Страха от хората

  • 1 214
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Случва се понякога, но много радко да се размрънка, ако други хора му говорят или искат да го гушкат.

# 16
  • Мнения: 1 800
Никога Naughty
Много е дружелюбен и усмихнат. Само някой да му се прави на маймуна, хич не му пука кой е Hug

# 17
  • Мнения: 655
Казват,че едва към 7мия мес.децата започват да различават родителите си и да плачат за тях.Дъщеря ми обаче от 5тия мес не иска никой да я взима освен мен, баща и и едната баба. Преди плачеше в истерия, сега започва да мрънка и да ме гледа умолително да не я давам. А постоянно сме сред хора, не е причината, че не я събирам с хора. Докога ли ще продължи това?

Ние бяхме същите. Към 5-ия месец взе да зи подбира хората и при някои ревеше неистово. Сега много рядко плаче от чужди хора, но има и такива случаи.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Отговорих с "Да, но понякога". Не знам как си избира хората, но от някои плаче, на други се усмихва.

# 19
  • Мнения: 2 952
Майка ми казва ,че  още  след  самото раждане не съм обичала никой да ме  взима и да ми се радва и да ме гушка освен семейството.Само да посегнели  с ръце към мен "чужди"хора..(дори лели, братов4еди ..)съм отцепвала такъв  глас  все  едно ме колят ...Не и не ...Между  другото  не се и приспособих като по-голямка...не обичах  да съм сама с 4ужди  хора или да ме оставят да  спя у някой ...Ужасно  чове4е! Лепка съм била. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 645
Аз гласувах с "да ,но понякога", но когато Дани беше доста малък.Много ревеше от непознати дори и от познати(най редовно от свекървата и свекъра),но определено си ги подбираше.
Това изчезна когато стана на 9- 10 месеца.
А сега много се закача с всеки непознат на улицата,радва им се,говори им - но само толкова.Ако някои посегни да го закачи,или почва да му бута ръката или да крещи,ако непознатият стигне по далече в намеренията си.Не понася да го взимат на ръце или да го щипят,без значение от познати или непознати.
Никога не се е плашел от чужди хора, но не обича да го вземат. От друга страна, той страшно много пищи! По всякакъв повод. И много стряска децата, започват да реват Weary. Майките недоволстват, ама аз какво да направя 33uu Освен да отида някъде, където да съм сама

Абсолютно същата работа.Не съм виждала друго дете да крещи така неистово като синът ми.Дани е разревавал и по - големи деца от него.

# 21
  • Мнения: 8 769
Зависи от човека. Сам си го преценява и избира. Не реве от непознати (за сега), но не на всеки се усмихва. Дъщеря ми беше друга - хилеше се на всеки, нямаше нищо против непознатите. Сега обаче е различно.

Общи условия

Активация на акаунт