КГБ=Клуб на готините баби - 89

  • 29 459
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 025
Днес явно всички сме много заети newsm78 newsm78

Аз почти успях да прочета от  вчера  и снощи.

Добре дошла на Дидка  Hug HugВидях  снимките - голямо семейство - щастливо семейство Hug Hug Hug

Шпунц - дано баща ти се стабилизира днес и определят  правилните лекарства Hug Hug

Мастерче - честита ти придобивка.Наистина  е другарче Grinning Grinning

Яжке -  не се притеснявай! Времето е хубаво.Всичко ще е наред!!! Hug Hug Hug

Фурийче -добре завърнала се Hug Hug Hug

Зиче - де е днес? newsm78 newsm78 newsm7
За всички много  Hug Hug Hug от мен!!
 

# 76
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Слънчеви морски привети от нас.   bouquet
Добре сме , днес се поуспахме малко и окъсняхме ,
ма спешна работа нямаме. Пийнахме сутрешната доза кафе , напазарувахме
от българския магазин баница , подправки и други дребни неЩа , остана
хляб да вземем и за днес затваряме кесийте.  Mr. Green
Тук е топло , вечер преди лягане затваряме прозореца , през деня
цял ден пече , събираме жагата.  Laughing
Е това е за сега от тук.  Peace
Хубав и весел ден.  Heart Eyes Hug Heart Eyes
     

# 77
  • Видин
  • Мнения: 961
...тежи главата, сигурно е от чалга вълната, дето ни залива тези дни  Mr. Green, снощи едвам я издържах тази Весна Змиянец, една дебелана станала  Flutter, а днес още по шумно ще бъде с пайнерките  #Crazy, но събота и неделя нямаме нищо и съм свободна за една софийска среща, ако има желаещи  Peace
Жаки, добавих те във Фейсбука, но ми е за първи път и не става, иска ми имейл адрес  Rolling Eyes


Марги, аз нали съм отнесена та не съм разбарла какво точно работиш newsm78
Как се казваш във фейса?

# 78
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Вече съм туууук!
Жаки, Марги е осветител на концерти в НДК. (мисля,че не бъркам)
Жабчееее,за кога събирате жегата! Ами нали там почти няма зима!
Дидка, във фейсбука се срещаш с приятели,обменяш мнения,гледаш снимки,а ако и някое от децата ти е там наблюдаваш къде е било.А сега върви една игра на ферми....Дала съм карт бланш на Галена и доста мчи е разраснала фермата!Ееееех, ако и наистина сееха и прибираха!

Фурийчееее  Hug Hug Hug най-после се появи!Вече мислех да те търся по стационарния!
Ей,варненки! Да ходите до центъра да си купувате вестници и списания от Мелчето!От вчера продава на една будка пред Храма след подлеза (в началото на центъра)!

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 18:53 от Янче-то

# 79
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Хвърлих едно око на снимката на Мелчето! Наближава да си ходя във Варна и непременно ще се обадя да се запозная с нея!Варненките-аз съм 65-ти набор
♥ ЖаБкА ♥ хубаво е , че има от къде да си купите български продукти! Моята етърва беше в Испания, имаха транжорна и добър бизнес, но печалбите  замряха постепенно и се върнаха тук!
FURIQ_65 това 65...набора ли е ?
 ooooh! трябва да спирам с писането, че малкият е тука със снахата, и искат да им намеря сайта на дядо Коледа

# 80
  • София
  • Мнения: 16 208
Тук съм вече, сега ще чета назад.
Радвам се, че  Фурия не ни е зарязала и се разписва. Как е Ели, идва ли си пак за почивните дни?
Жабке, нямате бърза работа - спете и заради нас работещите.
И туд е топло за сезона - около 16 град.
Янке, Мел заряза ли ПИкадили? Преди доста време писа, че нещо имало проблеми т работата и и давах ъкъл. Нали имам доста тр. стаж, та съм се нагледала на хитринки.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 755
    Момичета,здравейте. Първо да кажа,че планинарите се обадиха,пътуват за София.Аз свирих отбой и отпуснах душичка,последните два часа с нож да ме режеха-кръв нямаше да пусна/от страх/Сега ще спя като къпана. Благодаря ви за куража,който ми дадохте.Истина е това,което казват"Да не се случва това,което мисли майката,а това,което мисли съпругата..."Joy
    Приятна вечер ! Аз отивам да гледам Дубай.

# 82
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Да не си го помисляте Никога,че мога да Ви забравя.
Сега обаче имам задача да Честитя на всички,които са празнували в мое отсъствие.Няма да изброявам,че ще изпусна някой,а няма да е умишлено.Всички да се чувстват поздравени.
За Мими специално ще отбележа обаче,защото такъв Голям Юнак Иван неможе да се пропусне.Да Ви е много здрав внука и Вие много щастливи с дядо Ваньо.
Жабче,радвам се за Вас.Ще чакаме и от Испанско да се появи един голям Юнак.
Шпунц,дано бързо се възстанови татко ти и да нямаш грижи с родителите си повече.
Айша,добре е Ели.Връща се всяка седмица,че гаджето и е от тук.Поне не се налага да лъже с ангажименти,за да остава във Варна.
Мастерче,Честито ти другарче.Безпроблемно да си другарувате,но и още едно да си намериш.
Янче,то и на стационара ме нямаше. Joy
Яжка,когато са на път младите-мисли позитивно.Добре,че вече си спокойна.
Дидка,направо сме си наборки.Възхищавам се на голямото ти, прекрасно семейство.
То да не ме оттърве човек,цял ферман изписах, newsm78но май имах още да пиша?
Наздраве ! После пак ще се включа.

# 83
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Айша,тя заряза Пикадили доста отдавна и сега съжалява.Пуснала е пак молба,ама..... После работи като барманка в бензиностанцията на автогарата - там беше като ходих в края на август.Но от 30. 09 я съкратиха - последните две назначени (без да им кажат,че ги назначават само за сезона).
Дидка,много си младичка,но не ти завиждам за многото грижи!Обаче ти се възхищавам! И непременно се обади на Мелчето (Мариела се казва).Очаквам и Делта да й стане клиент - тя живее наблизо! Ама доста отдавна не се е обаждала!

Фурийчееее  Hug Hug Hug Hug Hug

# 84
  • Мнения: 77
И аз се завърнах!
Фурийчееее, добре дошла миличка! Недей да забягваш толкова за дълго, че какво ли не си мислим- че си обидена, че си ни изневерила...
Янче, отида ли на центъра на града и съм се видяла с Мелчето! Бъди сигурна! Две години по един месец замествах моя приятелка, която продаваше вестници, да си направи изследвания и процедури, така че познавам работата, моя павилион беше до Централна поща.
Поздрави колежката от мен, като се чуете!
Дидка, много сте хубави на снимките! Сети ли се коя е дъщеря ми? Чакаме те и двете във Варна!
Шпунц, благодаря ти, наистина днес деня ми беше приятен. Видяхме се с колежките от Клуба след две седмична грипна карантина, направихме план за срещите ни през Декември- как ще празнуваме Никулден, Коледа и Нова година, отидохме в един ресторант и направихме резервация за 21.12.,съставихме меню, планувахме еднодневна екскурзия до манастира в св.св.Константин и Елена на 13.12.
Само здраве да е!
Жабче, как искам и аз да съм на топлоооооо! Поздрави и целувки от нас за вас!
Яге, радвам се че притеснението ти е отминало!
Приготвих си една купа пуканки и сядам да гледам сериала- който дадат, тези от БТВ-то ни побъркаха!
Приятна вечер!


                            Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 16 208
Яге, какъв Дубай гледаш?
Аз почнах Да върнеш времето назад. Там има една пуберка - дръпната и сърдита като Ани.
Мелодията нещо много ми прекъсва от снощи.
Танита, много задружно си  живеете. Направо ви завиждам.
Тукашните пенсионери са се свили и само обикалят по промоции на магазините.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 755
     Айша,гледам клипчето на Маргита за Дубай. Аз започнах Брак с чужденец и много ми хареса,много майтапи...

# 87
  • София
  • Мнения: 16 208
Яге, ясно и аз ще видя Дубай.

# 88
  • София
  • Мнения: 4 179
Танче, направо да ви завиди човек /благородно, де/ на задружните мероприятия.

Шпунц - дано баща ти се стабилизира вече и да го изпишат да си е вкъщи.

Мастерче - честита ти придобивка. Така и в почивните дни ще те "виждаме"

Жабче, поздрави на всички ви и ще чакаме най-хубавата новина! Малко остана!

Фурийче, ето те вече и теб! Чувстваше се липсата ти, да знаеш  Hug   Hug   Hug     

Нещо за среща май прочетох, но изпуснах дали сте се разбрали или не. Може за едно кафе да се включа, що не!

Яжке, какво стана с теб, душа? Оправихте ли служебните неприятности около обира?

На младите попълнения в темата - добре дошли и  Hug   Hug   Hug

Който не съм споменала-не е нарочно. Знаете , че ви обичам всички.

# 89
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Яге,и аз гледам "Брак с чужденец", ама го гледам сутрин от 5,30 до 6,30.После излизам,а като се върна гледам края.Дават го вечерта от 17 до 18,30.Аз обикновено хващам последните 30 минути.Наистина са големи майтапи!
Ох,аз ще лягам,че утре ще водя майка си в болницата.Днес виках личния,че хич не беше добре.А той се изуми,че тя взема по 10-15 хапчета наведнъж,а много от тях се дублират.Кръвното й е много ниско,а тя взема поне 4-5 вида за смъкване: предписани и непредписани.Кой каквото й каже итя купува и гълта.Просто си е въобразила,че е с високо кръвно.И стомахът много я боли напоследък,ама как няма да я боли като взема по толкова хапчета и се напълва и после нищо не й се яде.Днес е само на един банан!Ами не й се ядяло нищо! Та така! Ще видим утре. То добре,че е Байрам и почти няма да имаме ученици,та ще мога да слея часове и да се погрижа за нея. За сега ЛЕКА НОЩ!

Общи условия

Активация на акаунт