В очакване на Коледа - февруарчета!

  • 41 604
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 105
Здравейте милички! Даниелка, мерси за кафенцето Hug

Хайде и аз да драсна някой ред в новата темичка Simple Smile  Ние сме добре, продължаваме  да се мъчим с гърнето, но нещо не се получава....От два дни сме без бибата Wink...това си е вече постижение, защото моята кукла още няма всички зъбки и сега много я морят долните кучешки. Търси си я  постоянно, но понеже много обича котета, реших да се придържам към версията, че "няу"- (както им казва Габи) я е взело  Laughing

Гледам яслите коментирате... Thinking...аз съм записала Габи за февруари, защото яслата е нова и ще я откриват след Нова година. При нас има яслена и междинна група т.е. деца от яслената, които навършат 3г., преди м.септември - остават в същата ясла, но в междинната група. Това е най- добрия вариант, според мен.
И аз се възхищавам на творенията ви от сърце Hug...на мен не ми остава никакво време затова пускайте тук красотите си поне да им се порадваме виртуално Heart Eyes

Подаръци за Коледа и аз започнах да пазарувам, за да не ми се събира наведнъж. Каката определено ми е по-трудна от Габи ooooh! освен онова комплектче с мънистата от вега тойс, друго не съм измислила. Иначе тя си поръча колонки и микрофон за нейния компютър, че сега е със слушалки, но това малко не го смятам към коледните подаръци, защото няма да е изненада.

Хайде, засега толкова, че ме викат да играем с топката Wink ако не стана от компа, рискувам да ми унищожат монитора...
Лек ден и приятни разходки на всички! 

п.п. Докато пишех и гледам Изабелка се разписала....замалко да забравя...евала мацко newsm20....с две деца с такава малка разлика, а изглеждаш невероятно Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 88
здравейте момичета
Да ви се оплача, от снощи сме с обрив и пъпки.  съмняваме се заскарлатинаили хранителноотравяне. щ ви кача снимк ида видите и ако моете кажете какво е според вас. за сега ще пие противоалергични и ако вдигне т щеходим пак на лекар.
извинявайте за размера но неможах да ги намаля
ще чакам включване и от вас

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 10:52 от slanchice1

# 33
  • Мнения: 307
Слънце , милата Плами  Sad Hug При нас в Славейков има скарлатина в едната детска градина (не в нашата слава богу).Не знам обаче какъв е обрива , ние карахме варицела пролетта. По-добре я  заведете на педито или на кожен да я види . Дано не е нещо сериозно и бързо да минава  Hug
Камчи , браво на Ели  smile3501
Дес , радвам се че се разписа  Hug

# 34
  • Мнения: 88
сутринта ходихме на докторката в обратната смяна на нашето педи, но обрива все ощебеше такъв, сега и излезе и по лицето ръчичките и краката
слетобяд ще я заведа на нашето педи
изписаха ни инаме Аерус и калциев глуконат(май  така се пише)
ще пиша пак

# 35
  • Мнения: 87
Слънце,като правя уртикария съм с такива петна.Но не виждам добре от снимката.Моите бяха релефни и с невероятен сърбеж.Има вид уртикария, Копривна треска мисля че се казваше,при която пльоките си местят местата.Дано е някаква лека форма,но веднага я заведи на лекар.Най-вероятон ако е от типа уртикарии ще и трябва по-сериозно лечение.Дано не те стряскам,но не мисля че е шарка.Там са пъпки различни видове не петна.

# 36
  • Мнения: 49
Там където са нашите колажи има един с коледна елха Rolling Eyesтой не е ли новият който очакваме?


уууууууууу,че съм и аз-той бил за 2008 Embarassedзначи наистина не е готов,аз съм се заблудила Peace

# 37
  • Мнения: 8 944
Там където са нашите колажи има един с коледна елха Rolling Eyesтой не е ли новият който очакваме?


уууууууууу,че съм и аз-той бил за 2008 Embarassedзначи наистина не е готов,аз съм се заблудила Peace


Не, той е за миналата година.!

Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте!
Колажа е готов. Както винаги не съм много доволна от резултата... А качеството съвсем се скапа, когато се наложи да го разрежа на три Sad Както и да е, нали скоро ще ни трябва Коледен колаж, така че няма да седи много.
По другите теми не мога да коментирам сега, че не съм чела няколко странички. Честито на всички празнували наскоро!
Милата Плами, дано не е нещо сериозно.

# 39
  • Мнения: 88
момичета след съня очичките чак са и подути
тръгвам на доктор

# 40
  • Мнения: 543
Дано Пламито се оправи бързо! Жал ми стана като я гледах!

Изабелка, и от мен имаш адмирации да чудесната визия!

Камчи, провери ги тия щуротии - ще е интересно, ако ги купя на Тино, евентуално.
Чара, ако ходиш в Илиянци и се сетиш за нас звънни. Ама наистина тъпо и изкилифирчено име са им измислили.

Чакам с нетърпение колажа, вчера се хванахме едвам - едвам за задния буфер на последния вагон на влака, и то добре, че Каттт свирна! Още веднъж - Благодаря!

# 41
  • Мнения: 2 447
Слънце,непременно да пишеш след прегледа,ама не ми прилича на скарлатина..Дано не е нещо сериозно..
Кат,на мен ми харесва колажа..Верно обаче,че нещо сякаш са размазани снимките...Благодаря ти все пак за това,което правиш... Hug

# 42
  • Мнения: 543
БРАВО, КАТТТ! Страхотен колаж! Без забележки съм! И как се радвам, че сме със синьо етикетче, предпочитан от мен цвят!

П.П. Кога планираш да събираш снимки за Коледния?

# 43
  • Мнения: 87
Слънце,чакам да кажеш какво е станало!Дано сте с еразминали без вливки и урбазон  Praynig
Кат,много си е хубав колажа Hug

# 44
  • Мнения: 387
Слънце, дано не нещо сериозно,
ще чакаме да пишеш след доктора..
Стискам палци... Hug


КАТ, браво, не се притеснявай за качеството,
важно е желанието... Heart Eyes  Hug

Общи условия

Активация на акаунт