Успял ли е някой успешно да премахне т.нар.назолабиални бръчки?

  • 48 473
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, много интересна тема е това и решавам да се включа и аз. Назолабиалните бръчки могат да се премахнат наистина с Restylane. Това подарих на майка ми като подарък, тя е на 60г. и от 2 процедури, изглежда поне с 10 години по-млада и наистина щастлива! Смятам, че това е много важно за една жена да се чувства добре. Аз също смятам да си направя. Хубавото на рестилена, е че точно има много разновидности за различните места на лицето, деколтето и ръцете.
Изключително съм доволна от отношението на доктора, при който бяхме. Прави безплатни прегледи и консултации, които не ви обвързват с решение веднага, в зависимост от типа на увреденост на кожата ви казват какво е подходящо за вас, съответно и колко ще ви струва, защото за всеки е важно това... Ако има желаещи ви препоръчвам истински д-р Байрамоски, центъра се намира на бул. Христо Ботев 10, тел. 9580530.
Началото на януари съм решила да си сложа хиал. киселина в устните и ще ви споделя непременно за резултата Simple Smile, вече даже нямам търпение Praynig
Питах и за бръчките на челото и ми каза, че най-подходящо за това място е Ботокс, а и като място на инжектиране не било толкова опасно Simple Smile

# 16
  • Мнения: 24
Здравейте! Някой може ли да сподели опитта си с успешно премахване на бръчките между носа и устата? Решила съм да си инжектирам хиалуронова киселина, но не знам към кой специалист да се обърна. Ако някоя от вас ме насочи, ще й бъда благодарна.

# 17
  • Мнения: 2 280
Какво стана, някой сложи ли си хиалуронова к-на? Има ли ефект? Колко време дават като гаранция? А цената? Simple Smile

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
И аз искам да си направя. Като минат 6 месеца как изглежда бръчката, както преди или по-зле. И колко пъти можеш да си поставяш хиалуронова киселина?

# 19
  • Мнения: 5
Хайде, andynoa, щеше да пишеш какъв е ефектът от хиал. киселина в устните.
Споделете още опит и за бръчките около устата, моля. А и за тези около очите, ако някой е х правил нещо.

# 20
  • Мнения: 2 575
....и освен филърите, които понякога правят фалове.........
не съм пробвала ,но съм виждала много добър резултат от Безиглена Мезотерапия  Laughing
Но държа да кажа - Истинска, а не измислена като в повечето салони процедура, използваща само и единствено специално създадена техника и продукти за Безиглена мезотерапия.

# 21
  • София
  • Мнения: 357
А някой пробвал ли е това? Grinning
http://www.labo-svr.com/SVR_Bulgarie/index.php?option=com_conten … 51&Itemid=165
или това:
http://www.myshop.bg/show/SVR/31435_%D0%97%D0%B0%D0%BF%D1%8A%D0% … %87%D0%BA%D0%B8-/

Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 16:42 от Radinnna

# 22
  • Мнения: 111
Няма начин крем с хиалуронова к-на да запълни бръчки, защото молекулата на хил. к-на е много голяма и не може да проникне на вътре в кожата. Истината е в боденето, аз до този извод съм стигнала. Ако някой е фен на филърите ето тук правят всеки месец промоции , а и докторката е добра. Аз се записах за понеделник, ако някой иска може да отидеме заедно.

http://www.medica-aesthetica.com/bg/Promocii

# 23
  • Мнения: 5 701
lorii ,да кажеш кажеш как е минало "боденето" !

# 24
  • София
  • Мнения: 156
Няма начин крем с хиалуронова к-на да запълни бръчки, защото молекулата на хил. к-на е много голяма и не може да проникне на вътре в кожата. Истината е в боденето, аз до този извод съм стигнала. Ако някой е фен на филърите ето тук правят всеки месец промоции , а и докторката е добра. Аз се записах за понеделник, ако някой иска може да отидеме заедно.

http://www.medica-aesthetica.com/bg/Promocii


Е, съвсем ли няма никакъв ефект от тези кремове... Sad

# 25
  • Мнения: 2
Аз си сложих хиалуронова к-на Restylane в назобиалните бръчки преди около месец,но резултата беше добър само първите няколко дни,сега дори имам чувството,че бръчките станаха по-дълбоки.Моля,ако на някой му се е случвало такова нещо да сподели,защото не знам на какво се дължи този обратен ефект Cry.На 31г. съм и смятам,че това не е нормално newsm78

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
БАРБИНА, как се чувстваш сега? Има ли разсейване на филъра или просто е било внушение?

# 27
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
при мен имаше ефект с deep fill на филорга - за горе долу 2 седмици прилагане  Peace , но и нямах особено изразен проблем, по-скоро се учудих че толкова бързо и райно подейства

 за траен ефект при дълбоки резки - най-добре филър подкожно  Peace

# 28
  • Мнения: 1
Добре момичета, може ли назолабиалните бръчки да се махнат завинаги? То с тези филъри не е работа, на всеки 6 месеца да се бодем.......
Тези продукти някой да ги е пробвал?
Скрит текст:

# 29
  • Мнения: 2 280
Хехе, чак пък за винаги Grinning

Общи условия

Активация на акаунт