добър ортопед в Пловдив

  • 16 947
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 260
На мен изрично ми каза да си ги купя откъдето искам, нито е споменавал аптека, нито нищо. И през ум не ми е минавало да казвам на аптекарката, че той ме праща.

Взимането на процент е нормална практика както в България, така и по света. Повечето лекари взимат процент от изписването на определени лекарства, ако щеш специалистите по ДКЦтата плащат на джипитата комисионни за насочен пациент.

Това не ги прави лоши специалисти обаче, а въпросът беше за добър ортопед, ако се не лъжа. Може и Янакиев да взима комисионна, това прави ли го лош специалист?

# 16
  • Мнения: 793
На мен изрично ми каза да си ги купя откъдето искам, нито е споменавал аптека, нито нищо. И през ум не ми е минавало да казвам на аптекарката, че той ме праща.

Взимането на процент е нормална практика както в България, така и по света. Повечето лекари взимат процент от изписването на определени лекарства, ако щеш специалистите по ДКЦтата плащат на джипитата комисионни за насочен пациент.

Това не ги прави лоши специалисти обаче, а въпросът беше за добър ортопед, ако се не лъжа. Може и Янакиев да взима комисионна, това прави ли го лош специалист?
Напълно се съгласявам с това  Peace Тук ставаше дума за специалист,а темата на къде се завъртя ooooh!

# 17
  • Мнения: 47
На мен изрично ми каза да си ги купя откъдето искам, нито е споменавал аптека, нито нищо. И през ум не ми е минавало да казвам на аптекарката, че той ме праща.

Взимането на процент е нормална практика както в България, така и по света. Повечето лекари взимат процент от изписването на определени лекарства, ако щеш специалистите по ДКЦтата плащат на джипитата комисионни за насочен пациент.

Това не ги прави лоши специалисти обаче, а въпросът беше за добър ортопед, ако се не лъжа. Може и Янакиев да взима комисионна, това прави ли го лош специалист?
Напълно се съгласявам с това  Peace Тук ставаше дума за специалист,а темата на къде се завъртя ooooh!
Peace

# 18
  • Мнения: 534
Доктор хазбун работи ли с направления или само на частно?Трябва да водя детето си на ортопед и се бях насочила към Янакиев но той е до 23 ти в отпуска  Crossing Arms а на мен ми трябва по рано да я заведа .Препоръчайте ми ортопед  Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Хазбун не работи с направление, но в повечето случаи дори да отидеш с направление при лекар, работещ със здравната каса, безплатен ще ти бъде само прегледа без ехограф. За него не им достигат някакви други направления и пак ще се наложи да си платиш.
Аз съм доволна от Хазбун. Преди 2 год. прегледът струваше 30лв.

Общи условия

Активация на акаунт