Тwilight/Здрач- тема 51 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!! ХОДИХМЕ НА ПРЕДПРЕМИЕРА!!!

  • 29 674
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 942
Докато нета ми се стабилизира и вие в новата тема.

СПОЙЛЕР

Ама таз ризка как не я смени за толкова месеци Crossing Arms

Сцената между Джейкъб и Майкъл преди прожекцията Joy Абе Джейк си изигра много добре ролята. Приятно изненадана съм. Хареса ми сцената под проливния дъжд между двамата. Тогава Джейкъб в действителност ми изглеждаше много голям, обаче в останалите сцени си беше същия Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 2 897
Джейк дори мен не ме дразнеше, беше си добре. Обаче, неповлиян от мен, коментар на половинката (който е тийм вълк и дори тийм Джейкъб).. "Този Тейлър е много бездарен".. И точно в сцената под дъжда (която дори на мен ми хареса) каза, че бил.. цитирам.. "пълна дупка".

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 942
На мен ми хареса, може би заради цялата сцена - проливния дъжд и воя на вълка преди да се появят останалите.

# 18
  • Мнения: 116
Аз съм от сканиращата мафия  Sunglasses
Списание Хай Клуб
страница 1
страница 2

Я, Sourire сканирала моята статия за премиерата в ЛА.
Сега трябва да пиша и за вчера. Помагайте със снимки, че нямам много.
Така като гледам какво е пуснал фотографа на шефката на Хай клуб - сме аз, Sourire, Мона и Дукесата май само на снимките Simple Smile)))) Давайте още

# 19
  • Мнения: 6
Филма ми е на 50% вече свален  Mr. Green Мерси за линковете Hug

Спойлер

Виктория още ми е пред очите с тази огнена косааааа, чуднааа!
А Чарли като се обеняваше за ергенството си ме уби Laughing
Забелязахте ли, че забавения каданс май ще да е патент на този филм и то беше ползван само за мъжката част Whistling
Сцената в дъжда...малко след началото й е страхотна, личи му, че се е старал Тай Peace
Началното появяване на Алис не го очаквах - сладурка беше, а на Джас способността си я бяха издокарали супер!

# 20
  • Мнения: 264
Бела, леле хич не бях прочела чия е статията  Embarassed
Аз на снимка, въх  Confused Така се бях шашнала.

# 21
  • Мнения: 3
Аз съм с 2 позиция за анкетата. Наложително е филмът да се гледа отново. Като се замисля най-любими в смисъл на въздействащи за мен - сцената със скока на Бела във водата и при Волтури, на площада в Италия също.

Майтапчийските моменти всички сме ги оценили. Wink

Не мислех, че трейлърите ще ми пречат, но сега съм твърдо убедена, че в бъдеще ще ги избягвам. Развалиха ми малко удоволствието, отчитам го. Макар че, каквото и да си гледал предварително, крайният вариант все пак има друго излъчване. Но край на спойлерита за мен. Ако не се спойлирах, можеше и да съм с 1 позиция   Grinning

# 22
  • Мнения: 116
Бела, леле хич не бях прочела чия е статията  Embarassed
Аз на снимка, въх  Confused Така се бях шашнала.

Ами то и аз. И онази ми ти журналистка като започна да ме интервюира за телевизията... ужас...
някой друг нападна ли от вас:)

Ама пратете моля и някоя снимка от Пловдив, да сложим

# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 942
Спойлер
Забелязахте ли, че забавения каданс май ще да е патент на този филм и то беше ползван само за мъжката част Whistling

Точно това си мислех и аз. Едуард в училището - веднага направих асоциация с тийн филмите, където "яките" момичета ги дават да пристъпват на забавен каданс и косите им се реят след тях. При Ед беше ризата му Laughing

# 24
  • Мнения: 264
Бела, леле хич не бях прочела чия е статията  Embarassed
Аз на снимка, въх  Confused Така се бях шашнала.

Ами то и аз. И онази ми ти журналистка като започна да ме интервюира за телевизията... ужас...
някой друг нападна ли от вас:)
Половинката на няколко пъти го питаха за тениската и гривната  Whistling Той май беше единственият мъж със Здрачни аксесоари  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 163
Спойлер

Виктория още ми е пред очите с тази огнена косааааа, чуднааа!
........Забелязахте ли, че забавения каданс май ще да е патент на този филм и то беше ползван само за мъжката част Whistling
........... а на Джас способността си я бяха издокарали супер![/b]

Да, Виктория беше супер. А една сцена с нея и забавен кадър страшно много ми хареса как е снимана. Там където я гонят вълците и дават една гарга да летии после Виктория бяга по - бързо и от нея. И все едно гаргата стой на едно място във възхуха.

Хаха " Джаспър не ми въздеитвай на емоциите" или нещо такова. Направено е, спор няма!!!

# 26
  • Мнения: 2 897
Мише, а спойлер "ще е хубаво да не искам да те убия постоянно" при гласуването.. сладур край

# 27
  • Мнения: 1 163
Мише, а спойлер "ще е хубаво да не искам да те убия постоянно" при гласуването.. сладур край

Да, да, абе няма кой да го изиграе друг. И такъв един все усмихнат  Grinning Бонбон.

# 28
  • Мнения: 948
Eeeee, най-накрая може да си говорим  Grinning

Радвам се, че има и малко от малко критичен поглед; чувствах се ужасно в последната седмица, че не ми хареса много (в леко разочарованата категория се вписах). Ще го гледам пак; имаше много добри момент, но като цяло, за тези пари, трябваше да е в пъти по-добре.

Спойлер:
За мен причините са две: Крис Уайц е мъж, и е от Тийм Джейкъб  Mr. Green
Филмът просто не беше толкова отчаяно романтичен, колкото книгата - прословутата "химия" този път направо не се видя на екран. Можеха да сложат две минути в началото, преди Едуард да си замине, в които просто да покажат колко се обичат и са щастливи заедно. В "Здрач" имаше две чудни сцени с щастлив Едуард - в стаята и в двора на училището, с очилата. Катрин знаеше как да снима Роб  Sunglasses

Това ми е основния проблем - просто бяха наснимали отделните сцени (къде по-добре, къде по-зле), но цялостното усещане се губеше.

Бавното бягане беше като в "Спасители на Плажа," безумие.

# 29
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 942
Аз чакам снимки от Мишето Whistling

Общи условия

Активация на акаунт