Весели празници на всички - през юни чакаме дарове - мъници - 5

  • 18 382
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 183
НаталиHug Cry Sad Cry Hug

# 721
  • Мнения: 147
Натали, мила  Hug


А на варненските майчета приятно изкарване днес и да пуснете снимки после и много да разказвате

# 722
  • Мнения: 5
Натали, много съжалявам!  Cry

# 723
  • Мнения: 8
Натали Hug Hug

Привет, момичета!
Много е студено днес, че и един гаден вятър се е дигнал. Но въпреки всичко ще дойда на лекцията - няма отмятане. Peace
Днес нещо ме понаболява лекичко корема. Не знам дали е от червата или от матката, затова изпих една Но-шпа за всеки случай. Не можах и да спя много добре, събудих се в 2:30 през нощта и вече не ми е спеше Shocked Въртях се от едната страна на другата, едвам си намерих място - както и да легна все ми беше неудобно.

mar4ela5, много се радвам, че всичко е наред с бебчо! Колко време продължи прегледа? А таткото дали мога да го взема с мен?
Относно БХС - аз също съм на мнение да не си пускаш сега.

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 10 361
Натали, не знам какво да кажа  Cry Ужасно съжалявам. Sad

# 725
  • Мнения: 8
len4eto78, получих цялата информация - благодаря ти!
Pepsilight ми изглежда много позната Thinking

# 726
  • Мнения: 0
Натали, много съжалявам Hug Hug Hug.Дано следващият път бъде скоро и успешно. Praynig

# 727
  • Варна
  • Мнения: 2 097

mar4ela5, много се радвам, че всичко е наред с бебчо! Колко време продължи прегледа? А таткото дали мога да го взема с мен?
Относно БХС - аз също съм на мнение да не си пускаш сега.
Таткото си беше с мен, дори и вътре на прегледа.  Heart Eyes Продължителността беше 15-20 мин. Движеха се със закъснение от 40 мин. та си почакахме. Винаги закъснявали, предвидете го.  Peace
Мале момичета, вчера пропуснах да споделя, че чухме сърчицето. Досега само го бяхме виждали. П едно време доктора вика: "Не дишай." Аз затаих дъх. И само се чу: туп-туп-туп... ама доста бързичко. Няма такова усещане и вълнение.  Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 116
Натали, нямам думи да опиша колко ми е мъчно.newsm45
На теб и татко Ники желая здраве, щастие и скоро, много скоро да минеш да ни зарадваш с хубава новина.Hug

# 729
  • Мнения: 140
Натали съжалявам мила HugБъди силна,скоро пак ще видиш 2-те 4ерти4ки.Прегръщам те.
Оф не искам да 4ета ве4е такива новини.
На мамите от Варна приятна среща Peace

# 730
  • Мнения: 147
милички, някои май вече трябва да прави новата тема

# 731
  • Мнения: 140
аз много бих искала да пусна новата тема,но не сам на ти с тези неща.Незнам как се украсяват .Ина4е бих се заела с това,мо незнам как.

# 732
  • Мнения: 49
Наталиии мн съжалявам, искрено ти съчувствам и от сърце ти желая в най скоро време да гушкаш малко сладко бебче  Praynig  Hug  Hug  Hug Тъкмо от няколко дни се питах защо не пишеш, къде се загуби, какво става с теб, но си мислех че си почиваш и затова не пишеш ...  ooooh!

Да дам отчет и аз за вчерашната ни ФМ. Всичко е наред според док,пораснали сме доста и вече сме почти 5 см Laughing, измери NT, NB, лицев ъгъл, обиколка на глава и бипариетален диаметър. Днес отново с големи мъки ми взеха кръв за БХС, но чак след 7 дни ще са готови резултатите  Crossing Arms

Това е от мен, не пиша често, но пък ви следя редовно.
Лек ден на всички и наистина ми е толкова мъчно, че Натали ни напуска, мн ще ни липсва  smile3518

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 10 361
Забелязах, че и petiofinoza не е писала скоро.Дано всичко е наред.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Feichkata, при кого ходи на ФМ?

Натали, мила, много, много, много съжалявам Cry. Дано имаш щастието да видиш скоро двете чертички отново! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт