Жената Лъв - 12-та част!

  • 16 616
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
polin_a, съгласна съм. И аз съм работила на смени...
Ама тук хем не сме на смени, работим работните дни от 8,30 до 17ч., хем като има празници даваме дежурства по цял ден и то без да ни се заплати нищо за това!!!

Щяхме за Коледа да ходим про наште, аз съм от Харманли...ми няма да идем...
Много ми е гадно...

# 691
  • Мнения: 250
Здравейте!
Относно празниците:Едва ли ще ходим да празнуваме някъде Нова година-най-много да се съберем с кръстниците на домошна обстановка.А и на мъжо не му е много до празнуване

Стефи,ето още няколко снимки от местоработата на мъжО:
http://4o4osan.snimka.bg/nature/ruse.451218.16304203 -мъжО е съдията  Embarassed

# 692
  • Мнения: 4 006
Здравейте!
Относно празниците:Едва ли ще ходим да празнуваме някъде Нова година-най-много да се съберем с кръстниците на домошна обстановка.А и на мъжо не му е много до празнуване

Стефи,ето още няколко снимки от местоработата на мъжО:
http://4o4osan.snimka.bg/nature/ruse.451218.16304203 -мъжО е съдията  Embarassed

Чочи, защо не му е до празнуване. Случило ли се е нещо? Дано не се сърдиш ако си казвала пък съм изтървала. Наглеждам ви докато съм на работа и затова някога изтървам по някоя реплика. Embarassed

И твойто мъж футболяга ли е значи?

# 693
  • Мнения: 1 849
Я кажете, Вий ваште деца с какво ги храните? В чудо съм се видяла... Трима мъже - и само кюфтета и фафли ядат, ни плод, ни зеленчук искат. А аз, макар лъвица, по ми е хубаво постничкото. А риба - не щат, хем хек им взех - хапнаха за адет и все към хладилника гледат, а аз сега си хек-ам 2-ри ден.

# 694
  • Мнения: 9 776
polin_a, съгласна съм. И аз съм работила на смени...
Ама тук хем не сме на смени, работим работните дни от 8,30 до 17ч., хем като има празници даваме дежурства по цял ден и то без да ни се заплати нищо за това!!!

Щяхме за Коледа да ходим про наште, аз съм от Харманли...ми няма да идем...
Много ми е гадно...


Ами кво да ти кажа. Има два варианта. Или търпиш, или се махаш. Мен заплатата ми ме компенсираше що-годе тогава и общо взето се примирявахме всички. При частника е така. Много изтъркано прозвуча, но ако не си ти ще е някой друг на твоето място.

M_Nik, слава богу, не са ми махнати хората и ядат каквото има. Ако наготвя, ще ядат. Ако не наготвя, нещо от магазина готово и това е. Малкият е на кухня, не го мисля.

# 695
  • Мнения: 250
Стефи,не си изтървала,щото аз май не съм го споменавала  newsm78-свекърва ми почина на 1.01.2009г.  Cry-2 седмици след като навърши 57год.Имаше рак на дебелото черво и 5 год. след операцията получи разсейки в белия дроб.Никой лекар не се нае да я оперира Sad. Миналото лято се залежа,през есента /след консулт с лекар/ свекъра започна да й бие МОРФИН-първо на 12 часа,после на 6 часа....на 2-3 часа /болката й беше нетърпима накрая/.Минаха празниците и на 01.01.09г,към 22-22.30ч.-почина!Лека й пръст-беше добра жена!

Да-футболяга е мъжО!Само с това се занимава и с това си изкарва хляба  Peace!Ама по 10-12 часа не се прибира вкъщи!Снимките са на наскоро направен изкуствен терен,където нон-стоп има групи от любители-футболисти,които си плащат на час и ходят да ритат на теренчето  Peace.

M_Nik,мъжО яде всичко,Йоан-също,но повече предпочита супи.Плодове и зеленчуци много се ядат вкъщи.Даниела е само на мляко /все още  Wink/

# 696
  • Мнения: 737
Опаааааааааа ей ме на  Hug
Мн сте писали и сега казвам чесно без бой , че само разлистих.......... Embarassed Rolling Eyes
Обаче сте добре и това ме радва.
Готвя в момента агнешко с ориз. Обаче незнам дали мъжО ще се прибере  Rolling Eyes е нищо де и да се прибере и да не се прибере ние с децата ще си спретнем гала вечеря  Laughing че утре ще лунувам  Mr. Green
Вие кво правите?

# 697
  • Мнения: 9 776

Почвам да разтребвам кочината #2gunfire.
По-късно ще пиша.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Аз почвам да пълня чушки за вечеря...

# 699
  • Мнения: 737
Мъжа ми е още в Руманеще  ooooh! ще яде като се върне. Добре, че не направих страхотният кекс на една колежка. Лелеееееееееее хора аз не обичам кекс особено бял.........но днес една колежка донесе страхотен шоколадов кекс  Simple Smile взех рецептата и събота или неделя ще го правя 100%. Бърз и лесен.


Бенджи2710  с какво ги пълниш чупките? По оня въпрос има ли някакъв финал? Или да питам ?

# 700
  • Мнения: 156
Ей ме нААААААА!
Първо да честитя студентския празник на Рени! И на всички, които се чувстват такива, разбира се Laughing
Рени, стискам за утре всички палци, нали знаеш fingerscrossed Как си?
Стефиииии, стискам душа и на теб! Ако е като при нас се разбира в последния момент дали ще дават парички. Така че дано! Peace
Каменце, и мойтУ дЯтИ е Коза Laughing Рогато и инатливо... иначе е много добричко Mr. Green
Ние в къщи ще си празнуваме... аз на Коледа съм на работа, но поне за Нова година ще съм почивка...
Аз пък сега ще храня дребосъка feeding
И днес пък украсих Whistling Laughing Дребният още не е обърнал елхата Crazy

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Норче, питай...
Чушките: ориз и кайма...с повечко кайма..иначе никой не ми ги яде т.е. ако са постни...всички са месоядни вкъщи.  Mr. Green
Дай рецептата за кекса да го правим колективно.  Wink

Рени, успех утре!




# 702
  • Мнения: 737
Бенджи2710  оки , разбрахме се...
У къщи всички сме мръвкоядни и никой не признава постно  Crossing Arms ама кво да се прави......... Laughing
Давам рецептата само при едно условие, че поне един от вас ще я направи хахахаххаха шегувам се деееееееее
ама наистина е като "марков" хахахаха
Ето:
ШОКОЛАДОВ КЕКС
2ч.ч захар или пудра захар, 250гр масло , ванилия по желание, 3 супени лъжици какао, 1/2 ч.ч мляко или вода.
Това на слаб огън се разтопява и се бърка с дървена лъжица. Като се разтопи захарта се слага маслото. Отделя се около 1/2 ч.ч. от тази смес ( за заливка след като се опече кекса да се намаже отгоре) Др. част от сместа както е в тенджерата се слага: 2ч.ч брашно с бакпулвер и 4 яйца.
Омазнява се формата за кекс и се изсипва сместа там. Пече се 30-35мин на 180 С . Хубаво било ако имаш функция на вентилатода да се пече на нея.
Това е в събота ще го паравяяяяяяяяяяяя

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
И аз ще го пробвам в събота...ако не ми мине котка път.  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 737
Ще го и снимам даже кекса  Mr. Green

Синеоч, не си удържа обещанието  #Cussing out. Каза ,че днес ще си цял ден тук , а....кво стана????!!!!! Появила си се и си избегала мн бържеееееее

Общи условия

Активация на акаунт