добър ортопед в Пловдив

  • 16 939
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Кажете ми добър ортопед в Пловдив, който да работи с напраления за преглед за луксация на бебе.

# 1
  • Мнения: 47
Д-р Янакиев, но за ехограф при него се плаща

# 2
  • Мнения: 3 453
Янакиев Peace

# 3
  • Мнения: 47
А и хубавото при него е, особено в този грипен сезон, че идва на домашно посещение. По спомен май 5 лв. отгоре за това.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Аз ходя при д-р Димов в медицински център Димед в Тракия. Доволна съм, работи със ЗК, само където на всички бебчета препоръчва ортопедични гащи.

# 5
  • Мнения: 793
И ние ходим при Янакиев. Работи в Окръжна болница и има частен кабинет на Гранд-а. Ходи и по домовете. Преди 3 месеца прегледа на бебка струваше 30 лв.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Ходили сме при Янакиев, т.е. той идва вкъщи с ехографа.
Не останах очарована от него като човек. Звучеше ми не като лекар, а като търговец на ортопедични гащи  ooooh!

Следващият път отидохме при Д-р Хазбун - Невероятно добро отношение, много съм доволна и го препоръчвам.

# 7
  • Мнения: 260
Аз също съм водила детето при д-р Янакиев. Няма нищо лошо в профилактичните ортопедични гащи, не знам защо някои от вас така реагират.
Водила съм го и при друг - Апостолов мисля, че беше, в хирургиите на Пещерско. Също останах доволна.

# 8
  • Мнения: 793
Ходили сме при Янакиев, т.е. той идва вкъщи с ехографа.
Не останах очарована от него като човек. Звучеше ми не като лекар, а като търговец на ортопедични гащи  ooooh!

Следващият път отидохме при Д-р Хазбун - Невероятно добро отношение, много съм доволна и го препоръчвам.
Странно newsm78 при нас Янакиев нищо не ни каза за ортопедични гащички.Другата седмица ще водя бебка за втория преглед.

# 9
  • Мнения: 105
И Янакиев и Хазбун са търговци на ортопедични гащи и си играят с психиката на родителите!!!

# 10
  • Мнения: 260
И Янакиев и Хазбун са търговци на ортопедични гащи и си играят с психиката на родителите!!!
защо смяташ така? Аз съм ходила при Янакиев и изобщо не споделям мнението ти. Поне недей да генерализираш, не е коректно да говориш от името на всички.

# 11
  • Мнения: 47
И Янакиев и Хазбун са търговци на ортопедични гащи и си играят с психиката на родителите!!!
защо смяташ така? Аз съм ходила при Янакиев и изобщо не споделям мнението ти. Поне недей да генерализираш, не е коректно да говориш от името на всички.

 Peace При нас Чолаков каза, че детенце трябва да носи  ортопедични гащи 3 месеца. Педито обаче нещо не беше много съгласна и потърсих второ мнение при Янакиев. Естествено, не му съобщих, че съм била и при друг лекар. Каза, че на бебка й няма нищо, потвърди се и на контролния в края на 5 месец.

# 12
  • Мнения: 793
Щом препоръчват ортопедични гащички явно има нужда от тях. Те гащичките не се закупуват от лекарите Peace всеки сам решава от къде да ги купи.

# 13
  • Мнения: 47
Щом препоръчват ортопедични гащички явно има нужда от тях. Те гащичките не се закупуват от лекарите Peace всеки сам решава от къде да ги купи.

Не, но може би взимат процент.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Щом препоръчват ортопедични гащички явно има нужда от тях. Те гащичките не се закупуват от лекарите Peace всеки сам решава от къде да ги купи.

Не, но може би взимат процент.
На мен Янакиев ми каза откъде точно да ги купя. Като не било нужно да споменавам, че той ме праща, да не съм си помислила, че е на процент. Аз точно това си помислих и все още го мисля Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт