бременност и мокро бельо

  • 35 155
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 475
Бях така всекидневно от 8-ми месец натам, било нормално ми казаха лекарите!!!В момента в който родих, спря! Peace

# 16
  • Мнения: 764
Имах бяло течение през цялата втора бременност. Още в началото правих микробиология, която беше чиста. Решението ми беше - използване на много тънички ежедневни превръзки.

# 17
  • Мнения: 43
И при мен се случваше нещо подобно. Понякога сутрин е дори доста обилно.
Може да е воднисто бяло течение, урина и още... - препоръчвам ти да си вземеш ръкавички (CarePlan, може и лакмус, но трябва да си сигурна, че е стерилен), които мерят киселинността във влагалището ти. Това ще е за твое успокоение и ще ти спести ненужното препускане до лекарския кабинет.

# 18
  • Мнения: 365
Благодаря ви момичета!Току що се връщам от лекар!Прегледа ме каза че всичко е добре,възможно  е да е по- обилилно бяло течение или да изпускам малко урина!?Но за всеки случай ми направи микробиология  да не би да има някаква инфекция!? TiredКато гледам това течение ми прилича на бяло само че е много воднисто !Прочетох ,че и на някои от вас се случвало такова нещо!Дано всичко да е наред и да не са околоплодни води!Док каза че това се случва много рядко,ако има много силна инфекция може да се получи изтичане на околоплодни води!Дано да е по-воднисто бяло течение! Praynig

# 19
  • Мнения: 1 420
Имах бяло течение през цялата втора бременност. Още в началото правих микробиология, която беше чиста. Решението ми беше - използване на много тънички ежедневни превръзки.

И аз така  Peace

# 20
  • Мнения: 490
Koгато сме бременни секретите ни стават по-воднисти и по-обилни. Мисля,че няма нужда от притеснение.
PeaceТака е - и на мен ми се е случвало и то още от 7-ия месец.

# 21
  • Мнения: 1 677
sstambii, дано с микробиологията всичко да е наред!

# 22
  • Мнения: 5 001
За нормално, нормално е, но нека и лекаря ти се изкаже Peace

# 23
  • Мнения: 943
Какво е това изтичане на околоплодни води , аз също имам слабо течение , но съм и с габична инфекция , какво може да стане на бебето от изтичането на тия води.

# 24
# 25
  • Мнения: 82
Имах бяло течение през цялата втора бременност. Още в началото правих микробиология, която беше чиста. Решението ми беше - използване на много тънички ежедневни превръзки.

И аз така  Peace


И аз съм така

# 26
  • Мнения: 4 187
И при мен се случваше нещо подобно. Понякога сутрин е дори доста обилно.
Може да е воднисто бяло течение, урина и още... - препоръчвам ти да си вземеш ръкавички (CarePlan, може и лакмус, но трябва да си сигурна, че е стерилен), които мерят киселинността във влагалището ти. Това ще е за твое успокоение и ще ти спести ненужното препускане до лекарския кабинет.


Ръкавиците CarePlan продават ли се в аптеките ? От страницата им не можах да разбера  Thinking, предлагат директна поръчка.


Някой знае ли на каква цена са, ориентировъчно ?

# 27
  • Мнения: 943
Да знаете , че много ме плашите.аз имам такова истичане на силна стуя , само , че когато си правя влагалищна промивка с дамски душ , защото ми откриха една много гадна бактерия и ми се налагаше да правя този дамски душ 10 дни с лайка и тетра , а лесно ли могат да се спукат околоплодните води , всмисал , да не съм им направила нещо , доктора каза да слагам дамския душ , колкото се може по - навътре , за да може да промие всичко.
 

Впрочем , за тази силна стуя , защото на момента се уплаших и попитах майка си и тя каза , че е от останалата отвара от лайка и тетра , която си истича , защото се е задържала във влагалището.

Общи условия

Активация на акаунт