Тwilight/Здрач- тема 51 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!! ХОДИХМЕ НА ПРЕДПРЕМИЕРА!!!

  • 29 672
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
Всички сте в малка грешка.. филмът ИЗОБЩО не е с кой знае колко голям бюджет.. по-голям от Здрач и много по-малък от този на средно статистическия блок бъстър Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 504
Здравейте Simple Smile

Адреналина си каза думата и се събудих точно в 10...след 5 часа сън Shocked

Сега, значи.
Наистина като се замисля май плюсовете са повече от минусите, пък и половин година го чакахме този филм, откъде накъде ще сме недоволни?
Нямам търпение да гледам пак! Crazy

Току що даваха нещо по БТВ...обичайните простотии, даже сбъркаха името на Тейлър ooooh!

Спойлер
Като пристрастният идиот който съм, усмивките на Робуард в двора на роденият ден ми взеха дъха Heart Eyes

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Сега май вече ми е по-добре в главата  Mr. Green
Никой не споменава ужасното качство на филма, прожектиран в КИНО!!!! Ужасен звук и лоша картина. Че аз ще испитам по-голямо удоволствие с пиратско копие в къщи. Почувствах се много тъпо, предпримиера, посреднощ, имах настроение всичко и накрая лошо качество..
СПойлер Верно, че филма е Джейк, но защо не ни оставиха да почустваме и лювта на Бела и Едуард?! Много орязано. Но все пак имаше много сцени, които се придържаха към книгата. Мисля, че след като изгледах с хубаво качество у нас, ще се влюбя във филма. Просто защото си е нашият филм и има shiny Edward  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 948
Дени, говорим за пресъздаване на емоция. И още 100 милиона да имаше Крис за харчене, нямаше да може да го направи; просто не е такъв тип режисьор. Подходил е "буквално," и си личи.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 524
http://life.dir.bg/2009/11/27/news5447996.html
Робърт Патинсън заяви, че героят му в ”Здрач” е жалък

# 35
  • Мнения: 2 897
Здрач - около 40 милиона
Новолуние - около 70 милиона
Интервю с Вампир (филм на сума години) - 60 милиона
Iron Man - 186 miliona
Spiderman 3 - 358 miliona
Alexander (филм без ефекти особено) - 155 милиона
Ангели и Демони - 150 милиона
Да Среянеш Джо Блек (на колко години е този филм...) - 85 милиона

# 36
  • Мнения: 2 897
Дени, говорим за пресъздаване на емоция. И още 100 милиона да имаше Крис за харчене, нямаше да може да го направи; просто не е такъв тип режисьор. Подходил е "буквално," и си личи.

Факт е, че много хора казаха, ама бюджетът беше еди колко си къде е отишъл. Не съм се обърнала конкретно към теб.

# 37
  • Мнения: 1 163
Аз чакам снимки от Мишето Whistling

Нямам, Бони ми взе перата и дори неможах да се снимам с тях. Но тя има снимка с моите пера.  Laughing

Кресе, при нас качеството беше на високо ниво и с много хубав звук. Може да е от киното.

# 38
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Охх прибрах се за момент в офиса - и ще добавя опция - още не съм гледала филма  Peace
Сутринта в бързането не се усетих  Peace

Много ми е доволно някак на душата то снощното изживяване  Blush
Толкова се радвах че съм с вас - голямо прегръщане ви ударих  Joy  (вие вече си ме знаете де  Whistling  )
Малко съжалявам , че този път не беше възможна добра организация, защото всеки пристигаше по различно време и половината гледаха и Здрач, половината - не  Laughing

# 39
  • Мнения: 2 897
Сега май вече ми е по-добре в главата  Mr. Green
Никой не споменава ужасното качство на филма, прожектиран в КИНО!!!! Ужасен звук и лоша картина. Че аз ще испитам по-голямо удоволствие с пиратско копие в къщи. Почувствах се много тъпо, предпримиера, посреднощ, имах настроение всичко и накрая лошо качество..

Може затова така драстично да ни се разминават мненията всъщност.. аз го гледах на невероятен екран.. мога да го оприлича само на.. блу рей пуснат на огромна плазма.. (това беше на специалната прожекция, на нормалната вече и на мен не ми се видя толкова красив филмът, не бше лошо качеството, но и не беше толкова перфектно).

# 40
  • Мнения: 264
И мен качеството на филма много ме разочарова. Имаше толкова ясно рязане на сцени, не е истина. А Здрач беше направо ужасен. Все едно даваха филм на 10, не на 1 година.
Смятам да гледам Новолуние и в Арена, сигурна съм, че ще е по-добре.

# 41
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Качеството на филма беше отврат - точно все едно гледахме пиратско копие на предпремиера  Joy
... може и такова да  е било, вече нищо не ме учудва  hahaha

# 42
  • София, България
  • Мнения: 5 608
И мен качеството на филма много ме разочарова. Имаше толкова ясно рязане на сцени, не е истина. А Здрач беше направо ужасен. Все едно даваха филм на 10, не на 1 година.
Смятам да гледам Новолуние и в Арена, сигурна съм, че ще е по-добре.

Айде  Peace
Кога?
НИе с Мон сме се уговорили принципно  Peace

# 43
  • Мнения: 245
Нямам, Бони ми взе перата и дори неможах да се снимам с тях. Но тя има снимка с моите пера.  Laughing

Мише, не е честно пък, Crossing Arms  знаеш ли отколко време чакам твоите си снимки, как можа да си дадеш перата  Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 2 897
Леле сериозно ли е било лошо качеството ужас Sad

Общи условия

Активация на акаунт