тук
  • Мнения: 510
ETA, ЧЕСТИТО ТИ МОМЧЕ ! МНОГО РАДОСТ И МНОГО ЛЮБОВ ДА ДОНЕСЕ НА СЕМЕЙСТВОТО ВИ Simple Smile



КОЛИБРИ, ЧЕСТИТ ТИ ДАМЯН; НЕКА ДА РАСТЕ ЗДРАВ, ЩАСТЛИВ И ПОЗИТИВЕН



Jennie, аз родих нормално и в болницата твърдяха, че кърмата ми ще дойде на 3-ия ден; тя дойде на 5-ия обаче, затова мисля, че в тази работа няма правила
ако не ходех на работа, щях да кърмя на поискване - мисля, че е по-щадящо за бебето, но сега спазвам график на 3 часа - будя го, когато стане време, но само през деня; през нощта той ме буди, когато е гладен - понякога два, понякога три пъти, но все ги добутва така, че между 6,30 и 7 да яде Simple Smile
ще си позволя да не се съглася с твърдението, че ако е неспокойно детето след като е сукало, значи има проблем с кърмата - Лия ми беше много нервно бебе, плачеше най-много след като я накърмя, защото не можеше да заспи, а кърма имах и за нея и за съседското дете
стискам палци на всички, които искат да кърмят Praynig

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 13:37 от portman

# 726
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Ех, колко много бебета се изпонавъдили!  Laughing


До всички родили:
Да са ви живи и здрави дечицата, много да слушкат и папкат и по-малко да плачкат!


Аз още седя и чакам някакви признаци за раждане, ама нъц! И бебето е толкова активно, а нали уж преди да се роди се кротвало, та не знам. Когато - тогава. Wink

Амбър ми се губи newsm78

# 727
  • Мнения: 217
Много съм уморена и минавам само да се отчета 2 в 1 сме, засега и съм малко отпуска за няколко дни, че нещо Тината и раждащите около мен ми дойдоха в повече.  В момента там е някаква лудница, има около 20-25 раждания на денонощие.....отивам да поспя и после ще ви чета и отговарям на въпроси.

Темата е страхотна, Браво на тези, които я оправят.

Честито на всички новообебили се!

# 728
  • Мнения: 41
Честито на Колибри,да е жив и здрав Дамянчо и да расте едно щастливо и будно детенце !!!    bouquet    bouquet   bouquet

# 729
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Амбър, радвам се да те видя, домъчня ни за теб!

Нали казахме да не се притесняваш за темата Blush

# 730
  • Мнения: 83
Да е жив и здрав Дамянката на Колибри   bouquet и да бъде послушно братче на Ели  Laughing

Амбър, радвам се, че сте добре  Hug
evita83, добре дошла   bouquet

# 731
  • Мнения: 718
Честит голям мъж на Колибри да й е жив и здрав!  newsm51

Аз се връщам от преглед, нямам грам разкритие, на мама мързеланката може да изкара и коледните празници вътре, но заради неефективната плацента влизам за индуциране на 3.12, пък казаха да се надявам да родя до следващия ден  Mr. Green Та вече и аз съм спокойна  Blush
Евита, добре дошла!

# 732
  • Мнения: 363
Честит Дамян на Колибри. Да е жив и драв, да папка и пълни памперси.

Аз украсих само елхата, нямаме още други украси, но преди да започна, я почистих хубаво с парочистачката, че наистина уж беше в кашон прибрана, но доста прах имаше по нея. Ако мога ще снимам , но да си призная, че ме мързи.
evita83 добре завърнала се Hug Пиши как мина като си свободна.
Аз също ще кърмя на поискване, тези точни часове ме изнервят. Спомням си със сина бях купила кантар, то бяха мерки преди и след кърмене, това бяха спазване на часове доколкото е възможно, то беше истерия. Записвах колко грама е ял на всяко кърмене, в колко часа е било и т.н. Но сега вече ще си го кърмя ако иска, независимо дали са минали час или пък 3, 4 .. то ако е гладно ще суче, а ако не е няма.

# 733
  • Мнения: 92
Джени ние се храним средно на три часа, това е 8 пъти на денонощие.Как ще го будиш детето , то ако е гладно няма да спи ами се буди само.Моя се буди с рев през нощта и си мечтая когато спрем нощното хранене да спя без прекъсване повече от три часа.Понякога хапва 80мл друг път 100 мл.
Евита добре завърнала се!

Амбър  Hug

И аз миналата година по това време бях украсила елхата  всичко, а сега нямам време пък и не мога да отида по магазините да се заредя с коледно настроение.Само на двора го изкарвам по малко не смея да ходя из града с тез грипни истерии.

# 734
  • София
  • Мнения: 2 109
Евита, Амбър, добре дошли Hug

По въпроса за кърменето нямам огромен опит, но никога не съм будила нощем, за да храня. Като се нахранеше добре вечерта, Криси си спеше по 6-7 часа без прекъсване Peace

Общи условия

Активация на акаунт