Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 3 тема

  • 135 040
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 122
И пак пудинговите мъфини на Лабрекс. Вътре са с парченце шоколад. Heart Eyes



И шоколадови мъфини по рецепта на Сладка хапка - Шоколадов сладкиш с майонеза.

# 661
  • Мнения: 3 499
Стаси, отново мъфините ти са много апетитни!  Hug

# 662
  • Мнения: 107
Успях  newsm68 днес направих пудинговите мъфини на Лабрекс всички много ги харесаха и сега май ще повторя  Mr. Green

Лабрекс благодаря ти   bouquet

# 663
  • Мнения: 22 867
Успях  newsm68 днес направих пудинговите мъфини на Лабрекс всички много ги харесаха и сега май ще повторя  Mr. Green

Лабрекс благодаря ти   bouquet

mama Radost , и на мен ми създаде радост! Grinning Чудесно е, че са станали и най-вече, че сте ги харесали!   bouquet

stasi76 , твоите са страхотни, и двата вида!  chef  bouquet
 

# 664
  • Мнения: 1 122
Аз първия път ги правих с пудинг Ванилия, сега с Карамел, а следващия път ще пробвам с Шоколад. Peace

# 665
  • Мнения: 22 867
Аз първия път ги правих с пудинг Ванилия, сега с Карамел, а следващия път ще пробвам с Шоколад. Peace

stasi76, пробвай, народът около мен счита, че шоколадовите са най-вкусни. Ама то любовта към шоколада.........голяма. Въпрос на вкус е, все са хубави.  bouquet

# 666
  • Мнения: 193
Аз първия път ги правих с пудинг Ванилия, сега с Карамел, а следващия път ще пробвам с Шоколад. Peace

И аз днес ги правих с пудинг Карамел.... Разкошче малко!
Лабрекс, голяяяяяяяяяяяяяяяма да пораснеш  Hug Hug Hug

# 667
  • Мнения: 767
Страхотни вкусотии показвате, момичета!  bouquet А пък аз пак класика в жанра - соленки Blush Рецепта - изпразни хладилник.

# 668
  • Мнения: 22 867

И аз днес ги правих с пудинг Карамел.... Разкошче малко!
Лабрекс, голяяяяяяяяяяяяяяяма да пораснеш  Hug Hug Hug

ina_lemon, благодаря, ако може да е нависоко, а не нашироко, че с тоя форум нараствам настрани нещо.  Joy Радвам се за разкошчетата! Да ти е сладко!   bouquet

# 669
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Стаси, добре ли се получиха мъфините по рецептата на Сладака Хапка Rolling Eyes? Че съм замислила за неделя сладкиша в мъфинов вариант - нещо да препоръчаш - по-бързо ли се изпичат, тънкост някоя, да не се изложа, че ще са за почерпка Embarassed...

# 670
  • Мнения: 2 275
и аз ги направих пудинговите на Лабрекс,ама като незнам как да го намеря този пудинг newsm78 та сложих царевично нишесте и какао!
Станаха мноооого хубави!
Лабрекс   bouquet

# 671
  • Мнения: 1 122
mari_eta  стават екстра, само че отдолу не искаха да ми се отлепят от хартиените формички. newsm78 И се издуха, докато сладкиша в средата горе-долу си остана равен. Пекох ги заедно с другите мъфини на 160* 20 мин. Peace
 

# 672
  • Мнения: 22 867
и аз ги направих пудинговите на Лабрекс,ама като незнам как да го намеря този пудинг newsm78 та сложих царевично нишесте и какао!
Станаха мноооого хубави!
Лабрекс   bouquet

tania6, радвам се, важното е, че си намерила решение.   bouquet То и пудингите нали са си нишесте.

# 673
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Стейси, благодаря  bouquet! Аз ползвам силиконова форма, така че предполагам няма да имам проблем с отлепянето.
Утре ще покажа и аз.

# 674
  • Мнения: 767
Шоколадовият сладкиш с майонеза на Сладка хапка, само че без шоколадовата заливка Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт