Asi / Гордата Аси - 19-та тема

  • 56 337
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25
Да питам нещо някой знае ли защо ми излизат размазани някой снимки, във форума от който ги вземам си изглеждат супер, дали е защото там са по-малки а аз ги уголемявам newsm78 За анкетата гласувах с опция 1

# 76
  • Мнения: 132
Снимките са се върнали,за което много благодаря.
В предната тема не мога да редактирам и да им видя размера .
От тази тема ще се върна да ги проверя.
Аз с  коментари по сериала не мога да се включа , защото все още не го гледам./то и други не гледам/
Ровейки  из нета ,намирам  снимки и ги качвам заради вас.

# 77
  • Мнения: 6

 
аз вече ще пиша само сух научен труд върху сериала Аси - няма да ви напрягам с глупостите си, има друго място на което мога да се вихря, без да ми се правят забележки, така че няма проблем да карам строго по сериала  Hug

Моргана!![gledam strogo] Ти същата Моргана ли си, която щеше да влиза с касата на вратата ако й изневерят? И която ще пребие Али?  И която няма да гледа овчо като Дафне? Някой да не ти е взел ника и да е подменил експлозивната Моргана, която всички обичаме защото е такава, каквато е?
Ако е за сух научен труд и аз мога. но като теб не мога.

Ако си същата моля те вземи се в ръце, щото врага (разбирай наплива за Демир) не спи и само това чака!!!

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 15:16 от Calico

# 78
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Да питам нещо някой знае ли защо ми излизат размазани някой снимки, във форума от който ги вземам си изглеждат супер, дали е защото там са по-малки а аз ги уголемявам newsm78 За анкетата гласувах с опция 1

Galka05, снимките които си ползвала от другия форум са най-вероятно на екранна резолюция.Увеличавайки размера на снимката изкуствено, намаляваш разделителната способност на изображението и то става размазано, иначе казано "се пикселизира". Naughty
Не успях да гледам филма снощи и съм без коментар. Снимките, които публикувате са чудесни.   bouquet
Успешен ден ви пожелавам!

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 626
Аз пък днес ще съм без коментар защото точно в 17, 30 съм на английски, та знам че можете да изпишете тема а аз после цяла вечер ще я чета с удоволствие, както направих вчера.

# 80
  • Мнения: 62
БГ папа, ами вие толкова рядко пишете  Rolling Eyes и не давате съвети

ами ... то аз не държа да гласувам, нито Krasimirem, или друг от по-малкото мъже в този форум ще гласуват, но трябва да се правят универсални анкети. А не зададени в женски род и да се обсъжда визията на някой актьор и това да се превръща в основна тема.
Самата тема "Изгубени години" е тотално опорочена. 90% от постингите са обсъждане на външния вид на Сарухан Хюнел,  "Здравейте, Саруханки",... едната пише каква му била ризата,, другата казва, че не била много разкопчана, пък какви му били космите на гърдите,... правят му подробна дисекция на лицето... вежди, устни и т.н. Е за какво да ги чета тия глупости?
за сериала ли пишем или за какво? ПРехласнати по визията на един от актьорите и развалиха цялата тема.
Аз за какво да влизам в подобни теми? а че самият сериал Изгубени години нищо не струва, никой не казва. Нашите си гледат там главния герой (онзи със скубаните вежди) и затова си пишат.
Тук някои от темите за Аси изобщо и не ги четох. То не беше обсъждане на Демир от-до... в най-големи подробности. Пък целувката на Демир и Аси... 1000 постинга само за нея... Спамене... "цоп", "хоп и аз", "айде и аз цопнах".. кафета, почерпки... Самата тема заприлича на...всичко друго, но не и обсъждане на сериала Аси и на сюжета
И аз поддържам мнението на бгпапа. Нека да пишем по темата, а и не знам ако някой не одобрява нещо на Демир и го сполети какво ще му се случи. Аз например го намирам не толкова добе сложен, като физика. Стапалата му са големи и стъпа много смешно, например. Но не е важно това, ние следим преди всичко поведението на героя, правим си изводи и придобиваме мъдрости за нашия си живот. В поведението на Демир има много неща, които са пресилени. Много е взискателен към Аси, а први също много грешки, като всеки земен чове. Но това си е мое мнение разбира се. Филма като цяло е чудесен. Актьорите са добри. Може още да се направи, но ние и толкова нямаме.

# 81
  • Мнения: 1
Леле момичета-нямате стигане!Вчера ви оставих на половината от предишната тема -а вие днес вече нова сте започнали! Голямо вихрене е било ! newsm53 Честито на Именниците от мен и да ви кажа и аз колко се разчувствах вчера,когато Демир обясняваше на Керем за любовта си към Аси-толкова простички думи а какви емоции предизвикаха в мен! newsm45   След тази сцена  реших newsm48 -ако се засечем с Мурат със или без жена му-веднага му ставам част от харема-нали при тях е разрешено да имат по 4 жени-така че е крайно време да дойде да ме прибере Joy Joy newsm44 rotfImbo

# 82
  • Мнения: 56
Леле момичета-нямате стигане!Вчера ви оставих на половината от предишната тема -а вие днес вече нова сте започнали! Голямо вихрене е било ! newsm53 Честито на Именниците от мен и да ви кажа и аз колко се разчувствах вчера,когато Демир обясняваше на Керем за любовта си към Аси-толкова простички думи а какви емоции предизвикаха в мен! newsm45   След тази сцена  реших newsm48 -ако се засечем с Мурат със или без жена му-веднага му ставам част от харема-нали при тях е разрешено да имат по 4 жени-така че е крайно време да дойде да ме прибере Joy Joy newsm44 rotfImbo

До колкото аз знам Турция е цивилизована държава,при тях няма  многоженство.Може да го разведеш с жена му ,и да станеш втора жена.Но  не и в харема му.И те като на запад имат любовници.Аз така мисля,ако греша,моля за извинение.

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 14:08 от roslava

# 83
  • София
  • Мнения: 375
Моргана!![gledam strogo] Ти същата ли си която щеше да влиза с касата на вратата ако й изневерят? И която ще пребие Али?  И която няма да гледа овчо като Дафне? Някой да не ти е взел ника и да е подменил експлозивната Моргана, която всички обичаме защото е такава, каквато е?

Ако си същата моля те вземи се в ръце, щото врага (разбирай наплива за Демир) не спи и само това чака!!!

абе същата си е Моргана, ама глей кво става, мъмрене за писанията, а като се има предвид, че мойте извън сериала, и тези по адрес на Демир са мнооогооо, го приемам като забележка към мен....
та за това сега ще гледам с овчия поглед на Дефне, и няма да връхлитам повече с характерния си бяс  Mr. Green

шЪ ставам ЕнтИлигентна  hahaha hahaha hahaha

# 84
  • Мнения: 199
Естествено,че нямат хареми! #CrazyИ това също е една от заслугите на Ататюрк.Турция е светска република. Peace
Морганче,що го приемаш лично,аз пък не се обиждам,даже и бележка няма да си взема.Казвам какво мисля за сериала,сюжета,декора и т.н.,ама естествено че актьорите са на почит.А при мен най-напочит е Демир,естествено че за него ще се хабя. Mr. Green

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 14:26 от galina_malina

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 626
Морганче ако ми позволиш де  - само недей да гледаш с овчия поглед на Дефне, че ще стане страшно  Joy ... Между другото актрисата много добре се справя с този образ, не знам откъде успява да го извади погледа, но се получава страхотно. Във вчерашната серия обаче ме изненада как изкопчи истината от баща си - браво на момичето.

# 86
  • Мнения: 1
Естествено,че нямат хареми! #CrazyИ това също е една от заслугите на Ататюрк.Турция е светска република. Peace



Е то е ясно -но аз що да не си помечтая!За срещи,хареми и други сценарии  с Мурат[smilie=smile3533.gif] smile3521 Да не ми се връзвате на приказките. smile3505 .че като знам какво е изписано.. #Silly Joy Joy

# 87
  • Мнения: 0
Привет Stop
Честит празник на имениците  bouquet
В последните две серии много силна и убийствена игра на Мурат... в комбинация с Туба е още по-уникална... както се казва, който си го може, си го може yes
Със сигурност ще се повторя, че това е филмовата двойка, която е родена да си партнира...hug
двамата взаимно се допълват... това е двойката, чиято приказка бих искала да продлжи и в живота...  thumbsup
http://i38.tinypic.com/2njawyr.jpg
но не и с http://img14.imageshack.us/img14/4809/33wqstc.jpg
чий го крепи Мурат между тез женици newsm78
В последните серии Зефер измести Али по гнус... и като визия и като "нечистоплътност"...box
Продължава комедийната сага за жена на Аслан... щом се стигна до сгледа, работата е много сериозна...tooth
Сърмето ми се струва, че се забавлява от това, което се случва покрай Аслан...  Grinning
Нериманка, както винаги само тя не е в час за връзката на А и С ... но със Сухи запалиха лулата на мира...
само да не се кротне прекалено много, че ще се обезличи като Ихсан no

# 88
  • Мнения: 56
Аз още от сега мисля какво ще и направя на Мелек тази вечер.Чудя се какво да измисля, ама много малко ще и  е това .Когато се сетя за тази подла душица,идвами чак през телевизора да простегна ръка и да я хвана.И бой ,бой. fight

# 89
  • България
  • Мнения: 9
момичета, моля ви не се обиждайте. Темичките са ни хубави и аз много си ги харесвам. Питам се , защо като види българина че двама се веселят и започва да мисли как да им развали хубавото. С две думи и при нас стана така: Хубава работа ама българска. Аз също като моята адашка няма да си взема поука и ще си коментирам така, че да ми е леко на сърцето. Моля ви форума е прекрасен и в него има живец не го убивайте

Общи условия

Активация на акаунт