Тwilight/Здрач- тема 51 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!! ХОДИХМЕ НА ПРЕДПРЕМИЕРА!!!

  • 29 667
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Леле сериозно ли е било лошо качеството ужас Sad
Да, много странна история беше с качеството ...
За пръв път ми се случва такова нещо  Thinking

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Дени, все едно гледаш нескопосано залепен любителски филм, много лошо рязан на места, размита картина..Гледах в малка зала в Арена

# 47
  • Мнения: 264
Смятам да гледам Новолуние и в Арена, сигурна съм, че ще е по-добре.

Айде  Peace
Кога?
НИе с Мон сме се уговорили принципно  Peace
Когато кажете  Hug Както се казваше в едно анимационно филмче - Винаги готов картоф Simple Smile  Joy

# 48
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Дени, от изброените филми само "Да срещнеш Джо Блек" си заслужава парите, а няма никакви ефекти. Всеки път се разплаквам накрая Sad

"Ангели и Демони"  ooooh! ooooh! ooooh! За останалите не ми се говори.

Потвърждавам мненията за качеството на филма.

Ох, не мога да публикувам мнението си Wink

# 49
  • Мнения: 2 897
Леле сериозно ли е било лошо качеството ужас Sad
Да, много странна история беше с качеството ...
За пръв път ми се случва такова нещо  Thinking

Брех..... странно! ooooh! Thinking

# 50
  • Мнения: 1 163
Много странна тази работа за качеството. При нас беше ОК. В голяма зала на Арена - Стара Загора.

Данир, за перата не ми се говоти. Автентични пера от шарена кокошка, а дори не се снимах с тях.  Laughing

# 51
  • Мнения: 2 897
Сега се сетих нещо.. но са ми бледи спомените.. гледах на Хелуин Здрач на кино.. не помня да е била лоша картината.. но пуснаха няколко клипа на Новолуние и беше откровено лоша! Направо като кам рип. Нямам никакво обяснение.. (Но пък иначе и 2те прожекции бяха с нормално качество, първата по-точно с превъзходно, а 2та с нормално). И дори си спомням как си мисля 1ия път "ей колко добре се сменят сцените, а не като в Здрач нарязани" Thinking

# 52
  • Мнения: 1 343

Спойлер:
За мен причините са две: Крис Уайц е мъж, и е от Тийм Джейкъб  Mr. Green
Филмът просто не беше толкова отчаяно романтичен, колкото книгата - прословутата "химия" този път направо не се видя на екран. Можеха да сложат две минути в началото, преди Едуард да си замине, в които просто да покажат колко се обичат и са щастливи заедно. В "Здрач" имаше две чудни сцени с щастлив Едуард - в стаята и в двора на училището, с очилата. Катрин знаеше как да снима Роб  Sunglasses

Това ми е основния проблем - просто бяха наснимали отделните сцени (къде по-добре, къде по-зле), но цялостното усещане се губеше.


Е Аплодисменти Simple Smile точно това исках да кажа Simple Smile Даже всъщност го казах на Валка снощи. Аз съм безумна романтичка и книгата затова ми хареса, просто тук не го почуствах. Не че съм сексист обаче... Наистина е защото Крис е мъж Simple Smile Хареса ми но имам забележки. Така беше и със "Здрач" но забележките бяха от друго естество. Както и да е радвам се че го споделих момента с вас , но когато се пита какво мислите Simple Smile немога лицемерно да кажа да супееерр е ехаа охаааа. Филма е направен за привличане на мъжката аудитория и ще успее да го направи, но все пак голяма част от фенките са жени ...

# 53
  • Мнения: 2 897
Бони и Мишолина, направо недейте да гледате Затъмнение тогава, защото се говори, че е наблегнато на боевете предимно, романтика.... никой нищо не казва..... и Слйд, и Ашли за боевете се изказаха, колко били много, колко били хубави ала бала.. Чак аз се стресирах.

# 54
  • Мнения: 1 343
Бони и Мишолина, направо недейте да гледате Затъмнение тогава, защото се говори, че е наблегнато на боевете предимно, романтика.... никой нищо не казва..... и Слйд, и Ашли за боевете се изказаха, колко били много, колко били хубави ала бала.. Чак аз се стресирах.

Дени разбира се че ще го гледам Simple Smile И пиша преди да съм ти прочела цялото мнение Simple Smile Валка каза че щял да е кървав Simple Smile Нямам проблеми стига да се пресъздаде онази любов и онази ревност от книгата Simple Smile другото да го прави както иска Simple Smile Колкото по кървав толкова по добре за Затъмнение но задължително с много любов и ревност.

# 55
  • Мнения: 2 897
Бони и Мишолина, направо недейте да гледате Затъмнение тогава, защото се говори, че е наблегнато на боевете предимно, романтика.... никой нищо не казва..... и Слйд, и Ашли за боевете се изказаха, колко били много, колко били хубави ала бала.. Чак аз се стресирах.
Дени разбира се че ще го гледам Simple Smile И пиша преди да съм ти прочела цялото мнение Simple Smile Валка каза че щял да е кървав Simple Smile Нямам проблеми стига да се пресъздаде онази любов и онази ревност от книгата Simple Smile другото да го прави както иска Simple Smile Колкото по кървав толкова по добре за Затъмнение но задължително с много любов и ревност.

Аз точно това казвам, че за любов и ревност май никой не е забелязал да има, защото не го коментират Mr. Green Боевете, та боевете..

# 56
  • Мнения: 1 320
гласувах ... с разочарована ...
 Embarassed
гледах го снощи в Арена /люлин/ зала 13 ...
голям смях падна ... то не беше кикотене то не беше чудо ...
по едно време се чудех на какъв филм съм отишла ...
определено очаквах повече , но като имам предвид че и Новолуние/книга ми хареса най малко от 5те книги е нормално Simple Smile
очаквах повече реплики от Волтурите .... Алек и Деметри не ги чух изобщо ... не знам защо но си представях Джейн като вампирчето от Интервю с вампир ...малко момиченце със зловещ поглед и много къдрици ...

имам една молба ...
Ако някой е успял да си дръпне филма от Замундата да ми пише едно лично ...ако има възможност да ми го прати по скайп Simple Smile нещо не го намирам вече ....    bouquet

# 57
  • Мнения: 885
Здравейте,
Да ви се похваля - Половинката ми току що ме изненада с два билета за"Новолуние" за утре , киното в Благоевград. newsm44 newsm68
На седмото небе съм.Добре,че няма никой в офиса да се чуди на странната ми усмивка.
А за филма - разказвайте, аз нямам нищо против да науча всичко,защото иначе така гледам филм първия път,че после докато го коментираме аз най- често се чудя" абе, и аз ли гледах тоя филм?" Joy
Единственото за което съжалявам,че пак не успях да се срещна и да се запозная с вас. Hug

# 58
  • Мнения: 116
очаквах повече реплики от Волтурите .... Алек и Деметри не ги чух изобщо ...

сега се сетих за още един коментар на брат ми - по отношение на Marcus

"Най-ме изкефи този вампир рокера, дето само си стоеше на стола и дремеше. сигурно си е мислел, абе какво ме занивате с тези любовни глупости, дайте туристите насам, да се посъбудя"

 Joy

# 59
  • Мнения: 1 320
нека добавя и нещо за сцените на Бела и вълчето ...
не ми е ясно защо но Бела се облизваше всеки път когато заставаше пред него ...  Embarassed
точно като малко коте пред паничка с мляко ...  Crazy
страст от тия сцени не усетих ... но такъв смях ме напушваше че не е истина ...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт