!!! Дрехи Втора Употреба !!! - тема 2

  • 64 801
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 9 942
Моля, кажете 2-3 магазина за София, в които има добри неща или голям избор и има ли значение в кой ден е?

Туристически дрехи продават ли се в Мания още?

# 91
  • Мнения: 108
Туристически дрехи продават ли се в Мания още?

Якета и полари се намират. Панталони също има,но досега не съм виждала нещо, което да ми хареса. За друго не съм следила.

# 92
  • Мнения: 0
Zdraveyte, veche dosta godini pazaruvam v takiva magazini.Ne si pozvoliavah da kupuvam na vnucite si.No proleta hodih pak pri dashteria mi v Bruksel i tam popadnah na 2 magazina 2ra upotreba.Prodavat pochti novi neshta 3 br.za 3 evro.Ot togava vzimam na vnucite tuk cashto .Ima interesni neshta . Na Dimitar Petkov edin arabin otkri takav magazin mnogo goliam.Detskite neshta sa po1.50 ima i novi s etiket.Na spirkata na Lavov most na avtobusite posoka Stochna gara sachto.Po 0.50lv. za vsichki drehi kupih pazkoshna detska roklia nova i dginsi na vnuka.Chao i uspeh v pazaruvaneto.

# 93
  • София
  • Мнения: 5 079
Заредили ли са по - есенни неща вече, ако някой скоро е ходил (в Маниите, примерно newsm78)?

# 94
  • Мнения: 5 539
Мания и Зиг-Заг нали не са едно и също?
Защото преди в Бургас веригата се казваше Мания, а сега всичките й магазини се казват Зиг-заг Rolling Eyes

# 95
  • Варна
  • Мнения: 777
Мацки, дайте идея за магазин с детски и бебешки неща в района на Младост.
Ако е от този тип магазини - в Мания-та в Младост 1.
Май става въпрос за Варна...На пазарчето до детската кухня (бл.146) има два магазина един до друг, но са много парцаливи нещата там. Влизала съм 2 пъти за 100 години. Единия път си купих страхотна ластична кънтри риза за 4лв на Orsay, втория път имаше страхотно вталено манто от велур (цвят пепел от рози) за около 2 годишно момиченце, но на моята фея и късееха ръкавите. Друго интересно не съм виждала там.

# 96
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Мацки, дайте идея за магазин с детски и бебешки неща в района на Младост.
Ако е от този тип магазини - в Мания-та в Младост 1.
Май става въпрос за Варна...На пазарчето до детската кухня (бл.146) има два магазина един до друг, но са много парцаливи нещата там. Влизала съм 2 пъти за 100 години. Единия път си купих страхотна ластична кънтри риза за 4лв на Orsay, втория път имаше страхотно вталено манто от велур (цвят пепел от рози) за около 2 годишно момиченце, но на моята фея и късееха ръкавите. Друго интересно не съм виждала там.

За София иде реч, за София. Иначе във Варна ги знам аз къде са местата с много добри попадения.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 777
Предполагам, ще ги споделиш? Тези във Варна, де...

# 98
  • Мнения: 8
Може ли някой да ми обесни къде се намира Секън Хенд Шопа "Хумана" в Бургас?

# 99
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Предполагам, ще ги споделиш? Тези във Варна, де...

Има едно мънинко магазинче със страхотни неща детски все маркови на Ботевата градинка. Отделно има един склад, малко неугледен, но има попадения и от там - срещу затвора.

# 100
  • София
  • Мнения: 9 942
Привет,
Трябва утре да си купя мъжки панталон (за полуофициален случай), т.е. да е с 2 (3) джоба, може да не е от типично официалните, нещо изчистено... ще се комбинира с (черна) риза.
Евентуално и риза мога да взема, но засега имам.
 Размер М съм.

В момента има ли някъде намаление (за нови дрехи?) в София, за магазин втора употреба едва ли ще имат нещо запазено. Нямам много време за обикаляне по магазини утре, затова ви пиша Hug

# 101
  • Мнения: 113
Здравейте  Hug къде са били тези теми досега?  Embarassed
Помогнете ми спешно за големи магазини втора употреба ж района на Студентски град и Младост 1, утре пътувам.
Благодаря!   bouquet

# 102
  • Варна
  • Мнения: 777
Предполагам, ще ги споделиш? Тези във Варна, де...

Има едно мънинко магазинче със страхотни неща детски все маркови на Ботевата градинка. Отделно има един склад, малко неугледен, но има попадения и от там - срещу затвора.
Магазинът на Ботевата градинка съществува ли още? Минавах няколко пъти с разузнавателна цел, но нищо не открих. Вчера смятах да питам майките на детската площадка дали знаят нещо... Mr. Green

# 103
  • Мнения: 3 830
Оня ден се сдобих със страхотен спален комплект.  Wink Две калъфки и два плика. Бели са със светлосини цветя в единия край като детайл.

# 104
  • Мнения: 11 747
Къде във Владиславово се намира този Хипермаркет, за който говорите?

Общи условия

Активация на акаунт