До мамите раждали в Шейново!

  • 1 693
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 752
Първото дете родих в Шейново и бях доволна. Като изключим банята, както казаха повечето мами. Предстои ми второ раждане и смятам да е пак там. Вчера се срещнах с лекарката, която смятам да ме изражда и точно за баните я питах. Каза, че вече проблема не съществува, няма го онова чакане (през 2003 г., когато се роди дъщеря ми чакахме по половин и повече часа сигурно. Или поне така ми струваше Wink), всичко е ремонтирано, чисто и ново. ВИП стаите - на единият етаж две стаи с обща баня и тоалетна, на друга три ползват обща такава.

# 16
  • Мнения: 53
За мен не е нормално в болница, която толкова много се рекламира, да ти държат бебето отделно и да ти го носят на 3 часа! Вярно е, че след раждане си много изморена, но аз си исках бебето веднага и те си ми го дадоха, раждала съм в Майчин дом.  Там като цяло е така, като изключим раждалите секцио. За мен е най-важно детето да бъде при майката и веднага да бъде поставено на гърда, без да му се дават добавки. Това е лично мое ммнение и не желая да задължавам никого с него!

# 17
  • Мнения: 7 640
Подкрепям! Нищо лошо не мога да кажа за "Шейново", освен, че тоалетните са малко и понякога се чака на опашка от 1-2 жени. Но на повечето обществени места в БГ има подобни проблеми, а за 3-5 дни е напълно търпимо.
Храната е на кетъринг-не беше лоша, като количество не е много, но е достатъчна, а и обикновено близките мъкнат непрекъснато ядене.
За нормално раждане, секцио по спешност или планова не плащаш нищо, ако имаш други изисквания-зявиси от договорката.
Успех!

# 18
  • Мнения: 248
Родих в Шейново преди 5 дни и съм много доволна. Навсякъде е много чисто, лекарите и акушерките са страхотни. В стаите има телевизори, които се пускат със стотинки (не ВИП, а обикновените стаи), предродилна и родилна зала са оборудвани със супермодерна техника, нови легла и т.н. На етажа с родилното има дори параклис!!! Най-много от всичко ми хареса, че циганките ги приемат в отделно отделение и няма начин нито ти, нито бебето ти да влезе в досег с тях, т.е. изолирали са ги, за да не пренасят инфекции. За лекар няма смисъл да плащаш - всички са много добри! Иначе - избор на лекар е 100 лв, ВИП стая 40 лв на ден.
Тоалетните наистина са по 1 на етаж, но за няколко дни това не е проблем. На първия етаж има една, на втория, където е родилното има 2 - може да се ползват, ако станат чак толкова големи опашки, има и 2 допълнителни бани.
Аз лично не съм доволна от санитарките и от храната.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Sheinovo e nai-dobriat izbor za edna bade6ta maika!!!

# 20
  • Мнения: 815
Добре си решила, но по- добре си направи уговорка с лекар- така наистина ще си доволна! 

Общи условия

Активация на акаунт