Жената Лъв - 12-та част!

  • 16 603
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 510
 Hug Съвсем случайно стана, явно се усещаме нещо  Wink

# 61
  • Мнения: 250
Hug Съвсем случайно стана, явно се усещаме нещо  Wink

Съгражданки и лъвици-какво повече от това  Hug  Wink

# 62
  • Мнения: 9 776
Чили, тъкмо щях да те клюкаря как пишеш в една друга тема, пък тук - не Mr. Green.
Рени, приеми го просто като натоварен период Wink. Пък после - ще си щракаш с пръсти Laughing.
За Русе - харесва ми да ходя на покупки, но иначе - не. Живяла съм 4 години, докато учех и ми беше много отвратително Sick.
Не обиждам русенките на град, просто самата му атмосфела не ми харесва Rolling Eyes.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162

Мяу!
Ей ме на, тук съм.
Моята щерка нито е гледАла, ни е чела, ни е слушАла дори за Хари Потър, а иска истинска вълшебна пръчица от дядо Коледа. Опитвам се да я убедя, че такива не съществуват, но тя не вярва, и тогава и казах, че дядо Коледа не подарява такива подаръци, та май миряса.

Корнелия, драго ми е  bowuu, родени сме на една дата.

И сега, специално за пловдивчанки: има ли желаещи за пилатес? Навила съм се утре в 11 да ходя и си търся компания (отстрани на кино Фламинго се провежда). За който не знае що е пилатес, ето инфо:

Системата Пилатес, се състои от упражнения, които са съсредоточени в развитието на гъвкавостта и силата на цялото тяло, без натрупване на телесна маса. Упражненията се изпълняват в бавно темпо на фона на спокойна и релаксираща музика и са подходящи за всички възрастови групи и хора със всякакво фитнес ниво. Акцента пада върху качеството на движенията и правилното им изпълнение, а не върху количеството. Включени са елементи от каланетиката, балета и йогата.

# 64
  • Мнения: 668
Купих си едно палтенце и една блуза да си оправя настроението пък.  Crossing Arms /фръц, фръц/

Поли, ние вече ходим. Прави по десетина крачки, туп на дупе и пак наново. Голям е сладур, като се пусне да ходи и се кефи адски много. Ухилен до уши. Laughing

# 65
  • Мнения: 9 776
Камче, нъл знайш традицията - снимки на покупките Crazy.
Пък за ходенето щях да те питам, ама викам да не досаждам Laughing.
Ами честити ходещи крачета Hug! Представям си колко е сладък Laughing.
Аз ша доживея ли - не знам Mr. Green.

# 66
  • Мнения: 5 001
Лаленце,честити ви краченца!  Laughing Да са здравички и да тичкат много!
ЧЕстити придобивки! Със здраве да си ги носиш!  Hug Hug Hug

Поли и вие ще тръгнете скоро  Hug Hug....Така ми го казват отгоре  Joy Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 9 776
...Поли и вие ще тръгнете скоро  Hug Hug....Така ми го казват отгоре  Joy Joy Joy Joy

Ееее,Мастерче, аз на тебе не вярвам, ама на онези отгоре - да Mr. Green. Щом казват тъй - скоро ще е Laughing. Hug

# 68
  • Мнения: 577
Мастерче,какво стана с компа? HugДа очакваме ли включване по вечерно време?
Уфффф с това топло време не смея да направя мезето ,което планувам с чимена  Crossing Arms
Тес,добро предложение-Мерси   bouquet Криво ми е тези дни нещо и ще се въздържа  TiredАй пък дано ти хареса и се задържиш може да ти правя компания по-нататък./хау мач е удоволствието?/
Кам,айде честито.....пита ще правиш ли пак? Laughing
Пол,ти що не наняш?

# 69
  • Мнения: 668

Кам,айде честито.....пита ще правиш ли пак? Laughing


 Joy Joy Joy  Що искаш да черпя ли? Ах ти.... По тоя повод вчера казвам на Вики, че Калоян вече доста ходи днес и той ме пита : Що КЕКС ли прави пак?  hahaha hahaha hahaha

Жу и на мен ми е криво душа.  Tired Такива проблеми пак, направо....... Sick Ама майната им.  Party

# 70
  • Мнения: 5 001
Мастерче,какво стана с компа? HugДа очакваме ли включване по вечерно време?
Уфффф с това топло време не смея да направя мезето ,което планувам с чимена  Crossing Arms
Лаптопа му инсталират квото трябва....В събота ще ми го донесат...Пък после трябва да си прекарам и НЕТ.....Дълга и широка...

А за мезето с чимена-хич не се замисляй,че моето вече почти е станало

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Жу, 4 кинта на сеанс е.  Има още каланетика, боди шейпинг, кардио комбо (?!), тае бо, боди атак, ориент бейс. (Боже, половината изобщо не знам какво означават  Crazy). Смятам да започна с пилатеса, че е най-лек за обездвижени трътки като мен, а по-нататък ще комбинирам с каланетика - нея съм я практикувала преди 6 г. + аеробика, чувствах се чудесно по това време. Та смятам да подновя заниманията  Flutter

# 72
  • Мнения: 5 001
 hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

Мечтания

Вечи ич ни ми са копа!
Искам ф офис да работа!
Хем ши одя нагласена,
ду ушити начервена.

На бюроту кат са тура
с вапцан'ти си маникюри,
на кумпютъра ши щракам
и краката ши си клата.

И на шефа ши са слагам,
в рабута дан ма натяга.
Ич ни ща да съм работна,
туй присъда й дуживотна.

Той ни ша ма затурмози,
сал в колата ши ма вози,
фирмата да придставлявам,
хем и да я разкрасявам.

В службата кат са издигна,
море кък носа шси вирна -
ши са фукам, шса надувам,
на граждАнка шса приструвам.

Сал ни знам с каква заплата
шефа ши ма удурдиса,
да ни бъди да ма смята,
чи съм проста кат мутика.

Тоз кумпютър, тез изици
язе къкту съм умница
мисла бързу ши ги сфана,
раснах в убщиство утбрану.

Ни ми мяза тъз мутика.
Гачи най ши мий прилика,
ку ду офис са дукопам!
Нъл сми вечи уш в Европа!?

Чи кандисах най-подире.
Рабута ф града ши дира.
КОнкурси и интервюта -
някак тряа са набутам.

Аку чуйти нейде нещу,
мола ви са най-гурещу
да са сетити за мене,
чи за копан иди времи.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
МастерчеLaughing Laughing Laughing

# 74
  • Мнения: 5 001
Ам'чи тъй де....Малко смях няма да ни навреди....

Общи условия

Активация на акаунт