Алтернативни методи за лечение на херпеси

  • 23 888
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 048
Моля ви дайте идеи,всякакви за каквито се сетите за превенция и лечение на херпеси.Откакто се помня,всяка година ми излизат поне по 2-3 годишно на устата.Случва се предимно от смяна на времето,тоест есен-зима,от притеснение,от мръсотия,или поне аз така си мисля,макар че често нямам обяснение и причина.единственото,което знам аз е с паста за зъби...загаря бързо,макар че и аз не знам вече колко е безвредно това....

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 38 747
Алтернативен метод - пробвай с някакъв метод за общо прочистване на организма - комбинации от билки, чайове, много вода и пр. И имуностимулиращи билки.

Обяснението е, че човешкия вирус на херпеса си живее в теб и си излиза когато си иска.
Не можеш да го утрепеш съвсем, но мисля, че с общо прочистване можеш да намалиш рецидивите.

# 3
  • Мнения: 1 048
Мерси много и на двете ви,не възнамерявам да купувам леркарства и мазила...исках нещо от народната медицина или подобно.
Иначе знам,че спасение от херпеси няма...дано детето ми не е като мен.
За пречистване малко ме е страх ,тъй като кърмя,но ще се опитам да си подсиля имунната система-нещо подходящо???

# 4
  • Мнения: 730
Иначе знам,че спасение от херпеси няма...

 Ако мисълта е настроена на подобна вълна, няма да помогне нищо.....Енергията следва мисълта, и дали вярвате или не в това, Законът си работи..

# 5
  • Мнения: 1 048
Иначе знам,че спасение от херпеси няма...

 Ако мисълта е настроена на подобна вълна, няма да помогне нищо.....Енергията следва мисълта, и дали вярвате или не в това, Законът си работи..
Съгласна съм Peace

# 6
  • Мнения: 613
Скилидка чесън се разрязва на 2 и се маже. Ако го хванеш тамън като излиза - спасила си се от него, ако е по-късно - по-бързо засъхва.

# 7
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
когато усетиш сърбежите и херпеса още не е избил - дръж кубче лед на мястото.
така няма да избие  Peace

аз имам херпес, не ми е излизал от детството, а като малка имах постоянно.

засили си имунната система Peace

# 8
  • Мнения: 84
снощи ходих на една лекция и докторката там каза, че п/в херпес помагало екстракт от маточина.

# 9
  • Мнения: 34
Най-напред - силна имунна система/ по-малко месо и млечни, с повече плодове и зеленчуци, ядки, овесени ядки, чеснова настойка, чай от шипка, натурален мед.
На мен ми е помагала клеева тинктура/от аптеката/ и клеев вазелин/пак от аптека/. Добре действа и хумата - маже се 3-4 пъти на ден, също и мед/натурален/.
Чела съм и за Цитросепт - и за пиене/много, ама много горчи Rolling Eyes/ и за мазане.

# 10
  • Мнения: 1 048
Мерси много момичета.Дайте други идеи за подсилване на имунитета....странно,но сега се храня може би най-здравословно през целия ми живот и ей на,пак херпесче Crazy

# 11
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 260
Вземи листенце-две от т.н. дърво на живота, обели тънко горната част, за да се навлажни от сока и неколкократно мажи херпеса. Зараства много бързо, на другия ден растежът му е спрян, но е влияе повече - образува се коричка.

# 12
  • Мнения: 957
Чувала съм че негативните мисли избиват във вид на херпес.И е хубаво като се появяват,така организма се изчиства.

# 13
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 260
Когато се притесня силно за нещо - моментално ми избиват.  Joy

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 179
И аз ще предложа нещo - докато усетиш да те засърбява си потъркваш устните на дръжката на вратата. Това го знам от баба ми. Не занм защо, но помага. Mоже би от студения метал.

Общи условия

Активация на акаунт