Тwilight/Здрач- тема 51 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!! ХОДИХМЕ НА ПРЕДПРЕМИЕРА!!!

  • 29 671
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 116
Току-що ми донесоха това

# 61
  • Мнения: 2 897
Бела, аз вчера си поръчах бокс сет от 8те книги



Малко импулсивна покупка беше.. Интересни ли са? Какви отзиви си чела? Аз се опитах да гледам сериала, но не можах.. много ми идваше.. и защо поръчах книгите.. и аз не знам.

# 62
  • Мнения: 200
Още ме държи, много ми хареса, не можах да заспя до 4 сутринта, филма още ми е пред очите! Ще бъда много, много подробна, сори, който няма търпение да не чете  Hug

Ужасно много ми хареса всичко - нямам никакви забележки!- имам малко, но сравнение с всички сцени в които се влюбих, просто няма смисъл да ги мисля! Simple SmileПовече е отколкото очаквах Simple Smile  Мисля утре да карам мъжо да ходим пак в Арената Simple Smile Знам само, че този филм ще се гледа 10000000000 пъти!

За филма- СПОЙЛЕР- най-много ми направиха впечатление следните неща :

1.РАзбира се вълците- страхотни, невероятни, адски добре направени и като хора и като вълци, останах учудена Simple Smile

2.ВИКТОРИЯ- Рашел няма да те прежаля! Просто беше страхотна! Коса, очи,грим,  дрехи, игра, когато бягаше в гората, направо настръхнах, беше дива, беше красива, беше като истински хищник- просто как ще гледам Брайс незнам  ooooh!

3.Ефектите и екшъна- УАУ! Забързаните движения на вампирите и в следващият момент изксутвеното забавяне, просто ме остави без дъх! Мастер Крис е искал хем да придаде невероятната бързина на вампирите, хем и забавя в един момент за да видим и ние с човешките си, несъвършени очи  Twisted Evil ЕВААЛА! Битките на вълците- злато, злато, злато!!!

4. Измъченият Едуард- ми харесва ми визията му, измъчен е, съсипан, състарен, с тъмни кръгове под очите , точно както е в книгата! Красив е! Роб играе много по-добре Simple Smile

5.Джейк- Почусвствах го, точно както в книгата. Страхотно изигран образ, истинското слънце, което е винаги там!

6.Бела и преминаващите месеци- Много, много красиво и визуално изпипано, много ми хареса, усетих мъката и  Hug

7.ВОЛТУРИ- БЕз коментар- съвършенни! Аро е уникален образ, невероятна игра на Шийн! Джейн- също невероятна!

8.Филма като цяло, ми хареса адски много. Много повече от "Здрач" /може ли да ги сравняваме въобще, освен че са от една поредица/ КРАЙ НА СПОЙЛЕРА

Крис ти си БОГ, благодаря ти за страхотният филм и затова, че си се придържал максимално към книгата!  newsm20

Иначе за страхотната компания какво да кажа, страхотни сте всички! Мъжа на Дюкесата е много готин и намерихме обща приказка, а тя е такова слънце, много е симпатична, и двамата  са супер Simple Smile Гледах Здрач до Пипи.на - коментирахме си някои неща. Като цяло филма мина супер бързо, не го усетих. После седях до Бела и до Веселинка Simple Smile Веселинка беше много весела  Laughing особенно на веждата и на някои др моменти  Joy . Бела и тя като мен гледаше филма кротко, само че брат ти пускаше такива яки кометари, че и аз се хилтотих тайничко на тях. Бела имаш страхотен брат, много, много добър и с голямо сърце! Simple Smile Nikka също е страшно сладка и весела. А Монката удари два заека с новите найкове, защото не само Роб ги има, но и във филма Бела беше забелзяна да ги носи също Simple SmileБлагодаря на Яна с тебе ще се разберем на по капучино  Hug Hug Hug  Всички момичета сте супер!  Hug

ПС- Знам само, че за "Затъмнение", няма да гледам спойлери, никакви клипчета и тн, нищооооо!!!

ПС- Имам предчувствието, че "Затъмнение" ще ме разочарова, Крис много вдигна летвата Simple Smile

Аййдее свършвам вече и отивам да спя  Crazy Crazy Crazy


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 53 нови отговора.
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 14:44 от Bel Ami

# 63
  • Мнения: 3
Ооо, Истинска кръв  Grinning  Сериалът много се различава от книгите, но духът е един и същ все пак         Grinning

# 64
  • Мнения: 2 897
Бел Ами, от кога те чакам да ми вземеше думите от клавиатурата! Алелуя! Не съм сама в лудостта (и Мишето е с мен, ама друго си е да сме трима) Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 65
  • Мнения: 200
Само на мен ли ми хареса филма?

Ей обадете се за Арена, все пак ми е под терасата, да слезна да го гледам пак  Hug

Качеството на "Здрач" беше подобно на онези пиратските касетки от 90-те години, помните ли, които ги даваха под наем  Stop

# 66
  • Мнения: 200
Бел Ами, от кога те чакам да ми вземеше думите от клавиатурата! Алелуя! Не съм сама в лудостта (и Мишето е с мен, ама друго си е да сме трима) Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug
  newsm51 smile3521 newsm10 smile3501 tooth Не съм сама  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 34
ДНЕВЕН БЮЛЕТИН


ПОДГОТОВКА ЗА ЗАТЪМНЕНИЕ




Новолуние вече повече от седмица е по световните екрани. И в зависимост от вашите отношения към  „блещукащите” вампири или към изключителните върколаци, или вече стего гледали няколко пъти или вече го избягвате. Което и да е, на път е веч е и третата част от сагата – Затъмнение. RT успяват да разговарят с част от каста в Л.А. за новостите около третатата част. От срешата разбирае, че Роб мрази да се перчи, че Ники харесва повече върколаците и, че може и да видим пети филм......   
Факт #1: Всичко е по-мрачно
Съвсем новият постер на филма намеква с тъмните си тонове за идващата буря. С режисьора Дейвид Слейд на кормилото, това не е изненадващо! „Всеки филм е различен, зашото работим с различен режисьор, което лично на мен много ми харесва” – казва Тейлър – „Дейвид Слейд е идеалният избор за този филм, защото всичко е по-мрачно. Затъмнение е любимата ми книга.”
Ашли Грийн казва, че Слейд не е просто „Принцът на мрака”- „Дейвид всъщност е доста истеричен” –смее се тя. – „той има доста странно чувство за хумор, че понякога не разбираш дали се шегува или не. Затъмнение ще бъде прекрасен, защото той го направи по-драматичен и по-краен. Ще бъде готино!”

Всички факти

НОВОЛУНИЕ

Няколко клипа от „кутията” на Райян Сийкрест с Кристен, Ашли, Келън и Питър.
Кристен говори за това колко спокойна е била на червения килим и това колко й харесва да играе такава знакова роля като Бела. Келън говори за своите лоялни фенове, Ашли,Питър и Келън добре се забавляват в „кутията”, а Питър е придружен от жена си Джени Гарт

От кутията

ОТБОР РОБСТЕН


Поредното клипче от прослувото „пътуване заедно на Роб и Кристен” – paparazzi

ОТБОР РОБЪРТ/ЕДУАРД

Робърт Патинсън заяви, че героят му в ”Здрач” е жалък




Робърт Патинсън признал, че когато за първи път прочел книгата „Здрач“, останал с впечатлението, че образът на героят му Едуард Кълън е много нелеп.

Цялата история

Робърт Патинсън- Най-желаният вампир в света.
/интервю с Роб за мексиканско списание, благодарение на Тина/

С целият този огромен феномен, какво ти се случи?
Странно е. Онзи ден вечерях и имаше едно списание с мен на корицата. И се чувстваш като че ли си в „окото на урагана“: наистина не разбираш какво се случва. И като гледаш тези корици и осъзнаеш, че хората говорят за теб и казват  “Робърт и Кристен, това и онова”, това е толкова странно......
Цялото интервю - ТУК

ОТБОР ВАМПИР:


 Питър на LAX , 25 ноември



  КЛИП – интервю на Chelsea Lately  с Peter Facinelli и Jennie Garth 

А това е Келън, който напуска Bardot Lounge.По изражението му личи, че си е прекарал добре и продължава да си прекaрва добре



И Келън с неясно коя



клюките тук

ОТБОР ЛОШ ВАМПИР:

Поредното Волтури интервю

ОТБОР ВЪЛК:

Taylor Lautner излиза от съблекалнята, за да участва в шоуто Lopez tonight!

ОТБОР ЧОВЕК:



Кристен Стюърт и Yellow Handkerchief

И макар основната тема все още да е Новолуние, сп. People разкрива малко от новия проект на Кристен - Yellow Handkerchief , в който играе ролята на тийнеджърка, носеща само неприятности. Във филма си партнира с актьори като Уилям Хърт и  Мария Бело. Историята е за взаимоотношенията м/у трима непознати, които предприемат пътешествие след урагана Катрина. Кристен, играе ролята на Мартин, тийн, която се надява да избяга от своето семейство.
„Ролята на Кристен в Здрач е напълно рзлична от ролята й в този филм, кето би билоинтересно за всички нейни почитатели”- казва продуцента на филма и носител на Оскар Адам Кон – „моето лично мнение е, че от чисто актьорска гледна точка The Yellow Handkerchief е многопо-голямо предизвикателство.” Продуцента споделя, че Кристен еполучила тази роля благодарение на препоръките на свой партньор в предишен проект – „Беше Джоди Фостър, чието мнение уважавам и търся. Тя е смята за една прекрасна млада и талантлива актриса.”
Филмът се очаква в кината на 12. февруари 2010, а Кристен ще говори с южняшки акцент! Вижте трейлъра и кажете дали Кристен има Оскар-бъдеще?

КРАСОТА И СТИЛ С АШЛИ ГРИЙН

И така вчера говорихме за цветовете. Споменах лилаво и не се сдържах да си облека любимото  Alice + Olivia палто. Снимките са „Аз напускам партито на Maxim”

 

 

# 68
  • Мнения: 0
Спойлер Мисля, че не е от такова значение дали е наблегнато на  романтиката или на екшъна. Важното е да разказваш. Едно време в часовете по литература ни учеха, че в една разказана история има встъпление, изложение, кулминация и заключение. Така изглеждаше Здрач. А в Новолуние имах чувството, че режисьорът ни казва: „Зная, че сте чели книгата, че я знаете на изуст. Ето, вижте тази сцена. А ето тази, която съм сигурен, че много обичате. И следващата, която очаквате.” и т.н.  И се е получил сбор от сцени, а не филм, в който ни разказват история.
И много ме разочарова  играта на Крис.
И ме очарова Аро. Край

Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 15:15 от lada9

# 69
  • София
  • Мнения: 615
При нас качеството също беше ужасно - жалко.
Някой чел ли е "Скитница" , ще се радвам да сподели впечатления?

# 70
  • Мнения: 2 897
Значи вече сме аз, Бел Ами и Мишето в клуба (хайде по-накратко да е) Ентусиазирания луд Hug  bouquet Моля да не ни закачате. Добре сме, ама.. няма да се оправим Joy

# 71
  • Мнения: 200
Аз мога да ви кажа, че сме много предубедени. Всички спойлери, кометари, критики и очаквания за филма, помрачиха или по-точно се отразиха лошо на Крис и на всичко, което е искал да ни покаже. Бъдете честни ако бяхте гледали първо Новолуние /без спойлери и тн, само с един гол трейлър/, а след това един щедро спойлиран "Здрач" ...нещата нямаше да бъдат такива, нито впечатленията ви, а още по-малко очакванията  Hug  Много се учудих, че на повечето момичета филма не им хареса като цяло  newsm78

# 72
  • Мнения: 195
СПОЙЛЕР

И на мен Преминаването на месеците/въртенето на Бела ми хареса много! Хитро е замислено!  thumbsup
Сцената на площада и след това при Волтури....ОХХ....АХХХ....ЕЕХХХХХХХ!  newsm81
Бела и Едуард търчейки като вампири  newsm34

Плочките на Джейк  censored
Забавените кадри с Едуард кхъ-кхъ Hands Clap

Любим момент - "Не трябва да вярваш на вампири! Вярвай ми!"  Joy Joy Joy

КРАЙ НА СПОЙЛЕРА

# 73
  • Мнения: 200
СПОЙЛЕР


Любим момент - "Не трябва да вярваш на вампири! Вярвай ми!"  Joy Joy Joy

КРАЙ НА СПОЙЛЕРА
 Joy Joy Joy Уникален момент!

Дени много сме, силни сме  bg

Аааа и саундтрака е много хубав  Laughing

Edit:Алис беше разкошна!Страхотно красива и естественна!  Peace

# 74
  • Мнения: 2 897
Дени много сме, силни сме  bg
Аааа и саундтрака е много хубав  Laughing

Друг потерс за мен.. никой май не харесва музиката.. като отделни парчета, да Здрачния ми харесва повече.. но си се връзваше иначе.. а инструменталите пък си бяха супер!! Силни сме, Беееееел Twisted Evil Heart Eyes

спойлер

идеята с и-мейлите до Алис според мен беше хитра.. иначе трябваше да е само глас.. хареса ми като идея

край

Общи условия

Активация на акаунт