Отговори
# 720
  • Мнения: 822
А, Ники, аз не се оплаквам!  Crazy  И това тъпчене ако знаеш - мед ми капе на сърцето. Ама ти нали по-късно се присъедини към нас, та не знаеш може би - Дари от малка не наддава особено добре, имахме разни проблематични етапи + чак на 10-11 месеца прояде хубаво, така, допреди това само опитваше храната. Така че за мене това си е много, 1 кг за 3 месеца и то, след като дупето й не спира на едно място  bowuu

# 721
  • Мнения: 4
МИРЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕ ДЕН !!! БЪДИ ВИНАГИ МНОГО ЩАСТЛИВА !!!!
Здравейте мили мами, не съм ви забравила! Чета ви  от време на време!
Много целувки на всички вас и ваще съкровища пораснали  Heart Eyes
Надявам се че всички сте с усмивка на лице   bouquet

# 722
  • Мнения: 1 226
Гал  Hug

Суити мерси. че питаш? Ами добре сме, доколкото можем да бъдем. Ния е при майка.Виждам я само в събота и неделя. Какво ми е - няма да говоря. Записах я на ясла от март и чакам с нетърпение да дойде, за да си я взема при мен. Сега работя. Станах маникюристка. Трудно е, но .... Както Веч казва, най-тъмно е, преди да изгрее слънцето Simple Smile

# 723
  • Мнения: 79
Maлии, момичета писали сте здраво Hug.
Я ме вижте по нощите готвя и чистя като някоя баба hahaha .
Мирка Честит Рожден Ден   bouquet.
Със закъснение, но от сърце да си жива и здрава и много щастлива!
моарейн като стана дума за килцата Йосиф е към 14 ако не сме ги закръглили Laughing.
Не мисля, че яде много, мляко пие по 120гр. на едно хапване и други разни вкусотийки когато си поиска.
Никога не го храня без да иска да яде, нито съм го насилвала да си дояде нещо останало в чинията.
Храни се сам, но без прибори, само с ръце. Сега е открил, че е забавно да се хвърлят предметите и ме е страх да му дам вилица, мисля си, че може да я шатне на някъде.
Веч много искам да видя снимките, които ни направи. Може ли?
danip  Hug Яна е много красива госпожица, ама на последните снимки е една голяма, сериозна, надскочила си е възрастта Heart Eyes. Дано ти е здрава и да се пребори без да усетиш със зъбоникненето.
Нели Simple Smile благодаря за вица  Joy
Момичета и аз за двуезичието да кажа.
Много ми е странно, че първата дума на Йосиф беше папи и всички други начини с които се вика на таткото, но на египетски  Thinking.
Това не е ли странно?
Не съм го учила, не може да е съвпадение, проговаря бавно, не е от разговорливите, но на баща си вика по всевъзможни начини и точно на египетски.
Нито веднъж не му е казал тати.
Мама казва много рядко, най вече като се удари, или ако се разплаче в съня си, но на мен ми е много мило, чувствам се като негово прибежище  Heart Eyes.
Преди време започна да докосва предметите и да пита  "е да?" , което на египетски означава "какво е това" .
Защо този малчо говори на арабски? Наистина ми е необяснимо.
Когато пита за нещо аз му отговарям на български, а баща му на египетски.
Със Сузи и Мари внимаваме да говорим на английски, че точно сега полагат основи и е важно да им помогнем, а м/у нас  hahaha аз говоря на египетски, а мъжо ми отговаря на бг....
А някой видял ли е по каша от наща каша hahaha.
Йосиф определено се интригува повече от мъже и е най големият фен на баща си.
Ако забележи, че баща му има работа и не му обръща внимание се покатерва по него хваща го за главата с две ръчички и я обръща точно с/у себе си.
Търси очите му и пита "е да?" кой би издържал на това  Laughing моментално всяка работа остава на заден план и тръгват заедно из къщата да се обясняват какво е това и онова  Laughing.
Има много ценни неща около мен, най вече свързани с децата и съм щастлива да ги преживявам  newsm53.
Мъничко ми се иска да забавя времето, това момче расте като гъба, сутрин се събуждам и той е станал по голям.
Стелко дано скоро Ния е при теб и да се успокои сърцето ти  Hug!

# 724
  • Мнения: 4 205
Мире, да си жива и здрава, да преодолявате трудностите с усмивка и много да те обичат  и глезят мъжа ти  и малкото ти съкровище.

Мими, толкова сладко описваш как Йосиф опознава света Simple Smile Той не имитира ли сестрите си?
Ема става все по-голямо копие на Кристиан. В мимики, думи. При нас най-новия номер е да върви и повтаря зайчето бяло. Научила е първия ред от песничката и върви и си го повтаря.
А за хвърляне на предмети - нека хвърля Simple Smile Ние за какво  сме - ще вървим и събираме след тях. А скоро ще може и да ги учим сами да си ги събират.

Ема определено се развива по-бързо от братята си.

ТиНе, честио! Лека бременност и на края да се радвате на здраво и сладко бебе!

Стелче, кураж! Още малко има до март! Прегръщам те силно и ти пожелавам много верни клиентки, за да не се притесняваш за финансите.

моарейн, дано кръста ти се оправи бързо.

Аз съм много щастлива. Намерихме в интернет частите, които ни трябваха за колата. Само трябва да се разбера с един австриец да ми ги прати. Малко бавно става, но мисля, че всичко ще е ок. И после ще може да сме пак всички заедно.

Пък като почна работа ще вземем нещо по-добро.

# 725
  • София
  • Мнения: 3 124
Страйп, ти си голям спец в Интернет пазаруването, щом сте открили необходимите части! Grinning Дано скоро пак да ви тръгне колата!

Стелче, представям си как страдаш за Ния! Sad  Стискай зъби до март! Важното е, че имаш вариант да си я вземеш при теб! Hug

Мариям, интересно ми стана, защо говорите на английски на каките?

Вечи, гуш за зъбите и сополите! Hug

Днес всички сме си вкъщи и е шумно и весело. Времето навън не е за разходки. Големите поне излязоха малко да се позабавляват сами. Сутринта пускахме детски песнички и се смяхме на танците на Галина.  Laughing Откакто ходи на ясла, започна още повече да говори и да повтаря след нас. Дава целувка за "чао", гушка ме, бърка ми в деколтето да пипа приятните меки неща Wink, опитва се да ме целува по бузата /доста мокро се получава, но няма значение Laughing/. Такива ми ти работи....

# 726
  • Мнения: 506
Здравейте!
Да се добера и аз най-сетне до форума...С този ФБ не ми остава време за друго в нета  Embarassed Докато вляза да видя какво ново тами той малчо вече ме е привикал и не остава време за друго  Blush
Четох ви и отговарях на всяка на ум...като дойде време да пиша...всичко ми изхвърча от главата  ooooh!
Ама да знаете,че си ви обичкам и винаги ми е хубаво във вашата компания  Heart Eyes Hug

# 727
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН

ТОКУ ЩО ГЛЕДАХ ПРЕДАВАНЕТО С ИРИНИ, ИРИНИ ВПЕЧАТЛЕНА И ВЪЗХИТЕНА СЪМ ОТ ТЕБ КАТО ЧОВЕК, ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО УСПЕХИ В РАБОТАТА ТИ И В ЛИЧНИЯ ЖИВОТ

АЗ СЪМ В НЯКАКВО ДЕПРЕСИВНО СЪСТОЯНИЕ, НО КОГАТО ВИДЯ ДЕНИЧКА ЗАБРАВЯМ ЗА ВСИЧКО, МИГОВЕТЕ ПРЕКАРАНИ С НЕЯ СА НЕЗАБРАВИМИ, ИЗПИТВАМ НЕВЕРОЯТНО УДОВОЛСТВИЕ САМО ДА Я ГЛЕДАМ И ДА И СЕ РАДВАМ , ЗА МЕН ТЯ Е ПЪРВО ДЕТЕ И МНОГО ДЪЛГО ДЪЛГО ЧАКАНО ДЕТЕ
ПО ЦЯЛ ДЕН СИ ИГРАЕМ, ЧЕТЕМ КНИЖКИ, РАЗГЛЕЖДАМЕ АЛБУМИ, ВОЗИМ КУКЛИ НА КОЛИЧКАТА, СМЕНЯМЕ ПАМПЕРСА НА МЕЧО, ПЕЕМ ПЕСНИЧКИ, КАЗВАМЕ ЗА ЖИВОТНИТЕ И Т, Н, Т, Н, НЕ МОГА ДА И СЕ НАРАДВАМ ДА Я НАГУШКАМ И ДА Я НАЦЕЛУВАМ



 

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 27
Мамчета, привет! Гуш на всички! Hug
Мире, чрд! Пожелай си нещо и нека то се сбъдне! Heart Eyes
Тине, честито, мила! Hug Heart Eyes
Юник, гуууш! ЛИпсваш мии! Поздрави на детенце и мъжа!
Стелче, Hug Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 11 329
Мариам, ще ги кача тия дни някъде (досега не съм качвала никъде, освен 2 в сайта си) и ще ти дам линк да ги разгледаш. Не съм те забравила, носих ги през октомври и още ме е яд, че не можахме да се видим и да си ги получиш. Има и друг вариант - пускаш ми точен адрес и ти ги пращам на диск по пощата.

# 730
  • Мнения: 26
Добро утро момичета,много спите!!! Hug

По едно кафе че обяд стана ,а тук ни един човек не се е появил!!!
Суит представих си колко е готино у вас!!!
Стел  Hug
Тине,Честито !!!Лека бременност ти пожелавам!!!И у вас скоро ще е весело Laughing
Муце само толкоз ли?Как е Тама ?Кажи нещо...
Ирини и аз вчера те гледах,отново!Не съм пропускала!Страхотна си,нямам какво друго да кажа Hug
Искъм да пиша още, но всичко исхвърча от моята празна главица!!!
Лек неделен ден на всички!!!

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 27
Момичета, ако имате именяци, честито им, да са живи и здрави!
Вике, за Таме- добре е душата, расте и вилнее, няма спирка... майка ми и вика живак:),аз уча, работя, сега нещо май настинах...пазя я нея, да не я заразя...тук във Враца таксата за градина е само 30 лв, евтино е навсякъде- идеално за отглеждане на дете, ама ще се ходи да се работи в чужбина, назря моментът...може би първо той ще замине, после ние, нещо такова...или Гърция, или Австрия, или Германия...имаме три варианта... нищо не се знае...тъмна Индия:), но да сме живи и здрави, каквото- такова...където и да сме, важното е да сме позитивни, весели , добри...да се обичаме...ще ви помня само с добро, как си помагахме със съвети, как бременеехме заедно, как се молехме една за друга за леко раждане...и по принцип за всичко... хубаво е това нещо- форумът! Аз научих много неща, придобих приятелства...Simple Smile. HugБлагодаря за обичта ви. И извинявайте, че не пиша и чета често. Едва смогвам...  bouquet Heart EyesЖелая ви хубава вечер и от утре- спорна седмица, пълна с веселие!

# 732
  • Мнения: 4
Stell  Heart Eyes
Ирини - Евала просто си СТРАХОТНА !!! Възхищавам ти се !!!!
Ейййй Муцитууууууу    bouquet

# 733
  • София
  • Мнения: 3 124
Муцо, недей така прощално отсега! Naughty Дай боже да ви се отвори път нататък, щом го искате!

Извинявай, ако си писала преди, но каква специалност учиш/работиш?

галинеус, наминавай по-честичко тука, може да ти подействаме позитивно! Wink
Зимата на много хора се отразява депресивно......ще мине, важното е, че успяваш да се радваш на Деничка и на времето, прекарано заедно с нея!  Hug

/извинявай, че ще прозвучи като забележка, но ако няма някакъв проблем в клавиатурата ти, ще може ли да пишеш без главни букви? Ще се чете по-добре!  Heart Eyes/

На Галина сополите пак текнаха. Или хремата остана недоизлекувана, или в яслата е хванала пак нещо.  Така ще е , докато не свикне с ясленските вируси.

# 734
  • Мнения: 2 123
Добра вечер, мацки! Благодаря ви за милите думи. Не съм удовлетворена все още, но ме поощрявате. Мерси.   bouquet
Галилеус, има ли причина за минорното настроение или не? Много по-добре е да си в депресия без явна нерешима причина, отколкото обратното. Опитай се да дефинираш кое е отключило това твое състояние и може би по-лесно ще излезнеш от него!
Суити, дано се оправи Галето. Като ново ясленче ти пожелавам да се разминавате само със сополи в периода на изглаждане на имунитет към  градинските болести. Hug
Галя Здравкова, къде изчезна?!? Много се радвам, че драсна 2 реда. Прави го по-често.
Муци, на добър час в странство! Сигурна съм, че ще сте добре, а пък току виж там намериш и повече време за форума  Simple Smile
Страйп, много оправна мадама си. Поздравявам те за частите за колата. Представям си какво гайле ти падна от раменете, а и разход...


Ние като цяло сме добре. Джинджи бърбори много. Така сладко повтаря с дрезгавото си гласче... Вече общо взето е с режима на батко си по отношение на храненията. За последно я кърмих миналата сряда  Flutter Има много добра физическа култура и е доста силна - вдига и пренася разни обемисти предмети из цялата къща. Провира се през различни препядствия. Прехвърля се от земя, на стол, на диван без да пада - истинска котка  Grinning

Аз съм в относително добра кондиция също. Редуцирайки кърменето започна да се редуцира и сръх теглото ми, което ме радва много.
Друго интересно - не се сещам.

Общи условия

Активация на акаунт