Гледах...!Хареса ми! Препоръчвам го! - ХIX

  • 48 120
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 370
Хора, никъде ли още не може да се намери Ледена епоха 3 преведена!??? Детето всеки ден ме пита носиш ли ми Ледена епоха 3, е няма и няма! 1 и 2 вече на изуст ги знае.  Laughing

# 31
  • Мнения: 371
Да сте срещали някъде филм за Едит Пиаф?

# 32
  • Мнения: 1 639
Да сте срещали някъде филм за Едит Пиаф?
Ето филм за Едит Пиаф, но не мога да дам мнение, не съм го гледала.- http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=117150&hit=1

# 33
  • Мнения: 15
Филма за Едит Пиаф е разкошен,препоръчвам го! PeaceИначе аз последно-2012-ефектите бяха добри,но е претъпкан с клишета.. Tired

# 34
  • Мнения: 371
Да сте срещали някъде филм за Едит Пиаф?
Ето филм за Едит Пиаф, но не мога да дам мнение, не съм го гледала.- http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=117150&hit=1
Благодаря Hug
Аз ще го гледам и ще дам отзиви.

# 35
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Филма за Едит Пиаф е разкошен,препоръчвам го! PeaceИначе аз последно-2012-ефектите бяха добри,но е претъпкан с клишета.. Tired
"Живот в розово" с прекрасната Марийон Котияр.
"2012" си е чиста загуба на време. Представям си какви луди пари са похарчили за него. ooooh!
Още тази вечер ще гледам "9 рота". Peace

# 36
  • Мнения: 15
Аз мисля да си сваля "Джули и Джулия" и "Младата Виктория",но не знам кога ще имам време да ги гледам,че в момента съм ужасно заета. Tired Отзиви?

# 37
  • Мнения: 776
Аз мисля да си сваля "Джули и Джулия" и "Младата Виктория",но не знам кога ще имам време да ги гледам,че в момента съм ужасно заета. Tired Отзиви?

Коментирахме ги в миналата тема (особено първия Mr. Green), ако искаш, може да се върнеш назад да прочетеш Wink Peace

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 667
Аз мисля да си сваля "Джули и Джулия" и "Младата Виктория",но не знам кога ще имам време да ги гледам,че в момента съм ужасно заета. Tired Отзиви?

Коментирахме ги в миналата тема (особено първия Mr. Green), ако искаш, може да се върнеш назад да прочетеш Wink Peace

Както и "Младата Виктория", като има бонус - коментари за "Мисис Браун" Wink

# 39
  • Мнения: 15
Извинявам се,аз днес открих темата и съм нямала време да чета назад. EmbarassedСега ще погледна. Peace

# 40
  • Мнения: 10 604
Гледах 500 days of Summer.
http://www.imdb.com/title/tt1022603/
Oчаквах повече, филмът ми се стори накъсан и малко повърхностен.

# 41
  • София
  • Мнения: 230
Юлето, кое има в замунда? Нямам достъп до там и не виждам това, което показваш от сайта. А иначе за мастърс - каквото сваля от там, мога да го кача в пандо и да го дръпнеш, ако не го намериш другаде.

В "Замунда" има "Cheri" Peace Пуснахме го снощи...според приятеля ми бил "разкошен", а аз заспах на половината филм  newsm78 Embarassed Не ме грабна нещо...  Tired  Преди няколко дни гледах и "Гадни копилета"- на вас какво впечатление ви остави?  newsm78 Гледах, гледах и накрая като свърши се запитах- ама за какво беше всъщност целия филм?  Mr. Green Явно такъв е режисьора Тарантино, не съм му свикнала  Wink Играта на Брат Пит ми напомни малко ролята му в "Burn after reading" , колкото и невероятно да звучи. Laughing

# 42
  • варна
  • Мнения: 355
Момичета,има ли го в замунда "Младата Виктория"?Преди няколко дни го открих,сега обаче не мога.

# 43
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 667
Аз още не съм ги гледала тези двата, но смятам тия дни да попълня пропуска и ще дам мнение за тях Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 230
Момичета,има ли го в замунда "Младата Виктория"?Преди няколко дни го открих,сега обаче не мога.

Няма го  Cry Тръгнат ли по кината в България филмите, веднага "мистериозно" изчезват от торентите  Rolling Eyes Явно са ги погнали за авторски права  Thinking Ще погледна дали не съм го запазила на компютъра си...но какво от това? Бих ли могла да го кача някъде?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт