мухъл-препарати

  • 22 025
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
След като савото не помага и други подобни препарати мисля, че наистина трябва да решите проблема, като откриете източника на влага. При нас саво подейства, защото мухала се беше появил в ъгъла на едната стая . Имаме вътрешна изолация, а точно в този ъгъл  стената отвън беше мокра, защото по това време валеше обилно дъжд и улука преливаше. След като оправихме улука вече нямаме проблеми с влага и мухъл.  Peace
siqina_ani
Права си... Thinking ние сме на 4-ти етаж мухълът ми идва отдолу, защото първо мухляса паркета и се вдвижи нагоре по стената.Нямам изолация на стената /просто странно се проявява и ако изолираместената ,  дали няма пак да тръгне, някой майстор ще каже../ newsm78
Пролетта пръсках със Саво за момента беше добре , но послее #Cussing out #Cussing out #Cussing out пак гадния мухъл.

Значи трябва да намериш източника на влагата - дали има теч или кондензира, при второто трябва яко проветряване всеки ден. Използвайте сега докато времето е хубаво и оставяйте отворено, за да излиза влагата от мокри помещения, от такива с нова дограма и измазано... Иначе съм съгласна с Дедо, че вместо саво може да се затвори белина в пулверизатор и да се пръска.
argun   проветрявам постоянно  Naughty но стаята е и  спалня и е много кофти #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 16
  • Мнения: 4 916
Минават ли тръби по тези стени? т.е. възможно ли е да е теч?
Помислете и дали да не си вземете мощен влагоуловител - скъпо е, но казват, че действа много добре.

# 17
  • Мнения: 36
Минават ли тръби по тези стени? т.е. възможно ли е да е теч?
Помислете и дали да не си вземете мощен влагоуловител - скъпо е, но казват, че действа много добре.
Да тръби минават, но преди месец ги  смениха с нови та не мога да сравня ..

# 18
  • Мнения: 308
   Ние използвахме Др. Фреш. Половината стена беше наводнена и мухляса. Не помня дали преди това мъжа ми почисти мухала и после пръска, но от тогава (вече година) няма мухъл.

# 19
  • Мнения: 325
   Ние използвахме Др. Фреш. Половината стена беше наводнена и мухляса. Не помня дали преди това мъжа ми почисти мухала и после пръска, но от тогава (вече година) няма мухъл.

А този препарат съдържа ли белина?
Понеже току що забелязах мухъл в двата ъгъла на спалнята ни. Направо се гръмнах-и двата ъгъла са на вътрешни стени,с изолация,не минават никакви тръби...Вече 10 години живеем в това жилище,досега такова чудо не се беше появявало. newsm78
Доколкото разбирам,другите препарати,които съдържат белина,миришат силно и вероятно няма да е уместно да ги използвам,защото все пак спим там заедно с малката ни дъщеря.

# 20
  • Мнения: 308
   Не знам къде е спрея за да проверя, но мирише. Не помня колко време оставихме отворено, за да се проветри. Не използвахме тази стая и не ни беше проблем. Но и петното беше голямо. Ако при вас е малко, съответно ще напръскате по-малко и мисля, че за ден на отворени прозорци би трябвало да се проветри. Пръскаш сутринта, отваряш прозорците, затваряш вратата, за да не премине миризмата в другите стаи. Другия вариант е да оставите процедурата за лятото.

   Другото, което се сетих е, че при нас стените са мазилка. Не знам как действа препарата, ако се използва върху тапети примерно.

# 21
  • Мнения: 16
саво и съм доволна,дори и след ремонта и изолацията пак го има ooooh!

# 22
  • Мнения: 469
И аз използвам Саво, мирише ужасно наистина но ефектът е много добър.

# 23
  • Мнения: 182
Преди три години направихме вътрешна изолация и сега забелязах,че въпросният ъгъл пак е с мухал.Няма спасение.В другата стая напръсках със Саво и вече втора седмица се усеща миризмата на препарата.

# 24
  • Мнения: 325
Tincheto 78 bouquet
При нас също е мазилка.

Е,щом всички миришат силно,наистина ще трябва да изчезнем някъде за няколко дни.
А първо бършете ли,преди да напръскате?

# 25
  • Мнения: 308
   Току що попитах мъжа ми как е процедирал. С мокра кухненска гъба е забърсал мухъла и после е пръскал. Не си спомня дали след това пак е бърсал, но предполагам, че на опаковката пише.

   Имам един въпрос към тези, които са използвали тези препарати. След колко време избива пак мухъл? Ние сме пръскали преди година близо и за сега няма, но като ви чета ме хваща страх дали пак няма да се появи.

# 26
  • София
  • Мнения: 334
Има, има и без белина.
Това са истинските препарати против мухъл.
Ако ще купувате Саво, по-добре си купете евтина белина. Същото е.
Дедо, би ли споделил имена и откъде мога да купя препарат против плесен без белина   bouquet В хола ми изби плесен, а не искам да пръскам с белина.

Засега намерих ето този, на Орофикс. Вярвам, че за такъв тип говориш, но бих предпочела да го купя от някой магазин в града, отколкото да поръчвам по интернет. Идеи за голям магазин? Или да го търся по малките магазинчета, които внасят от Германия...

# 27
  • Мнения: 803
Да, от този тип са сериозните препарати.
Но не мога да помогна къде да ги търсиш.
Със сигурност в големите супермаркети ги няма.
Съжалявам, че не съм полезен!
Тези с хлор са временно решения и отровни безкрай.

# 28
  • София
  • Мнения: 334
Не намерих из моя квартал, ще потърся в едно малко магазинче, където мисля, че има вносни препарати, само да минат празниците. В краен случай ще поръчам този от интернет.
Благодаря все пак - и щастливи и красиви празници!

# 29
  • Мнения: 140
Има, има и без белина.
Това са истинските препарати против мухъл.
Ако ще купувате Саво, по-добре си купете евтина белина. Същото е.
Дедо, би ли споделил имена и откъде мога да купя препарат против плесен без белина   bouquet В хола ми изби плесен, а не искам да пръскам с белина.

Засега намерих ето този, на Орофикс. Вярвам, че за такъв тип говориш, но бих предпочела да го купя от някой магазин в града, отколкото да поръчвам по интернет. Идеи за голям магазин? Или да го търся по малките магазинчета, които внасят от Германия...
Супер септ търси той е без белина и решава проблема с мухъла.  
http://www.hmi-company.com/index.php?mod=products&product=107

Общи условия

Активация на акаунт