РОДЕНИ 2004

  • 48 809
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 246
Колибри стискам палци Hugа аватара наистина е страхотен Hug
HOLY, браво на вас, щом и сняг имате, ние тук май лятото очакваме Hug
lulumba, наистина тези реклами много зарибяват децата, но пък те и за това са направени, да му мислим ние, в къщи поне няма как да поиска куче, ние си имаме едно голямо зверче, което понякога бива третирано като играчка, ама и той милия няма нищо против, така че там отбиаме напора Hug

# 61
  • Мнения: 320
Здравейте момичета!!!
Ако е възможно и аз ще се включа.
Имам дъщеря Лъчезара - родена 12.12.2004г. - гледам няма ни в списъка, въпреки, че съм се разписвала в предишна подобна тема. Ще ми бъде приятно да споделям мнения с вас.   bouquet

# 62
  • Мнения: 1 283
винаги съм се учудвала защо толкова хора скачат против компютъра. ако трябва да бъдем честни това е настоящето, това е и бъдещето. без езици, и без компютър човек е за никъде.
Аз съм на друго мнение. Peace Ерик също има плейстейшън, но преоритет все пак трябва да е училището, книгите и прекия контакт с деца, ако щеш и детските игри на криеница, шах, монополи, не се сърди човече и т.н.
Мисля така,защото имам примери около себе си на по-големи деца, на които само компютърни игри са им в главата. ooooh!
А за езиците се иска четене на книги, но разни хора-разни идеали. Hug

# 63
  • Мнения: 990
Добавих Васко и Маргаритка  Hug

Кари, извинявай, не знам защо сте изпаднали, явно при копирането на уърдовския ми документ  Embarassed Вече сте тук  Hug Heart Eyes
ако някой друг усети липсата си в списъчето нека пише... аз съм малко разсеяна и не съм ви пропуснала нарочно!  Hug
Радина
, направо настръхнах като прочетох и на Вальо в спалното имат такива 2 легла, и госпожата тъкмо ми обясняваше как искал да спи на втория етаж, но тя не му разрешила, тъй като е много палав и ще падне!  Tired Добре, че всичко се е разминало без големи поражения  Praynig А постъпката на учителките направо  Shocked Аз от моите съм много доволна, не знам дали ви казах, тя едната госпожа е 80-ти набор, лягала при дечицата на обед да ги гушка на ръбчето на леглото ( цитирам Вальо )  Laughing, но само при тези, които слушали и си приказвали тайни неща  Laughing

Чоколинка, снощи четох на мъжа ми за света на феите и се скъсахме да се смеем  Mr. Green

Колибри, малко остана  Hug

дона_леоне
  bouquet сега ще ви добавя Peace

При нас няма нищо ново, освен, че "довечера госпожа Диана щяла да има родителска среща"  Laughing та аз като родител трябва да ходя, да видим този Дядо Коледа колко пари ще иска тази година от бедните родители  Crazy
За комютрите съм на мнението на Холи, на Вальо съм му ограничила силно достъпа, и малко му стига като го гледам с каква скорост запаметява всичко, което ни види да правим, има време ще се научи Wink А за езиците, освен английския в детската, аз го "анимирам" вкъщи с някоя друга думичка на италиански, иначе знае песнички на френски, италиански, на игра сме го обърнали  Crazy

# 64
  • Мнения: 4 371
Момичета, Колибри роди днес в 9.20 голям мъж Дамян Hug

# 65
  • Мнения: 3 246
Колибри, да ти е жив и здрав малкият мъж Дамян, да расте щастливо дете, а на теб бързичко възстановяване    bouquet

Дуци, благодаря за страхотната новина Hug

# 66
  • Мнения: 581
[size=24pt]Честито бебенце, Колибри. Много да ти е послушно, да не плаче, да радва мама и тати. Бързо възтановяване и скоро прибиране у дома да се гледкате и слушате[/size][/glow]

# 67
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, Колибри роди днес в 9.20 голям мъж Дамян Hug

Страхотна новина! Да е жив и здрав малкият Дамян, с много късмет и успех в живота!!!

# 68
  • Мнения: 5 241
Честито на Колибри! Живо и здраво да й е синчето   bouquet

# 69
  • Мнения: 2 609
Честито Колибри!!!
Да ви е жив и здрав малкия Дамян и много да слуша!!!


Стели, благодаря, не съм си и помисляла, че си ни пропуснала нарочно. Peace

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
ЧЕСТИТО Колибри!!!
Да е жив и здрав бебе Дамян!!!
Много да ви радва и да е един кротък бебо без колики! Мама бързо да се възстанови!
Тати да ви носи на ръце!Кака мнооого да се радва и да помага!
Желая ви дом изпълнен с щастие!
И скоро като се възстановиш те чакаме със снимков материал Hug

# 71
  • Мнения: 990
Ех, че хубава новина  Party

Да е жив и здрав малкия Дамян и много да радва мама, тати и кака! Hug

Стана ми смешно, че сутринта в 9.30 съм писала, че малко и остава на Колибри, пък тя била родила преди 10 минути  hahaha

# 72
  • Мнения: 2 255
чудесна новина   bouquet
да е жив и здрав юнака  thumbsup много радост и усмивки да ви носи  Two Hearts

# 73
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Еха, чудесна новина! Честит юнак на Колибри и нейното семейство! Да е здрав, щастлив, лаком и поспалив(поне първите бебешки месеци Wink) и много да слуша мама, татко и кака!

# 74
  • Мнения: 301
Честито бебенце и от мен !
Да ти е живо ,здравичко и послушно

Момичета и аз да се запиша при вас
Много съм пропуснала  EmbarassedАз съм от мартенската тема .но понеже смених работа и всичко ми е нанагорно ,та много рядко влизах във форума
Синът ми е Мартин 31.03.2004г.

Общи условия

Активация на акаунт