В очакване на Коледа - февруарчета!

  • 41 639
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 137
Честит Рожден Ден, Бубе! Тук всички много те обичаме и ти желаем щастие и радост от цялата душа! Целувки от нас с Анна Hug Grinning

# 721
  • Мнения: 387
Писах , писах....мина Вели и със нежното си пръстче ми натисна компа ... ooooh!  Laughing

Нищо, сега набързо, ВАЛ, вдигам масата, кой ял -ял, който не, да заповяда в нас... Mr. Green

Момичета, благодаря от все сърце на всички ви за пожеланията,
убедих се за пореден път във любовта ви и топлината,
искренността и приятелството ВИ ,  Hug

благодаря за думите, те топлят най-много,
направихте празника ми още по- вълнуващ... Hug

Целувам ви много виртуални , мили, красиви и добрички момичета.... Heart Eyes

Благодаря ви ...... Hug


  забравих да споделя тази снимка... Embarassed

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 21:49 от бубето 29

# 722
  • Мнения: 124
Мило Бубче, Честит Рожден ден!

Желая ти здраве и бъди себе си - най-неповторимата, най-лъчезарната, най-обичаната и най-красивата жена Hug
Прегръщам те силно
Hug

# 723
  • Мнения: 387
ВАЛ............Дай рецептатаааааааааааа.....Слушкала съм и заслужавам , нали.. smile3560
По- голяма снимчица не можа ли да сложиш с тези рошавките бонбонки...  chef   Hug
Супер изглеждат, предполагам ,че са невероятно вкусни...

Момичетата ти са като две капки вода... Hug Hug

Роси, мерси ... Heart Eyes

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 31
Бубе честит рожден ден!Желая ти много здраве,щастие и радост и все така да си нашето слънце!!!

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 23:26 от zlatоmira

# 725
  • Мнения: 2 447
Ей,Златомирка...как сте с коремчо...Няма ли да пуснеш някоя снимчица да му се порадваме...и на Илианчо също Heart Eyes

# 726
  • София
  • Мнения: 96
Бубенце, Честит Рожден Ден, мила!
Запази за винаги своята неповторимост, добрина и всеотдайност,
бъди много щастлива и обичана, бъди здрава и силна!
Остани си нашето Бубе!




ooooh!Омели сте всичко на трапезата Crossing Arms как не ви е срам? Naughty Добре, че от бонбоните на Вал са останали двечки, та да опитам и аз.
Алинка, много хубава торта си направила! Да е жива и здрава баба ти!
Кас, Ади, страхотни подаръци!
Еления, Стелка гледа даже по-лошо и от теб.  Wink Наистина много е порастнала Хубавелката! И на мен повече ми прилича на татко си. Споко, не е само при вас, и аз съм ксерокс   Laughing Mr. Green Laughing
Бубе, прелестни сте всички на снимките, преливащи от Коледно настроение!

# 727
  • Мнения: 387
ММММММММммм........Кат, мерси за пеперуденото поздравление, толкова ги обичам .. Hug  
Ако ми намериш и такава гривничка за подарък, цена няма да имаш... Laughing Kлючодържателчето си го имам..  Mr. Green

Кафенце няма ли кой да поднесе, олеле...какви сте поспаланки.. Laughing

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Бубе, ти до сега го рисува ли това кафе, много хубаво ама кифличките много ми рупат.  Mr. Green
Бонбони ще те черпя като ми дойдеш на гости.  Laughing
И Кат, не си права, снощи с мъжа ми всичко ометохме, до последната стърготина, няма друга такава вкусотия ви казвам те са си истинско Рафаело само им липсва вафлената обвивка.  Crazy
Ще ти напиша рецептата на лични Бубе.
А Вели защо така е ахнала, кой вижда пред себе си, не ни предоставяш цялата информация ми се струва.  Laughing
Сладурка голяма е, сега вземи пусни и другите две и снимките от снощи ако обичаш.  Grinning
Сега вземете ми пожелайте ако искате да оздравявам вече, че от Коледа насам като са ме емнали най-разнообразни вируси и бацили и не се разделят с мен и за миг дори, вече ми е изключително досадно.

# 729
  • Мнения: 387
Oздравявай миличка ни ВАЛ, че без теб какво ще правим,  Hug
пиеш ли някакви лекарства, вируси ли има още... ooooh!

Аз отивам с Вяра на доктор, защото има едни големи червени петна, по дупето и гръбчето,
сухи са и наподобяват лишеи... Tired
Мажа я със крем, но....нищо за сега..
Да видим какво ще изпише ... Rolling Eyes

А Вели е ахнала така, защото татко и се появи гол само по коледна шапка... doh hahaha Mr. Green  за това я няма другата част от снимката .... Shocked

Чакам рецептата, ще ги направя за Нова година Валските рафаелки... Hug   


МЕРСИииии.... Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 11:57 от бубето 29

# 730
  • Мнения: 124
Вижте какво, нямам никакво време за писане че Дядо Коледа тая година е проспал работата си и сега всички чакат Дядо Мраз..., но не мога да не помоля ВАЛ:

Въче, драсни във форума рецептата, че като гледам ще си изтъркаш пръстите да я пишеш на всички по отделно на ЛС smile3534. Какъв е тоя форумски егоизъм smile3532

Буб Hug пиши после как е Вяра Praynig

Айде почивайте, аз и утре ще се гърча. Да го е..а тоя запал Дядо Коледа.... Joy

# 731
  • Мнения: 307
И аз да се включа с  поздрави ,малко със закъснение  Embarassed

Честит имен ден на всички празнували на Стефанов и Стоянов ден !!! Много здраве им желая !!!

Мила Бубе , честит рожден ден !!! Бъди много обичана и щаслива , все така лъчезарна и красива !!!

Много хубави снимки разгледах , страхотни са дечицата . И много хубави подаръци са получили  Heart Eyes
Кас-че , Виви , извинявайте ,че не ви поздравих за празника ви по телефона , но от 2 седмици сме със спрени телефони и ще ги платим чак след празниците  Crazy

Аз ще показвам снимки като се приберем , най-вероятно в събота след обяд  Peace Мони и Петьо също получиха доста подаръци и много си играят с тях . Петьо е малко разочарован , че няма сняг и не може да се пързаля с шейната , но нищо . Ние сега сме в майкини и пиша от компа на брат ми , утре вечер пак сме тук и заедно ще празнуваме Нова година  Simple Smile
Аз да се похваля ,че в понеделник ходихме на преглед в Стара Загора и операцията заздравява чудесно , всичко е ок и вече стъпвам по малко на крака . До 10 дни ще махна едната патерица , а до месец и другата  Crazy,нямам търпение вече ,макар че свикнах .
Пак ще пиша ,когато мога . Пазете се и много си ви обичам .  Heart Eyes
А всички болнички да оздравяват  Hug Hug

# 732
  • Мнения: 87
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Ави,от тая новина по-хубава няма!Браво миличка,стискам палци от тук насетне и по-бързо да се възстановяваш! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бубке,пиши наистина  мило за тия петна, и не е права Росито!Не е само Въчката с егоистичното писане на рецепти на ЛС!И ти какво го криеш Дядо Коледа  Crossing Arms,айде сега та като е гол подаръци нали има,и ние да си оплакнем очите малко Mr. Green Joy Heart Eyes
Айде и аз да се наредя на опашката за Рошкавите Whistling

Въче, абра-кадабра, сим- САЛАМ СОЛИМ / hahaha така го казва Ани/,всички бацили от тебе навън babydust7  Heart Eyes
Пухкалинка Кристинкова,благодаря от сърце мило за прекрасния подарък!Вече се правят коалици,разпределят се номерца за ред кой първо да кичи крокодила с нещата и кой да чака гушнал жабката Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Катче,много хубави пеперуди наистина,гледам Бубката имала ключодържателя,гривната си поръчва,аз да взема да си заплюя чантата,че умирам за такива шаренийки Grinning Heart Eyes
Айде отивам да приспивам народа,че ги чувам как в другата стая си обясняват кой къде да лягал ,че и лека нощ си викат..сега ако вземат и да заспят докато отида цена няма да имат Joy

# 733
  • София
  • Мнения: 96
Щом питате за подаръци, да се похвалим и ние!
Въпреки, че Вики слушка само с едното ушенце (както казва тя "тоя - да, тоя - не" и си сочи ушите), мисля че получи доста подаръци! А още има и да получава...  Хубаво е да си дете
Това е от мама и тате, тази музикална кукла + дрешки и лакомства са от баба и дядо. Музикален миксер (с прибори и съдове разпиляни някъде из нас) от леля и чичо, подаръци от приятели. Панорамна книга от баба, също така от баба  подводници и ферма (с която успях да съчетая нейното желание за "Деде"(така казва на строителите, понеже първият й беше на dede) с моето за къщичка. Peace
И накрая част от календарите, които успях да направя в последния момент, демек вчера.


Ави, много се радвам, че си все по-добре!  Hug Grinning
Бубе, пиши после какво е казал доктора.
Вал, след като не е останала нито една, мисля че си длъжна не само да дадеш рецептата ТУК, а и да направиш още една двойна доза за раздразнените слюноотделящи съфорумки. Crossing Arms Пък ние ще ти пожелаем да си ЗДРАВА, като селскостопанска крава!
Роси, стига с този работохолизъм, почини си малко.

# 734
  • Мнения: 4 242
Камчи ти ли беше от Лом мила?
Алинка наистина много хубава ти е станала тортата  Simple Smile Вътре каква я направи?
Вал и аз за рецептата, да си я имам за по добри времена Mr. Green И оздравявай!  Hug
Роси какво стана с теб?  Heart Eyes А Алекс?
Бубе какво казаха за Вяра?  Heart Eyes Тя от кога е с тези петна?
Ави радвам се че му се вижда края! Беше много смела и търпелива, сега ти предстоят много щастливи дни!   bouquet
Кат, очите им останаха на Айтозлийки в куклите ти, пиши на колко ги продаваш  Hug
Стоян се прибра снощи, не е издържал на правилата при баща си. Тъжното е че дори не ми се извини за последните събития, а те бяха доста грозни. Аз пък за своя изненада разбрах, че не съм му простила още, и съм все така обидена и ядосана, а тази наглост сега още повече подклажда яда ми. Той приема нещата като че съм длъжна да простя и забравя всичко, бързаше да порасте, а сега се държи като хлапе. Аз му говоря, той мълчи, гледа ме безучастно. Иначе дърпа цигарите на поразия. Да видим на къде ще ни залюлее пак  ooooh! уморена съм много.

Общи условия

Активация на акаунт